Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][RP]RomeCraft[Dedykowany][WL-ON][25 slotów]


Dren

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek(min. 14):14

Nick:ninja

Posiadasz Mikrofon?:tak

Znajomość RP:tak

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? barba

ogólnie to.... Bagno

Opublikowano

Przyjęci zaraz dodam

 

 

Oczywiście narazie są prace nad serwerem wiec nie wejdziecie .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Wiek(min. 14):15 i 15

Nick:Danoonek i Mensky

Posiadasz Mikrofon?:tak i tak

Znajomość RP:średnie

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?Rzymianini

Opublikowano

wiek:15

 

nick:prajca3

 

mikrofon:tak

 

znajomosc :tak

 

texture pack:tak bede uzywal

 

chce być rzymianinem

Opublikowano

Wiek : 14

Nick : Nacker

Mikrofon : Posiadam

Znajomość RP : Trochę

Czy będziesz używać zalecanego texture pack RomeCraft 8.5 ? Mogę

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem : Rzymianin

dópa!

 

 

Rejestracja: 29 sty 2010

 

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: Metric97

Czy masz mikrofon: mam

Znajomosc RP: dobra

Czy będziesz używać zalecanego Texture pack RomeCraft 8.5: tak

Chcesz być Barbażyńcą czy Żymianinem: Barbażyńcą

Opublikowano

Wiek: 15 lat

 

Nick: Pawello

 

Posiadasz mikrofon: tak

 

Znajomość RP: Dobra

 

Czy Będziesz używał texture packa: Zobacze, raczej tak ;p

 

Chcesz być barbarzyńcą czy rzymianinem : barbarzyńcą

Opublikowano

Wiek(min. 14):14

Nick:Nemezis209

Posiadasz Mikrofon?:Tak

Znajomość RP:Dobra.

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?:Oczywiście.

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?:Barbarzyńca

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1. Wiek: 17

 

2. Nick: Maxios

 

3. Posiadasz Mikrofon: Nie. :<

 

4. Znajomość RP: Wystarczająca

 

5.

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: Tak, będę.

 

6. Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem?: Barbarzyńcą.

 

7. Pozdrawiam cała ADMINISTRACJE serwera ;].

reflinki

Opublikowano

Wiek(min. 14):16

Nick:WhR

Posiadasz Mikrofon?:nie

Znajomość RP:mała

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? zobacze czy fajnie

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? barbarzynca

Opublikowano

Wiek(min. 14):15

Nick:KrycholPL

Posiadasz Mikrofon?:nie

Znajomość RP:Dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak juz na nim gram

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianie

Opublikowano

Wiek(min. 14): 16

Nick: Szybki

Posiadasz Mikrofon?: Zasadniczo tak, ale słabej jakości, w przeciągu najbliższych dwóch tygodni planuję kupno zestawu Fatal1ty.

Znajomość RP: Dobra, duża, wysoka, czy jak tam ;-) Grywałem w modyfikację SAMP na serwerze RP h-rp.pl (teraźniejszym Net4Game, które każdy z branży RP SAMP'a powinien znać).

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: Nie wiem, prawdopodobnie nie, gdyż jestem fanem shaderów, które w połączeniu z textur packami przycinają mi grę.

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem?: Rzymianem, bo wydaje mi się z opisu, że wśród barbarzyńców panuje raczej dezorganizacja.

Opublikowano

Wiek(min. 14):17

Nick:Vertuz

Posiadasz Mikrofon?:Tak

Znajomość RP:Bardzo duża. Aż za dużo pisać.

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: OCZYWIŚCIE.

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianinem.

Opublikowano

Wiek(min. 14):15

Nick: PrestoneK

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP:Dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? raczej .

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? barbarzynca

QYUhDIk.png


Opublikowano

Nie wiadomo , serwer sam z Siebie sie zresetował , wywalił bukkita i nie da sie go wyłączyć , ciągle wyświetla "Twój serwer jest online" a tak naprawdę go nie ma.... pracuje nad tym

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Wszyscy przyjęci

 

 

Obecny hosting nie chce w ogóle współpracować , nie odpisuje , nie chce się włączyć .

 

W Poniedziałek przechodzimy na nowy hosting , mam u siebie gotową mape oraz pluginy wiec w poniedziałek serwer znowu ruszy

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...