Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metin Of Champions


MetinOfChampion

Ankieta M . O . C  

890 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mo?liwo?? robienia kolejnych broni z 75 ?

    • Tak
      541
    • Nie
      349
  2. 2. Wi?cej questów na wy?sze poziomy ?

    • Tak
      747
    • Nie
      143
  3. 3. Max LVL ?

    • 99
      177
    • 130
      321
    • 250
      392

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wy sobie jaja robicie.

Zapraszam na SunnyDark - może na początku miał bugi - ale przez ten tydzień team ciężko pracował i podejrzewam, że wyjdzie dużo lepszy serwer niż to, gdzie administracja przekłada kilkadziesiąt razy start. Pozdrawiam

Fejk

Może kiedyś będzie ;p


Opublikowano

Wy sobie jaja robicie.

Zapraszam na SunnyDark - może na początku miał bugi - ale przez ten tydzień team ciężko pracował i podejrzewam, że wyjdzie dużo lepszy serwer niż to, gdzie administracja przekłada kilkadziesiąt razy start. Pozdrawiam

Fejk

lepiej żeby przekładali start niż serwer był pełen bugów, przez co dużo graczy odejdzie.

Opublikowano

Kiedy Start?

Co do startu...

To niestety, nie daliśmy rady w weekend - info 17. str.

Więc w tym tygodniu na pewno doczekacie się naszego serwera!

10/11 Stycznia 2012 roku

Opublikowano

Kiedy Start?

 

Co do startu...

To niestety, nie daliśmy rady w weekend - info 17. str.

 

Więc w tym tygodniu na pewno doczekacie się naszego serwera!

 

10/11 Stycznia 2012 roku

 

No nie mów że wtorek środa? ;>

Opublikowano

Właśnie to powiedział... start wtorek, środa i myślę, że ten cały spam w tej chwili powinien ucichnąć do tych dni. Czekajmy na dalsze info od administracji.

Opublikowano

Ja tekże wczoraj rozmawaiłem z Adminem i powiedział że dziś nie będzie startu.

Members | ProUser | Gold Member

Opublikowano

Dobra. Bd przekładać i przekładać najlepsza wymówka. Była mowa o upoladzie tylko że 8 h trzeba czekac i jak wrzuci to można odpalic serwer.

0 info o beta testerach była ... Gm odpowiada only Ts na gg już nie łaska.

c624df46e30a9590eac2314f1b21d8f9.gif
Opublikowano

Skończcie lamentować jeżeli co nie którym się niechce czekać na serwer to idźcie na inny aby był w 100% sprawny to troche to zajmuje, a że start przełożony to nic dziwnego bo żaden dobry serwer nie wystartuje w pierwszym podanym terminie tylko jest przekładany start. Przez to marudzenie to może im roboty dodajecie, bo chcą jak najszybciej, a liczy się dokładność. Ja zagram choćby miał startować za miesiąc. Tyle z mojej strony.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...