Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metin Of Champions


MetinOfChampion

Ankieta M . O . C  

890 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mo?liwo?? robienia kolejnych broni z 75 ?

    • Tak
      541
    • Nie
      349
  2. 2. Wi?cej questów na wy?sze poziomy ?

    • Tak
      747
    • Nie
      143
  3. 3. Max LVL ?

    • 99
      177
    • 130
      321
    • 250
      392

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i tak na tym serwerze bedzie pełno broni będzie sępienie o ulepszacze ja Polecam serwer SentinenZ Startujący w Środę max szmaragd i bronie na 80lv ZAPRASZAM

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To jest wkurwi.... zawsze servery mają startować w weekend a jutro już szkoła/praca już 12, 0 info i clienta podobno ma dać clienta 12-13 i mamy już grać ten pisze że start o 15.30 japier...... pewnie zaraz GA da info "proszę się nie martwić dopieszczamy server" i pewnie dadzą server o 20 pogramy 2 godziny i spać bo jutro szkoła/praca...

Opublikowano

wiecie on tez ma zycie realne nie bd zawalał własnych spraw zeby wam postawić serwer na czas

 

 

a moze nie ma neta prądu dlatego nie daje info "

Opublikowano

Przydałaby się jakakolwiek informacja ze strony HA aby nie trzymać graczy w niepewności.

Człowiek zbyt wiele nie wypałów przeżył, żeby teraz tak na spokojnie czekać na serwer bez najmniejszych wiadomości ze strony teamu.

Rozumiem, że client ma być gotowy do godz. 13?

sygnadlateamu.png
Opublikowano

wiecie on tez ma zycie realne nie bd zawalał własnych spraw zeby wam postawić serwer na czas

 

 

a moze nie ma neta prądu dlatego nie daje info "

 

No ale chyba jest kilku GA no nie!

Nowicjusz
Opublikowano

Dostałem dość nietypowe info,że pliki serwerowe się popsuły i nie wiadomo czy podejmą się ich naprawie, ponieważ to może potrwać dłużej niż 4 dni..

 

A tak na prawdę to ZAMKNIJCIE SIĘ SPAMERZY, LEPIEJ ŻEBY RUSZYŁ JUTRO BEZ BUGÓW NIŻ DZISIAJ Z 1000-oma BUGAMI.

stary wyjadacz.

Opublikowano

Co z serwerem?

Zapraszam na wkrótce powstały serwer - www.moltenmt2.pl Poleć znajomym

 

■ Profesjonalna administracja

■ Stabilność serwera gwarantowana

■ Wyśmienita szata graficzna

■ Forum, strona - są już aktywne

 

Prezentacja na dniach :)

Opublikowano

Też tak słyszałem ze start w środę ma byc,ale może sobie poradzą na razie 0 info.

 

 

,,Droga powstaje pod wpływem kroków idącego..."

Opublikowano

Mario pracuje w weekendy, o tym zapomniałem.

Dlatego graczom od razu mówię, że z startem dziś będzie ciężko bo client wrzuca się jakieś 8 godzin moim łączem !

Tak więc jeśli gracze będą mieć jakiś problem to od razu mówię, że jeśli wystartujemy później to gracze otrzymają na start od nas 1.500 Smoczych Monet w ramach rekompensaty!

 

Dla osób mających wątpliwości zapraszamy na TS3.

178.33.159.137:9987

 

Administracja odpowie na każde Wasze pytanie, i przy okazji wybierze BETA testerów.

Którzy pomogą nam przy pomocy.

 

Start serwera mógłbym zarzucić na dziś, ale łącze jest słabe.

Tak więc. Odpowiedzi na Teamspeaku,

Screeny Handlarzy dostaniecie za godzinę.

 

Za poślizg w szczególności przepraszam ja, ze względu

na moje niedopatrzenie , dlatego na start gracze niezwłocznie otrzymają Podarunek w postaci SM.

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Opublikowano

jak sie komus niechce czekac    puszczacie  ploty  ze  niby  macie  info  chuja macie  kurwa   , czekajcie na na prawdziwe  info jak  komus sie nie podoba to  WYPIERDALAC  do   FuBu  ......

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...