Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metin Of Champions


MetinOfChampion

Ankieta M . O . C  

890 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mo?liwo?? robienia kolejnych broni z 75 ?

    • Tak
      541
    • Nie
      349
  2. 2. Wi?cej questów na wy?sze poziomy ?

    • Tak
      747
    • Nie
      143
  3. 3. Max LVL ?

    • 99
      177
    • 130
      321
    • 250
      392

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1325457638Untitled-2.png

316b4wgcc5pk8.giffull-star.pngMetin Of Champions full-star.png316b4wgcc5pk8.gif

Metin2 Serwer

Kraina Metin Of Champions , to nie tylko SERWER , na którym można pograć...

To serwer, który pogrąży Was wszystkich drodzy gracze, to od Was zależy które Królestwo , ze swoim Królem

będzie mogło brać udział w podjęciu się walki z wieloma okrucieństwami , brutalnymi potworami, silnymi przywódcami...

Ta Kraina wciągnie Was w wir przestrzenny i przeniesie daleko do dalekiego wschodu , gdzie bronie i zbroje wykuwano ze stali...

Stalą o stal walono mocniej, dzięki czemu można było wytworzyć nowe przedmioty , zbroje oraz tarcze...

Bez doświadczenia w grze, i odwagi nie odnajdziesz swojej osoby bezpośrednio..

Pomimo wielu starań zawsze każdy gracz odnajdzie profesje dla siebie !

Przyłącz się do fanów serwera już dziś ! I odliczaj godziny do Jego startu!

Informacje dot. serwera

Serwer na pozór może nieco przypominać globalny Polski serwer.

Niestety, tak nie jest. Dlaczego ? Już mówię

full-star.pngBronie epickie:full-star.png

 

Bojowy_miecz.jpg20.pngMiecz_Syriusza.jpg20.png1325460841mistyk.png

Bojowy Miecz > Miecz Trytona >Mistyczny Miecz

 

Smoczy_n%C3%B3%C5%BC.jpg20.pngBezduszny_N%C3%B3%C5%BC.jpg20.png1325464078sad.png

Smocze Noże > Bezduszny Nóż >

Wielki_%C5%81uk_%C5%BB%C3%B3%C5%82tego_Smoka.jpg20.pngOlbrz._%C5%81uk_Diab%C5%82a.jpg20.png1325464280Untitled-4.png

 

Olbrzymi Łuk Żółtego Smoka > Olbrz. Łuk Diabła > Łuk Boga

Wachlarz_Zbawienia.jpg20.pngWachlarz_Demona.jpg20.png1325464434asdas.png

 

Wachlarz Zbawienia > Wachlarz Diabła > Wachlarz Bogini Nanabi

Partyzana.jpg20.png1325464537Untitled-5.png20.png1325464657Untitled-14.png

Partyzana > Pogromca Zółtego Smoka > Tnące Ostrze

Miecz_szponu.jpg20.png%C5%9Awi%C4%99ty_Miecz.jpg20.png1325464957Untitled234.png

Miecz Szponu Ducha > Święty Miecz > Świętojański Miecz

Dzwon_nieba_i_ziemi.jpg20.pngDzwon_Szcz%C4%99ki_Smoka.jpg20.png1325466073123123123132.png

 

Dzwon Nieba i Ziemi > Dzwon Szczęki Smoka > Dzwon Diabła

Zapewne o czymś zapomniałem ;x

full-star.pngZbroje epickie :full-star.png

Zbroja_z_czarnej_stali.jpg20.pngZbroja_Z_Nieb._Stali.jpg20.png1325459172Untitled-3.png

Zbroja z Czarnej Stali > Niebiańska Stal > Hartowana Stal

Zbroja_sura10.jpg20.pngZbroja_P%C5%82ytowa_Smoka.jpg20.png1325459560syta.png

Zbroja Płyt Czarnej Magii > Zbroja Płyt. Smoka > Zbroja Łuski Smoka

 

Zbroja_ninja10.jpg20.pngUbranie_Nieb._Smoka.jpg20.png1325459783basd.png

Ubranie Czarnego Wiatru > Ubranie Nieb. Smoka > Hartowane Ubranie Smoka

 

