Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][RP]RomeCraft[Dedykowany][WL-ON][25 slotów]


Dren

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziwny kolor jest przez podanie napisane w <code> w pierwszym poscie tematu . Co do serwera szlifujemy drobne szczegóły a najbardziej start serwera opóźnia hosting , niby kasa nie doszła...

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek(min. 14):16

Nick:Golota

Posiadasz Mikrofon?:mam

Znajomość RP: nawet dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?moge uzywac

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?Rzymianin

old-metin.jpg
Opublikowano

Ja kupiłem gift coda za 19.90 pod koniec października 2011r. i dobrze zrobiłem ^^.(wtedy najdroższy gift code kosztował 60zł+okulary 3D) Teraz poszły ostro w górę, najtańszy gift code kosztuje 38.99 a najdroższy 99.99 (tyle co pudełko z grą razem z gift codem).Sam się zdziwiłem, ludzie co kupili ich 1000 (albo i więcej) zarabiają spore kokosy na tych gift codach, ale i tak polecam kupić w sumie 38.90 to jeszcze nie tak dużo, a ceny pewnie wzrosną i będzie kosztować jeszcze drożej (jak wszystko).

 

I pytanie: jaki to był przelew bankowy,pocztowy? Jeśli pocztowy to przelew dojdzie po 2-5 dniach, a jeśli bankowy to pieniądze powinny dojść od razu.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Wiek(min. 14):16

Nick:Golota

Posiadasz Mikrofon?:mam

Znajomość RP: nawet dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?moge uzywac

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?Rzymianin

 

przyjmuje, i skończcie ten offtop o premium...

Opublikowano

Oczywiście... ze w chuja walimy... jak ja tego nie lubię , jak człowiek się stara żeby było jak najlepiej i jak najszybciej . Nie od nas zależy kiedy pieniądze wpłyną na hosting... jak wpłyną to wystartujemy

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Oczywiście... ze w chuja walimy... jak ja tego nie lubię , jak człowiek się stara żeby było jak najlepiej i jak najszybciej . Nie od nas zależy kiedy pieniądze wpłyną na hosting... jak wpłyną to wystartujemy

Ja nie mówie o was tylko o tym hostingu -_-
Opublikowano

Wiek(min. 14):16

Nick:Alva

Posiadasz Mikrofon?:Tak

Znajomość RP:Średnia

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: jeśli tylko będzie trzeba

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?:Rzymianinem

Opublikowano

Nobillis,Brutal - okolo 10zl SMS'em, Patrycjusz, Berserker okolo 20zl SMS'em przelewem 2 razy taniej, bedzie tez mozliwosc kupna denarów za sms

Opublikowano

mi się to nowe logo podoba ^^ kurde żeby serwer dzisiaj wystartował!!!! a tak w ogóle zauważyłem, że to moje pierwsze podanie na white-liste na mpc forum.

Sprzedam chleb z masłem, tanio!

Opublikowano

Wiek : 15

Nick : Sony

Czy masz mikrofon : Mam

Znajomość RP : Ogarniam

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5 ? : pewnie tak .

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? : Barbarzyńcą ;]

Opublikowano

I jak tam z tym hostingiem ??

 

 

A jest Ts3 serwerowy ??

Jeszcze nie wiemy , tak Ts3 jest.

 

Wiek : 15

Nick : Sony

Czy masz mikrofon : Mam

Znajomość RP : Ogarniam

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5 ? : pewnie tak .

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? : Barbarzyńcą ;]

Przyjmuje

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Wiek: 14

 

 

Nick: ProGamer_94

 

Czy masz mikrofon : Mam

 

 

Znajomość RP: Ogarniam

 

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?

 

Tak

 

 

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?

 

Barbarzyńcą

d0dd4697

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...