Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metin Of Champions


MetinOfChampion

Ankieta M . O . C  

890 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mo?liwo?? robienia kolejnych broni z 75 ?

    • Tak
      541
    • Nie
      349
  2. 2. Wi?cej questów na wy?sze poziomy ?

    • Tak
      747
    • Nie
      143
  3. 3. Max LVL ?

    • 99
      177
    • 130
      321
    • 250
      392

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stawiam cnotę mojej sąsiadki że znowu będzie kicha

Widzę,że dużo dzieci na tym forum w zastępstwie słowa "żal" wcina słowo "hejtować" ale mało kto zna ogólne znaczenie oto tego słowa tak więc na dole małe tłumaczenie nowego hasełka 2012 roku<>-<>

-hejter

(ang. "hater") Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć sie sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moim zdaniem GA ma jakieś 14 lat albo jest totalnym idiotą.

Piszę że Ankieta i od niej żalezy kiedy start (sam oddał głoś na piątek a środa wygrałą) każdy zadowolony bo dziś start a jakiś Admin pisze że start w piątek bo główny GA oddał głoś na piątek i od niego zależy ostateczna decyzja ... na 90% w piątek też nie wystartuje bo napiszę że nie ma kogoś tam i że w sobotę start...

Opublikowano
Co do startu...
To niestety, nie daliśmy rady w weekend - info 17. str.
Więc w tym tygodniu na pewno doczekacie się naszego serwera!
11 - 13 Stycznia 2012 !

Daj Mi +'A

 

Logowanie : offline

Opublikowano

Wydaje mi sie że to te same typki które juz raz tutaj stawiały prezentacje,,,serw wystartował tydzień pozniej i padł za 2 godziny ,,nie pamietam jaki to był serw ale to chyba te same chłopaczki

Widzę,że dużo dzieci na tym forum w zastępstwie słowa "żal" wcina słowo "hejtować" ale mało kto zna ogólne znaczenie oto tego słowa tak więc na dole małe tłumaczenie nowego hasełka 2012 roku<>-<>

-hejter

(ang. "hater") Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć sie sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady

Opublikowano

Wydaje mi sie że to te same typki które juz raz tutaj stawiały prezentacje,,,serw wystartował tydzień pozniej i padł za 2 godziny ,,nie pamietam jaki to był serw ale to chyba te same chłopaczki

calkeim prawdopodobne;)
Opublikowano

Ja postanowiłem chu... im w ryj oszuscie pier........ ani grosza wam nie dam na te wasz zakłamany server który i tak nigdy nie ruszy bo cwe... jesteście.

Tyle odemnie żegnam !

Opublikowano

żegnam. i wy się pożegnajcie z reputacją serwera.

 

Admini 15 letni pewnie.

Wbij na ts pogadamy zobaczymy co słowo powiesz.

 

Kurwa start niby dziś jak wskazuje ankieta, a przynajmniej parę H wcześniej się daje klienta. Więc pozdro, widać zależy wam na kasie. Serwer ruszy postoi pare dni wyciągniecie hajs za is 'a i do widzenia co?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

nie mam nerwów na ten serwer. poprostu nie wypał administracja olewa graczy.. tutaj będzie max 30-40 to samo co z tajranon.pl/nawie.eu itd Elo ja czekam na normalny serwer a nie takie gówno jak to

Fountain_booty_cooldown.gif
Opublikowano

ja też już niemam zamiaru tu grac... Poprostu jeden wielki nie WYPAŁ !

36641406277469631552.jpg

____________________________________________________

w co pykam?

54380442328702960546.jpg

Opublikowano

INFO OD GA

Także moi drodzy gracze, nie grajcie jeśli nie chcecie.

Ja nie jestem Waszym kolegą żebyście mówili do mnie OSZUST Pierdolony,

Ciul itp.

 

 

Z poważaniem GA Serwera..

c624df46e30a9590eac2314f1b21d8f9.gif
Opublikowano

INFO OD GA

Także moi drodzy gracze, nie grajcie jeśli nie chcecie.

Ja nie jestem Waszym kolegą żebyście mówili do mnie OSZUST Pierdolony,

Ciul itp.

 

 

Z poważaniem GA Serwera..

 

Właśnie miałem to samo wkleić tutaj ale mnie uprzedziłeś

kgu4uT.png

Nowicjusz
Opublikowano

Dość dziwne jest to,że administracja komentuje wszystkie obrażające wypowiedzi, a nie potrafią w żadnej z nich podać jakiejś konkretnej informacji na temat startu.

Gadałem kiedyś z HA na gadu gadu, wydawał mi się być pewny swego,że serwer będzie w topce najlepszych, niestety takim zachowaniem niszczy nie tylko swoją reputacje, ale także reputacje serwera, oczywiście nie zachęcam żebyście zaczęli go wyzywać no ale jak już się coś mówi, to trzeba się postarać aby te słowa nie były rzucone na wiatr.

stary wyjadacz.

Opublikowano

Ma ktoś jakieś porządne into na temat startu ? (pzdr ze GA odpisuje na wiadomości na PW na fotum), (pzdr że ciągle jest odkładany Start) i ocb z pobieraniem próbuje pobrać clienta i co widzę ? a mianowicie : "The requested URL /x was not found on this server." ???,,,

Patrz! Co? Gdzie? Daj +! Jak? Wiesz Bierz Masz Nie Wnikam W Wlasnie Przestrzeni Znikam Biore! Odbieram!

Wlasnie Tak Slowa Dobieram Co? Po Co? Ze Jak? Wlasnie Tak!

.SnoopY.

Opublikowano

Więc tak.

PornoStar.

Po 1. Teraz za przeproszeniem pier***** ze nie Będziesz grał na tym serwerze a na 75% Cię na nim zobaczymy. (jeśli wystartuje)

Po 2. NAPISANE w prezentacji jest 11-13 STYCZEŃ i do tego czasu temat jest aktualny.

To co up tyczy się też Ciebie BL3ND.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...