Czarna_szata.jpg20.pngSmocza_Szata.jpg20.png1325459967szara.png

Czarna Szata > Szata Smoka > Szata Łuski Smoka

Epickie Buty: Już niebawem

Epickie Naszyjniki:Już niebawem

Epickie Bransolety:Już niebawem

Epickie Hełmy:Już niebawem

Epickie Tarcze:Już niebawem

Epickie Kolczyki:Już niebawem

full-star.pngUlepszacze:full-star.png

Brak ulepszaczy do przedmiotów +65 poziom do +6

 

Zbroje:

+7

Klejnot_demona.jpgBia%C5%82a_per%C5%82a.jpg

+8

Futro_yeti%2B.jpgNiebieska_per%C5%82a.jpg

+9

Symbol_wojownika.jpgKrwawa_per%C5%82a.jpg

 

Epik:

+4 2x

Demoniczne_Prochy.jpg

+5 3 x

Matowy_l%C3%B3d%2B.jpg

+6 2x

Piasek_Kwarcowy.jpg

+7 4x

Magiczne_Nasiona.jpgBia%C5%82a_per%C5%82a.jpg

+8 2x

Wodny_Kryszta%C5%82.jpgNiebieska_per%C5%82a.jpg

+9 2x

Niebieski_Kryszta%C5%82.jpgKrwawa_per%C5%82a.jpg

Bronie:

 

+7

Klejnot_demona.jpgBia%C5%82a_per%C5%82a.jpg

+8

Futro_yeti%2B.jpgNiebieska_per%C5%82a.jpg

+9

Symbol_wojownika.jpgKrwawa_per%C5%82a.jpg

 

Epik:

+7 2x

Nieznane_lekarstwo%2B.jpgBia%C5%82a_per%C5%82a.jpg

+8 2x

Futro_yeti%2B.jpgNiebieska_per%C5%82a.jpg

+9 2x

Symbol_wojownika.jpgKrwawa_per%C5%82a.jpg

 

Ulepszacze Na Zbroje Epickie:

z +9 na +0

Np.

Zbroja_z_czarnej_stali.jpg+ 4x Szpon_smoka.jpg+ 3x%C5%81uska_smoka.jpg = > Zbroja_Z_Nieb._Stali.jpg

 

 

Dodatkowe informacje:

Biolog ?

 

- otóż biolog będzie normalny do Notatek Przywódcy, potem biolog pokieruje nas do Sury ( Seon-Pyeong ) w dolinie orków, gdzie otrzymujemy od niego misje do 150 poziomu, następnym naszym pracodawcą będzie jego Żona, co jest niespodzianką !

 

 

A MAPY DO EXPA itp ?

- Wieża Demonów

- Wieża Wygnańców

- Diabelskie Katakumby < już niebawem odbugowane>

- Grota Wygnańców Poziom 1

-Grota Wygnańców Poziom 2

-Grota Wygnańców - Komnata Smoka

- Kraina Abardów - Obce królestwo którego władcą jest Pakistański Hodowca bydła - Realna Nazwa

 

 

 

 

MAX LVL ?

250

oczywiście wszystkie nowości będą aktualizowane co jakiś czas aby serwer nie znudził się w ciągu roku albo i dłużej.

 

Pracujemy nad serwerem cały czas, nie chcemy jego upadku więc gracz może nas zrozumieć. Dla nas liczy się reputacja serwera i jego dobro!

 

 

Handlarze?

 

 

- handlarze sami w sobie, nie będą zbyt urozmaiceni, ze względu na drop ciekawych przedmiotów z metinów , o czym za moment napiszę, handlarze będą posiadać bronie do 36 poziomu ( włącznie z broniami na 30poziom).

Handlarka Różnościami, będzie posiadała różne przepustki, butelki do mikstur, mikstury pośpiechu , ataku , oraz kilka niezbędników , które są podstawą wśród serwerów metin2

 

Drop przedmiotów:

 

- Myślę, że pozbędziemy się zbędnego " syfu " z dropu przedmiotów, aczkolwiek jeszcze nad tym rozważamy.

drop przedmiotów z metinów , to na pewno kamienie duchowe i 5 - bonusy , ze względu że nie będzie więcej możliwości dodania kolejnych bonusów, o czym również napiszę za moment , Drop z metinów na poziom:

 

5-35 - 3 - 5 kamieni duchowych i 2 dodań 5-bonusu, dodatkowych potów na krytyka itp.

