Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metin Of Champions


MetinOfChampion

Ankieta M . O . C  

890 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mo?liwo?? robienia kolejnych broni z 75 ?

    • Tak
      541
    • Nie
      349
  2. 2. Wi?cej questów na wy?sze poziomy ?

    • Tak
      747
    • Nie
      143
  3. 3. Max LVL ?

    • 99
      177
    • 130
      321
    • 250
      392

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W wolnym tłumaczeniu na język polski oznacza to, że serwer będzie za jakiś tydzień, no może dwa

 

 

 

Odkąd jest dział "zapowiedzi" to żaden, dosłownie żaden serwer nie był zgodny z tym co wypisywali (począwszy od dat na npc skończywszy)

 

Hehehe

 

Przypomniał mi się nevrast i zajebista seria serwerów na E

Opublikowano

jak to mówią nie ocenia się książki po okładce nie znasz kogoś to się nie wypowiadaj na jego temat

 

myślisz ze ktoś się przejmuje tym ze narzekasz ze się ociągają z startem serva? nie chcesz to nie graj nikt za tobą nie będzie płakał

co ty myślisz ze server jest tak hop siup postawić żeby wszystko śmigało?

to ze oni przekładają start to normalne bo chcą przyciągnąć jak najwięcej osób , ja już czekałem na niejeden server który miał z 10x przekładany start w końcu jak wystartował to grało na nim dużo osób bo temat był cały czas odświeżany i coraz więcej osób się nim interesuje a popatrz na takie servery które powstają bez zapowiedzi tylko od razu Prezentacja i online , gra na nim garstka osób

Opublikowano

jak to mówią nie ocenia się książki po okładce nie znasz kogoś to się nie wypowiadaj na jego temat

 

myślisz ze ktoś się przejmuje tym ze narzekasz ze się ociągają z startem serva? nie chcesz to nie graj nikt za tobą nie będzie płakał

co ty myślisz ze server jest tak hop siup postawić żeby wszystko śmigało?

to ze oni przekładają start to normalne bo chcą przyciągnąć jak najwięcej osób , ja już czekałem na niejeden server który miał z 10x przekładany start w końcu jak wystartował to grało na nim dużo osób bo temat był cały czas odświeżany i coraz więcej osób się nim interesuje a popatrz na takie servery które powstają bez zapowiedzi tylko od razu Prezentacja i online , gra na nim garstka osób

Przekładaniem startu chyba nie zachęcą więcej ludzi, a ten komentarz jest nie potrzebny piszesz ,,nie chcesz to nie graj'' ale po co jak chuj kogo obchodzi twoje zdanie ;<
Opublikowano

PornStar

 

jak to mówią nie ocenia się książki po okładce nie znasz kogoś to się nie wypowiadaj na jego temat

 

myślisz ze ktoś się przejmuje tym ze narzekasz ze się ociągają z startem serva? nie chcesz to nie graj nikt za tobą nie będzie płakał

co ty myślisz ze server jest tak hop siup postawić żeby wszystko śmigało?

to ze oni przekładają start to normalne bo chcą przyciągnąć jak najwięcej osób , ja już czekałem na niejeden server który miał z 10x przekładany start w końcu jak wystartował to grało na nim dużo osób bo temat był cały czas odświeżany i coraz więcej osób się nim interesuje a popatrz na takie servery które powstają bez zapowiedzi tylko od razu Prezentacja i online , gra na nim garstka osób

Opublikowano

jak to mówią nie ocenia się książki po okładce nie znasz kogoś to się nie wypowiadaj na jego temat

 

myślisz ze ktoś się przejmuje tym ze narzekasz ze się ociągają z startem serva? nie chcesz to nie graj nikt za tobą nie będzie płakał

co ty myślisz ze server jest tak hop siup postawić żeby wszystko śmigało?

to ze oni przekładają start to normalne bo chcą przyciągnąć jak najwięcej osób , ja już czekałem na niejeden server który miał z 10x przekładany start w końcu jak wystartował to grało na nim dużo osób bo temat był cały czas odświeżany i coraz więcej osób się nim interesuje a popatrz na takie servery które powstają bez zapowiedzi tylko od razu Prezentacja i online , gra na nim garstka osób

noi na co sie wypowiadasz? by pokazac jaki inteligentny jestes? cos ci nie wyszlo, zobacz ile razy juz przekladaja start, daremne czekanie a final bedzie taki ze wgl nie wystartuje.
Opublikowano

Dziwie się ze ktoś jeszcze czeka na taki serwer.Po co była robiona ankieta jeżeli w ogóle nie liczą się glosy graczy??i tak będzie tu grac garstka osób.

Opublikowano

Chyba większość ludzi nie czeka na serwer tylko lubi sobie dobre komedie poczytać zajrzyj na forum tam to dopiero maniana się odwala jak poczytasz SHOUTBOX

kgu4uT.png

Opublikowano

teraz to siebie sami wkopali ;/

 

jeszcze ze 2 dni opoznienia i watpie czy bedzie tam grac chociarz 100 osob ^^



KentTaczDys aka Hejter

Opublikowano

Ja pierdole, śmieszy mnie to, że ludzie cisną już, mówią jaka to administracja jest zła i w ogóle bo przełożyli start, nastawienie "jebać ten serwer, szukamy innego".

Przychodzi info serwer wystartuje jutro i wszyscy od razu zmieniają zdanie na "o fajnie, kiedy client, nie mogę się doczekać".

Ludzie kurwa zastanawiajcie się nad tym co piszecie, rozumiem, że chodzicie do podstawówki czy gimnazjum, ale chyba macie własne zdanie, prawda?

 

Czekamy ;>

Opublikowano

Ja pierdole, śmieszy mnie to, że ludzie cisną już, mówią jaka to administracja jest zła i w ogóle bo przełożyli start, nastawienie "jebać ten serwer, szukamy innego".

Przychodzi info serwer wystartuje jutro i wszyscy od razu zmieniają zdanie na "o fajnie, kiedy client, nie mogę się doczekać".

Ludzie kurwa zastanawiajcie się nad tym co piszecie, rozumiem, że chodzicie do podstawówki czy gimnazjum, ale chyba macie własne zdanie, prawda?

 

Czekamy ;>

 

xxx

c624df46e30a9590eac2314f1b21d8f9.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...