Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metin Of Champions


MetinOfChampion

Ankieta M . O . C  

890 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mo?liwo?? robienia kolejnych broni z 75 ?

    • Tak
      541
    • Nie
      349
  2. 2. Wi?cej questów na wy?sze poziomy ?

    • Tak
      747
    • Nie
      143
  3. 3. Max LVL ?

    • 99
      177
    • 130
      321
    • 250
      392

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nikt nie będzie za tobą płakał... Już wystarczająco dużo postów tutaj sobie nabiłeś i zdenerwowałeś nie jedną osobę. Wiec ByeBye

Bardzo lubię mpcforum.pl !!! Same pozytywy ;)

sasukeanbu2.jpg

 

Konto robione dawno temu, więc proszę mi mówić Vissa ;]

Nowicjusz
Opublikowano

@ Do admina,

Zróbcie stronę porządnie, trzeba podpiąć forum, ponieważ nie przenosi ;D

stary wyjadacz.

Opublikowano

Klient bedzie okolo 10 godzin przed startem wiec SPOKOJNIE !

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Opublikowano

Nie rozumiem Cie czlowieku. Ja gdybym szukal serwera z duza iloscia broni zbroi itd to grybym w prezce zobaczyc ze sa tylko 2 "przerobki" to bym nawet dalej nie wchodzil tylko cofnal i szukal dalej. No ale jak kto woli heh.

A jak bedzie z tymi ulepszaczami? Bo juz nie pamietam bo tyle spamu jest ze szok ;/

Czy ja w jakimś poście wspomniałem, że chcę 10 epików ? Hmm nie przypominam sobie...

Bardzo lubię mpcforum.pl !!! Same pozytywy ;)

sasukeanbu2.jpg

 

Konto robione dawno temu, więc proszę mi mówić Vissa ;]

Opublikowano

Ja bym zostawił jak jest teraz w preżce ale tak Bojowy(65lv)>Syrek +0(80lvl) +9 (90lvl)> Mistyka +0 (100lv) +9(110lvl) i powiedz że na 150lvl ci nie starczy ... spokojnie wystarcza na Tiveri maja po 110lvl i latają z Syrkami na 80lvl i każdy zadowolony.

Opublikowano

@PornStar napisali przecież, że klienta udostępnią 10 godzin przed startem serwera, czytaj uważnie.

 

@BL3ND d-_-b jeśli pochwaliłeś się tym, że masz 6 maili i napisałeś z przekonaniem, że jutro będzie start to chyba znaczy, że jednak musiałeś coś zrobić...

Opublikowano

Nom, bez sensu jak dla mnie jest oczekiwanie na piątek.

Rozumiem, że połowa osób ma wtedy wolne ale przecież gra się dla zabawy a nie dla topki ^^

sygnadlateamu.png
Opublikowano

Dziwi mnie liczba osób na forum . Jak na razie zagłosowało 101 osób w ankiecie kiedy start. Jeżeli ktoś się zniechęci, i nie będzie grał dlatego, że wbije długo po starcie.

To może być problem z graczami, obym się mylił. Już miałem pare przygód gdzie osób online było zdecydowanie za mało, do fajnej gry ;/

Siema !

Jeżeli ktoś ma naprawdę Ciekawy serwer taki " Medium " i chce zacząć od nowa. Jest gotowy do ostrej gry

Niech się odezwie. Bardzo chętnie pogram, tylko nie moge znaleźć odpowiedniego serwa.

Gracz musi mieć Ts 3 oczywiście :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Teraz ludzie piszą że odchodzą server jutro wystartuje i będe grać...

Ja czekałem od początku i czekam do końca.

Jutro Start a godzina to nie wiem pewnie coś około 16-20.

Nowicjusz
Opublikowano

Dziwi mnie liczba osób na forum . Jak na razie zagłosowało 101 osób w ankiecie kiedy start. Jeżeli ktoś się zniechęci, i nie będzie grał dlatego, że wbije długo po starcie.

To może być problem z graczami, obym się mylił. Już miałem pare przygód gdzie osób online było zdecydowanie za mało, do fajnej gry ;/

 

Popieram zioma, polać mu !

stary wyjadacz.

Opublikowano

Dobra. Jutro powinien być start Admin coś pisał nie weim czy to prawda czy nie że client po 10. Zobaczymy jak dba o swoich graczy i czy serwer wystartuje.

c624df46e30a9590eac2314f1b21d8f9.gif
Opublikowano

dzolo, masz rację.

Ktoś napisał, że client ma być dziś o 22. To prawda?!

Mam nadzieję, że będzie 3 ręka na start....

 

Nie łudź się serwer będzie odpalony na weekend.Nie ma mowy o cliencie kolo 22.

Opublikowano

To nie licz na granie na serwerze skoro wątpisz. To nie Ty lecz gracze dostaną na start 1.500 smoczych monet + VIP na 7 dni.

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...