35- 65 5 - 10 kamieni duchowych od 4 - 6 dodań 5 bonusu, itp.

65 + 15 kamieni duchowych , po jednej perełce każdego rodzaju , włącznie z dodaniami 5 bonu, zbrojami na 66 poziom, i broniami na 65 poziom.

 

Aby łatwiej zdobyć bronie na 65 - 75 poziom, będzie trzeba wybrać się do Groty Wygnańców

na poziomie Pierwszym te bronie będą dropić +0 - +4 , natomiast w Grocie V2 - Poziom drugi, bronie będą lecieć

+4 - +6 , a nawet może zdarzyć się nawet i +7.

 

Z generała / komendanta jak kto woli, który porusza się po całej grocie, będzie możliwość zdobycia broni na 70 poziom +7

 

Urozmaicony drop przedmiotów, z bossów

Beran Setaou - Na pewno ulepszacze do Epickich zbroi / biżuterii i opancerzenia

Azrael - Bransoletki na 130 poziom , naszyjniki oraz hełmy

Hmm... więcej ? Dowiecie się jak zaczniecie grać !

 

Statusy Serwera?

 

 

WIT/ INT / SIŁA / ZR - 125

 

Raty na serwerze?

 

 

Hmm, na pewno nie będzie to serwer HARD . Serwer bardziej nawiązuje do MEDIUM

Więc raty myślę między 250 a 450 %

chociaż, nie wiadomo do końca jak je sumować , skoro nasza Administracja pracuje tylko i wyłącznie nad zdobywanym expem " RĘCZNIE "

 

ADMINISTRACJA ?

 

 

Nasza Administracja składa się z osób pełnoletnich, w stu procentach odpowiedzialnych, i stanowiących dla graczy autorytet zachowania. Każdy administrator gry, jest zrównoważony i posiada wieloletnie doświadczenie w grze

 

 

Kiedy Start?

Co do startu...

To niestety, nie daliśmy rady w weekend - info 17. str.

Więc w tym tygodniu na pewno doczekacie się naszego serwera!

11 - 13 Stycznia 2012 !

Bugi na yang?

- Absolutnie, nie ma.

 

Ilość Kanałów ?

6 Kanałów!

 

Rekrutacja ON ?

- Jeśli wywołasz na nas zaskoczenie, to i bez tego się dostaniesz!

 

Czy na serwerze będzie można grać zza granicy i korzystać z item-shopu ?

Tak, dla POLSKI są oddzielne kanały gry, a dla EUROPY oddzielne, oczywiście można grać na wszystkich kanałach, ale mając na myśli DT - lub WW - Wierzę wygnańców

to osobno ( POLAND - na POLSKICH KANAŁACH ) ( EUROPA - na EUROPEJSKICH KANAŁACH !)

 

 

 

Zapraszamy na Nasze Forum Serwera, Tam dowiecie się wszystkiego od naszego Zgranego ZESPOŁU !

Adres forum serwera znajdziecie po wpisaniu w google Metin Of Champions,

nie daję bezpośredniego linka bo "brechtowy" regulamin na to nie pozwala ...

ZAPOWIEDZI:

 

 

SCREEN AUTORYZUJĄCY..

1325468822Autoryzacja.png

1325469461Untitled-7.jpg

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To OFICJALNE FORUM serwera...

 

@up , dziwne ...

 

W prezkach może być , a w Zapowiedziach już nie ? O dziwota

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Opublikowano

Będzie. Z resztą czy to duża różnica? Każdy gracz nie patrzy na liczbę graczy na serwerze, tylko na to czy serwer przypadnie mu do gustu

wg. mnie tak powinnobyć.

 

PS. W ITEM SHOPIE NIE BĘDZIE ŻADNYCH ZBROI , ŻADNYCH BRONI, ITP.

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Opublikowano
, ale mając na myśli DT - lub WW - Wierzę wygnańców

to osobno ( POLAND - na POLSKICH KANAŁACH ) ( EUROPA - na EUROPEJSKICH KANAŁACH !)

