Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][RP]RomeCraft[Dedykowany][WL-ON][25 slotów]


Dren

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No nie róbcie mi spamu na PW/GG z white-listą jak mówię że zawieszam bo jest 56 osób na 25 slotów.

 

 

Po co IP mam wysyłać... wgrywamy mapę i pluginy wrzucamy na hosting

 

 

 

@Edit : Serwer na ten miesiąc będzie miał 24 sloty , w następnym miesiącu będzie więcej .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Zapisy na WL chwilowo zawieszone, serwer bedzie miał 23 sloty, i ciągle walcze z wgrywaniem pluginow i mapy i nie mam pojecia ile to potrwa

Opublikowano

Wiek(min. 14):W kwietniu 15

Nick:segu2

Posiadasz Mikrofon?:tak

Znajomość RP:8/10

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Raczej tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?Rzymianinem

mca.png

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: larenwielki

Posiadasz mikrofon? : Tak

Znajomość RP: tak i to dobrze

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5 ? : tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianem ? : Barbarzyńcą chce zdobyc władze trudniejszą drogą i bardziej krwawą .

userbar.png

Opublikowano

White Lista jest zamknieta... nie umiecie przeczytać wielkiego czerwonego napisu nad wzorem?

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

W teorii startujemy dzisiaj , chcemy wszystko dopracować " Żeby grało się lepiej".

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Wiem ze zapisy na wl zamkniete ale to tak na pozniej;)

 

 

Wiek:15

Nick:KrycholPL

Posiadasz Mikrofon?:Nie ale bede mial....

Znajomość RP:80%

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak:)

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianie!!!!

Opublikowano

Mamy problem... wgrałem pluginy i mape na hosting wciskam start wyświetla se "Gratulacje twój serwer jest teraz online" wchodze do minecrafta wpisuje IP i... "can't reach server".... jest ale go nie ma ;x

 

 

Jak ktos miał kiedyś doczynienia z hostingiem Gamepix to prosze PW

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Alpejczyk ... amatorami to my nie jestesmy ...Właśnie udało mi się odpalic serwer !!!! wszystko dziala tylko mape musze wgrac , nalozyc cuboida na Rzym i startujemy

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Wiek(min. 14): 15

Nick: zubanPL

Posiadasz Mikrofon?: oczywiście!

Znajomość RP: wgl nie znam, ale szybko się uczę

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianinem!Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...