Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metin Of Champions


MetinOfChampion

Ankieta M . O . C  

890 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mo?liwo?? robienia kolejnych broni z 75 ?

    • Tak
      541
    • Nie
      349
  2. 2. Wi?cej questów na wy?sze poziomy ?

    • Tak
      747
    • Nie
      143
  3. 3. Max LVL ?

    • 99
      177
    • 130
      321
    • 250
      392

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może wystartuje dziś no bo wkóncu bez przesady ile można czekać ...

 

Można czekać w nieskończoność jak wystartuje to dadzą info i nie spamujcie Bo zamkną temat i tyle z tego Będzie

kgu4uT.png

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie płaczę ale kurwa no bez przesady ten server startuje już kilka miesiący zobacz sobie daty na forum ...

A teraz Administracja coś kombinuje i ciągle przekłada daty startu...

Opublikowano

Nie płaczę ale kurwa no bez przesady ten server startuje już kilka miesiący zobacz sobie daty na forum ...

A teraz Administracja coś kombinuje i ciągle przekłada daty startu...

Znajdź sobie inny serwer, a nie użalasz się na forum.

Ogarnijcie już spam, bo zamkną temat.

Popieram wypowiedź blenda, jeśli do piątku się nie wyrobią to stracą sporą ilość graczy.

Legionista, jeszcze jedno, jeżeli nie wyrabiasz z powodu braku metina zgłoś się do psychologa bo prawdopodobnie jest uzależniony.

sygnadlateamu.png
Opublikowano

Wy jesteście pojebani.

1. Dobrze że by zamkneli bo by był spokuj.

2.Nie jestem użależniony ale wkurwia mnie to że nie dotrzymują słowa.

3. Pierdol się lamusie.

4.Nie będe szukał innego priva.

Opublikowano

A więc chce powiedzieć że już nie będę grać na pewno na tym serwie miał już dawno wystartować lecz chyba administracja leci w kulki ... nie polecam

Opublikowano

Powodem tego ,, nie ruchu '' serwera są zwykłe dzieci ( nikogo tutaj nie obrażam ), każdy chce podporządkować serwer właśnie pod nich, rozumiem ferie i każdy chce zabić jakoś czas, ale przekładanie serwera ze względu na garść osób nie ma sensu, proponuję by serwer ruszył wtedy gdy będzie ustalona data przez Administrację a nie przez to czy garstka osób ma ferie.

 

Serdecznie pozdrawiam.

Przecież ruszy dzisiaj lub jutro napisane masz na 1 stronie, to była tylko propozycja od administracji która nie wnosiła żadnego sensu ponieważ każdy ma ferie jedni wcześniej 2 później tak więc pomyśl. napisane było będziecie mogli pokoxić przecież teraz od piątku tylko 4 województwa mają ferie a zostaje 12 które będą musiały chodzić do szkoły ^^
Opublikowano

a jak to będzie z mieczeem egzo? Nie iwem czy juz gdzies bylo pisane, ale nie chce mi sie czytac tych 22 stron spamu...

nie widze zeby byl opisany w zapowiedzi;p

Hard work is adversary of adversity.

Opublikowano

bedzie tak jak pisalem pare stron w tyl ;D

 

niestety serwera sie nie doczekamy a do piatku wystartuja z 3 nowe serwery (pewnie tez jakies kalectwa)

 

nima gdzie grac pl h*j jedynie us ;D

Opublikowano

Też jestem za środą bo to rzeczywiście trochę na korzyść osób które mają ferie, ale inni nie mają wcale ferii bądź mają w inne dni, więc niech administracja też spojrzy na to z tej strony.

Opublikowano

Santo cazzo ,

 

koleś to pisz do swoich kolegów.

 

Jak już napisałem SERWER TYLKO DLA OSÓB KTÓRE NA NIEGO CZEKAJĄ

a nie dla osób potrafiących krytykować

nie odpowiada, to na hamachi uciekać.

 

Ja wolę dopracować serwer, bo potem będzie sranie,

"o ten zbugowany a tamto o boże co za gówno ".

 

Zastanówcie się moi drodzy gracze zanim cokolwiek napiszecie, bo tak liżecie dupę gdy jest 1v1 a

w grupie potraficie tylko krytykować.

Taka jest prawda...

 

Nie mówię o wszystkich, tylko o " kozaczkach " Coco jumbo - Co to nie on.

 

BL3ND d-_-b , jak dostaniesz bana na forum, to dostaniesz w grze i na stronie

nie na adres ip / email tylko adres MAC

 

+ Raport za spamowanie w moim temacie.

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Opublikowano

Miecz / Zbroja / Biżuteria / 10 pelerynek / bojowy koń / 20 fioletowych / 20 zielonych / buty wiatru

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...