 

glupi pomysl fajnie czasem isc na dt z ludzmi z innych krajow:)

Metin2 Astral - BlackLegend - Wojownik Mental - 71lvl

YT2Game - Senti - Sura BM - 99lvl

GSYT2 - Songo - Wojownik Body - 99lvl

OrientalMT2 - Songo - Sura WP - 120lvl

Airo - Songo - Sura WP - 82lvl

Balmora - Songo - Wojownik Mental - 79lvl

Syrian2 - Songo - Wojownik Body - 78lvl

GuerraMT2 - Songo - Wojownik Body - 112lvl

Insperia - Senti - Wojowik Body - 95lvl

Play Free - Songo - Wojownik Mental - 99lvl

Opublikowano

Jaki jest sens dawać taki wysoki max lvl (250lvl)? Ilość broni i zbroi pasuje do max 110 lvla i gdyby taki był max, server byłby miodzio.

2dui2p4.png

 

 

"Bo miłość nie zna granic"

Korona Kielce Hobby Travel

Opublikowano

Po jakiego melona ty chcesz dodac zmianki/dodania do metkow ciebie totalnie chyba chłopie pogrzało!!!!! serwer medium a ten dodaje zmianki/dodania do metkow nie no to jest poprostu szyt idiotyzmu za przeproszeniem :/

Office_cops_feel.gif
Opublikowano

Po jakiego melona ty chcesz dodac zmianki/dodania do metkow ciebie totalnie chyba chłopie pogrzało!!!!! serwer medium a ten dodaje zmianki/dodania do metkow nie no to jest poprostu szyt idiotyzmu za przeproszeniem :/

 

Czy ty jesteś ślepy ?

 

NAPISAŁEM DOKŁADNIE, PODSTAWOWE RZECZY U HANDLARKI, PODSTAWOWE RZECZY TO DODANIE 1 - 4 I ZMIANKI

 

I PRZEZ TAKICH JAK TY, NA SERWER PATRZĄ KĄTEM OKA.

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Opublikowano

Rozpatrzę Twoją propozycję i dodam do ankiety max lvl 130 / czy 250

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Opublikowano

178.33.159.137:9987

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Opublikowano

Moim zdaniem to 250 lvl jest git a po 2 tak jak napisał w zapowiedzi wszystko jest dobrze nic nie zmieniać!!! Fajna ankieta tak od razu dawać 99 lvl a najlepiej kurde 80! Już bez przesady. Najlepiej nic nie zmieniać!!! I takie pytanie czy będą nowe fryzy typu dynia afro itp.

Opublikowano

Nie nie, dlatego mówię , że raty ręcznie bym ustawiał - i wg mnie 99 biło by się w około troche duzo czasu

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Opublikowano

Nie nie, dlatego mówię , że raty ręcznie bym ustawiał - i wg mnie 99 biło by się w około troche duzo czasu

 

To już przynajmniej zrób 150+ lvl a nie 99. Bo tak to wszystko super, a najlepsze to będą wypady albo samemu albo z ekipa na smoka.

Opublikowano

Nie ma sensu ustawiać max lvl więcej niż 110 przy takich broniach i zbrojach...

2dui2p4.png

 

 

"Bo miłość nie zna granic"

Korona Kielce Hobby Travel

Opublikowano

Ale gościu pisze, że serw będzie się rozwijał więc jak będzie dawał ten wyższy max lvl to raczej da nowe eq.

//nie podajemy reflinków


Opublikowano

Nie ma sensu ustawiać max lvl więcej niż 110 przy takich broniach i zbrojach...

 

W każdej chwili można dodać bronie. A co to za przyjemność latać z 80 lvl (bo już słabo leci)?

Opublikowano

No to właśnie chyba lepiej stopniowo dodawać bronie, zbroje i max lvl a nie odrazu dowalić 250lvl...

2dui2p4.png

 

 

"Bo miłość nie zna granic"

Korona Kielce Hobby Travel

Opublikowano

No to właśnie chyba lepiej stopniowo dodawać bronie, zbroje i max lvl a nie odrazu dowalić 250lvl...

 

Dobra nie musi być ten 250 lvl od razu ale przynajmniej ten 150 no nie >?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...