Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][RP]RomeCraft[Dedykowany][WL-ON][25 slotów]


Dren

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek(min. 14):14

 

Nick:shoock1

 

Posiadasz Mikrofon?:Brak głosu w komputerze

 

Znajomość RP:Średnio

 

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?:Tak

 

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?:Barbarzyńcą

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ehh nie ma się co męczyć serwer pada.

Admin no prosze ciebie daj mi unbana.

 

skoro serwer "pada" to po ci unban, zreszta nie przeprosiles

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: Kacu20

Posiadasz Mikrofon?: TAK

Znajomość RP:80%-70%

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: Kacu20

Posiadasz Mikrofon?: TAK

Znajomość RP:80%-70%

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

dodany

Opublikowano

Wiek(min. 14):17

Nick: cykorektor

Posiadasz Mikrofon?:nie

Znajomość RP:Dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?Barbarzyńcą

Opublikowano

Wiek:14

Nick: Maciek4105

Posiadasz Mikrofon?: tak

Znajomość RP: tak

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?: Rzymianinem

35353.png

35823.png

22738.png

30285.gif

Opublikowano

Wiek: 14 lat

Nick: Mike

Masz mikrofon: Tak

Znajomość RP: Całkiem dobra

Czy będziesz używać Texture Packa: Oczywiście

Chcesz być barbarzyńcą czy rzymianinem: Barbarzyńcą

Opublikowano

Wiek(min. 14):14

Nick:Personality + kolega gorkus (takie same odpowiedzi.

Posiadasz Mikrofon?:Posiadam

Znajomość RP:Ogarniam

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?Pewnie

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?

Rzymianinem

Opublikowano

Wiek(min. 14): 16

Nick: Casley

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: Tak

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

Opublikowano

Wiek(min. 14): 14

Nick: lewy39

Posiadasz Mikrofon?: Nie

Znajomość RP: Niezbyt

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianinem

Opublikowano

Wiek(min. 14): mam 14 (Rocznikowo)

Nick: Menesix

Posiadasz Mikrofon?: Tak

Znajomość RP: 9/10 bardzo duża gram na rpg od czerwca:)

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: Tak to uniemożliwi x-ray co mnie pociesza:)

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Sądzę że Rzymianin

Opublikowano

Wiek(min. 14):

-16

Nick:

-Kilak

Posiadasz Mikrofon?:

-Tak

Znajomość RP:

-Ogarniam

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?

-Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?

-Barbarzyńcą

 

Dodajcie też moją koleżankę. Będę wdzięczny.

Wiek(min. 14):

-14

Nick:

-Szatan

Posiadasz Mikrofon?:

-Tak

Znajomość RP:

-Myśle że ogarnia

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?

-Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?

-Barbarzyńcą

Opublikowano

Dziś wróciłem z zimowisk.Co zauważyłem? Wchodzę pierwszy raz na serwer a tu co mi wyskakuje. Ktoś zarejestrował moje konto.

 

Proszę o zmianę hasła.

 

Hasło podam na PW

Opublikowano

Wiek:14

Nick:niunia5522

Posiadasz Mikrofon?:Tak

Znajomość RP: tak

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?Zobaczy sie

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem. Rzymianin

Opublikowano

wiek:14

Nick:konrad9911

Czy mam mikrofon:Tak mam

Znajomość RP: średnio

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?:chyba tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem:Barbarzyńcą

Opublikowano

EESt5.png

Przedstawiam wam nadchodzący serwer RomeCrafte.

Będzie to serwer RP (Role Play),.

Serwer Będzie miał na celu symulacje starożytnego Rzymu.

Występować będą dwie nacje : Rzym oraz Barbarzyńcy .

Dostępne będą rzędy prac umożliwiające wspinanie się po szczeblach Rzymu m.in :

Górnik , drwal , farmer itp.. Pracownik nie tylko dostaje

pieniądze za sprzedaż towaru ale też za samo wydobywanie albo zabijanie (jeśli praca na tym polega).

cześć surowców musi zostać przeznaczona przez nich na rzecz Rzymu

Nie wyklucza to też zabawy z gry Barbarzyńców , którzy będą mogli napadać na obozy Legionistów czy też zwykłych mieszkańców

 

Rzym- Gre rzymianiem można porównać do fb, dostajesz działke i zarabiasz, możesz pracować jako rolnik,drwal,górnik,budnowiczy ale także jak legonista i zarabiać na zabijaniu Barbarzynców i potworów

Barbarzyńcy- gra barbarzyńcom polega na zabijaniu rzymian, napadnie na ich osady, farmy itp, barbarzyńcy mogą mieszkać w jaskiniach ale zrobić sobie domek z drewna gdzieś w ciemnym lesie...

 

.

 

 

A7IQp.png

 

IP: 94.23.225.32:17995

Sloty :

7EWg0.png

Potwory :

eCgTw.png

Zwierzęta:

eCgTw.png

 

Nether:

N1f8o.png

The End:

N1f8o.png

 

 

TS3: Ts.Multi-Ts3.pl kanal: 50 hasło: Rzym

 

 

 

 

 

k4cu4.png

 

[Head Admin] Kruchy (Dren)

[Admin] Moskit1116

[Moderator] Azzinoth (Diaz7321)

 

 

dyOXt.png

 

Kilka screenów

 

 

 

 

ttUaP.png

 

 

Wzór podania na White-Listę :

 

 

Wiek(min. 14):
Nick:
Posiadasz Mikrofon?:
Znajomość RP:
Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?
Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?

Jeśli nie spełniasz wymagań wiekowych pisz na PW lub na gg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiek:12

Nick:Qoustrackes

Czy posiadasz mikrofon:Tak

Czy będziesz użwywał texture packa Romecraft 8.5:Tak

Znajomość RP: średnio

 

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?

Rzymianinem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Texture Pack zalecany na nasz serwer (był na nim budowany , na nim najładniej wygląda)


http://www.planetminecraft.com/texture_pack/romecraft/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...