Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][RP]RomeCraft[Dedykowany][WL-ON][25 slotów]


Dren

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahahha stary! no normalnie sie usmialem!

po3. Tylko raz zabilem na gamemodzie Gusmasa jak zabijal gdy budowalem legion.

po5. nie ja jestem headadminem i nie ja ustalilem ze barbarzyncy kupuja dzialki

po6. Nie ja jestem adminem barbarzyncow i nie ja ustawilem pvp u barbarzyncow trzeba bylo poprosic moskita

 

Nie tylko go zabiles, zabiles takze Hopa i innych na dzialka latajac na gamemodzie

Jak sam zauwazyłeś Nie jestes headadminem wiec nie zachowuj sie tak jak bys nim był

PVP było wczesniej wyłaczone.

My tez nie skonczylismy budowac a Rzymianie wpadli i nas pozabijali i jakoś wtedy nie plakałes juz.

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie tylko go zabiles, zabiles takze Hopa i innych na dzialka latajac na gamemodzie

Jak sam zauwazyłeś Nie jestes headadminem wiec nie zachowuj sie tak jak bys nim był

PVP było wczesniej wyłaczone.

My tez nie skonczylismy budowac a Rzymianie wpadli i nas pozabijali i jakoś wtedy nie plakałes juz.

 

Ehh...

Ja zabiłem tylko Gusmasa w legionie oraz H0op'a raz na działkach po czym szybko dałem H0op'owi tp do mnie żeby sobie pozbierał wszystkie itemy (to było dla picu Gusmas , ja i H0op byliśmy wtedy na ts3) .

Nie zachowuje sie jak headadmin nawet nie wiem o co Ci chodzi .

"PvP było wszczesniej wyłączone" powtórze się , nie ja ustalam zasady czy pvp jest czy go nie ma , tym zajmuje sie Kruchyy .

Wy nieskonczyliscie budowac? że przepraszam czego? Tu chodzi o Legion i Obóz barbarzyńców czyli głowne obozy bez których frakcja nie ruszy , wasz obóz stworzony przez Vip'a nie jest pod moim ani żadnego z adminów nadzorem , jest nakładany claim oraz cuboid (czego Moskit nie zrobił więc nie moja wina że wam spalono mury.).

 

Coś jeszcze ? ...

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Wiek(min. 14):15

Nick:Hunter

Posiadasz Mikrofon?:Tak

Znajomość RP:Dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?:Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?:Rzymianinem

Zapraszam na lotniczy serwer SAMP 0.3e. Serwer nazywa się Polski Serer Lotniczy (PSL)

Forum: http://pslotniczy.xaa.pl/index.php

IP serwera: 79.133.208.200:8106

Nie muszę wytłumaczać na czym polega serwer bo w końcu jest podany w nazwie serwera. Jak coś będę pomagał ponieważ jestem Junior Administratorem o nicku [PSL]Visek

Opublikowano

Wiek : 17

Nick : Dariooo

Posiadasz Mikrofon? : Tak

Znajomość RP : Dobra

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? jezeli lepiej wyglada gra to tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianin

Opublikowano

Wiek(min. 14): 15

Nick: Asetoni

Posiadasz Mikrofon?: Owszem

Znajomość RP: 7/10

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: Zobaczy się ;-)

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?: Barbarzyńca

Opublikowano

Wiek(min. 14): 14

Nick: RoyJones

Posiadasz Mikrofon?: Tymczasowo nie.

Znajomość RP: 50%

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Nie

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńca =)

 

Pozdrawiam

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiek : 17

Nick : Winkor

Posiadasz Mikrofon? : Tak

Znajomość RP : Wmiare

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? jako że jest dużo barbarzyńców to rzymianin

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: Varitym

Posiadasz Mikrofon?: Nie

Znajomość RP: W miarę dobra.

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńca.

Varioth.png

 

Jeżeli Ci w czymś pomogłem, lub spodobał Ci się mój post proszę o "Lubię To"

Opublikowano

Wiek:14

Nick:pGG

Posiadasz Mikrofon?:chwilowo nie bo pies mi pogryzł

Znajomość RP:duża

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?: tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?: raczej Rzymianinem ponieważ znudziło mi się być złym goąciem

Opublikowano

Wiek:15

 

Nick: Mateush

Mikrofon:Brak,W Razie Potrzeby Kupię

 

Znajomość RP :80-85%

Czy będziesz używać zaleconego texture packa RomeCraft 8.5 :

 

Oczywiście ponieważ Mi Się Podoba.

Chcesz Być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ?

 

Barbarzyńcą

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: Rothins

Posiadasz Mikrofon?: Nie

Znajomość RP: W miarę dobra.

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńca.

Opublikowano

Odbanujcie nick Hunter

Zapraszam na lotniczy serwer SAMP 0.3e. Serwer nazywa się Polski Serer Lotniczy (PSL)

Forum: http://pslotniczy.xaa.pl/index.php

IP serwera: 79.133.208.200:8106

Nie muszę wytłumaczać na czym polega serwer bo w końcu jest podany w nazwie serwera. Jak coś będę pomagał ponieważ jestem Junior Administratorem o nicku [PSL]Visek

Opublikowano

Wiek(min. 14):14

Nick:JetFire77

Posiadasz Mikrofon?:Sure

Znajomość RP:Little

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5? Już używam.

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Barbarzyńca.

Opublikowano

Wiek(min. 14):15

Nick:Kicek

Posiadasz Mikrofon?: Zepsuł się kupie na dniach

Znajomość RP:Ogarniam

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5?:Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem ? Rzymianinem

Opublikowano

Wiek(min. 14):14

Nick:Nish

Posiadasz Mikrofon:Tak ,lecz leży gdzieś zakurzony w kącie (nie używam).

Znajomość RP:Niezbyt wysoka

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft 8.5:Tak

Chcesz być Barbarzyńcą czy Rzymianinem : Barbarzyńcą

 

Opublikowano

Wiek(min.14):15

Nick:Gron

PosiadaszMikrofon?:Tak

Znajomość RP: Średnio

Czy będziesz używać zalecanego texture packa RomeCraft8.5?:Tak

ChceszbyćBarbarzyńcą czy Rzymianinem?:Barbarzyńca

 

Przepraszam ze taką czcionką ale cos sie zepsulo mi

Opublikowano

Czemu nie mogę wejść na serwa?

Napisałem podanie, podobno przyjęte jednak kiedy próbuję dostać się na serwer to pisze mi ''Nie uzyskales wstepu do Rzymu!''

 

PS. Mój login jest taki sam na mc jak na mpcforum

Opublikowano

Wiek 14

Nick:Saki

Posiadasz Mikrofon?:tak

Znajomość RP:Srednio

Będę używać zalecanego Texture packa

Chcę być Barbarzyńcą

Opublikowano

Wiek : 15

 

Nick : JBunny

 

Czy posiadam mikro : posiadam

 

Znajomość RP : również ogarniam

 

Czy będziesz używał texture packa RomeCraft 8.5?

Będę gdyż przypadł mi on do gustu

 

Rzymianin czy Barbarzyńca?

Rzymianin

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...