Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Metin2 od podstaw na 32 i 64 bitowym FreeBSD 8.2


Xyli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy ktoś mi tu pomoże?!!?!

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

  • Odpowiedzi 978
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@kajsksus

Klikasz "a" i "q" jak się pojawia to na czarnym tle? Bo mam wrażenie, że nie i dlatego nie konfigurują Ci się partycje i nie masz gdzie zainstalować FreeBSD.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Tutorial dziala w 100%.Robilem Hamachi wedlug tego poradnika i byl ''Git Majonez'' :P

???


Co opadła kopara?


Weź nie wnerwiaj mnie tylko daj like


Nie bądź noobs

Opublikowano

@Xyli Jak jest to czarne tło to w każdym wypadku klikam A i Q możemy się przesiąść na jakiś inny komunikator jak GG albo Skype, cokolwiek tylko nie forum, bo widzę, że trudno jest się z tobą komunikować przez ten temat (łatwiej mi było przez skype, bo tam jest współdzielenie ekranu co równa się z tym, że widzisz co robię).

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

@Kajskus

Napisz do mnie na PW to się dogadamy co do komunikatora.

 

@Poradnik

Poradnik został lekko edytowany.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

@up Coś się nie może wysłać wiadomość...

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Na dwóch różnych maszynach wirtualnych i serwer niby działa bo przy łączeniu przez klienta nie wyskakuje błąd podczas łączenia z serwerem ale w konsoli na końcu bez przerwy wyświetla connection refused

Opublikowano

Na dwóch różnych maszynach wirtualnych i serwer niby działa bo przy łączeniu przez klienta nie wyskakuje błąd podczas łączenia z serwerem ale w konsoli na końcu bez przerwy wyświetla connection refused

 

Muszę zadać kilka pytań, bo nie jasno napisałeś o co chodzi. Dlatego napisz do mnie na PW, nie będziemy spamić na forum.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Mam problem z instalacja systemu free stb.

Zatrzymuje sie na pkt 47 gdzie musze podac haslo do uzytkownika root.

I mam pytanie haslo wpisuje wlasne,jakie chce??? bo gdy tak robie to wyskakuje retype new passwort i potem znow new passwort i tak non toper.

 

Edit dobra juz wkoncu zalapalo haslo:

lecz gdy system sie restartuje i loguje sie do niego i wpisuje login:root haslo wczeniej wpisane wyskakuje: command not found

prosze o pomoc.

 

@edit 2:

juz ogarnolem:D

 

@edit 3:

Ma ktos pliki ,,serwer filesh'' bo ja mam blad po wypakowaniu ze nie mozna otworzyc jakiegos tam pliku''

Prosze o udostepnienie tylko nie na speedshare nie mam premium;/]

 

@edit 4:

Pamiec juz zmniejszylem ale nie mam spoilera hamachi/no-hamachi.

Co robic?Gdzie znajde spoiler hamachi no hamachi???

74613944.png

Opublikowano

Reupload plików serwerowych 2k11 by Sherer&Mastick

 

http://www.multiupload.nl/R7WXUCHIR0

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Tego wlasnie szukałem! Dzieki Ci Xyli! Zaczynam tworzenie serwera z tego poradnika :)

W razie jakichkolwiek problemów będe mógł liczyć na Twoją i Innych udzielających się w tym temacie pomoc?

 

Opublikowano

Mam pewien problem, gdy wpisałem ip z hamaka w virtual boxie. Uruchomiłem serwer. W plikach root w folderze pack wpisałem najpierw ip z końcówka .100, ale gdy wpisałem już normalne nie działało. W metinie ch1 było ----, gdy przy końcówce .100 mogłem normalnie wejść. Informuje również, że próbowałem wejść na serwer na innym komputerze, ale bez skutku. Gdy uruchamiam serwer wyskakuje także

Log Offlog_file_delete_old: stat: No such file or directory

Proszę o pomoc z góry dzięki ! :D

Opublikowano

Mam problem z stworzeniem prywatnego serwera metin2, a mianowicie gdy już stowrzyłem dysk itp. na virtual boxie trzeba nakliknąc "uruchom", robie to po czym wyskakuje mi taki błąd :

failed to open a session for the virtual machine

VBoxDD.DLL (VboxDD): GetLastError= 126

(VERR_MODULE_NOT_FOUND)

 

Co zrobic żeby chodziło? (jest to początek punktu 2)

 

Opublikowano

Witam, mam przy punkcie:

1. Otwieramy katalog z serverem MySQL 5.5

 

# cd /usr/ports/databases/mysql55-server/

Po wpisaniu pojawia się komunikat No such file or directory.

 

Ktoś wie o co chodzi ?

sygna.tan.png

Opublikowano

Tutaj często mylicie "l55" z "155". To nie jest 1 tylko l (L).

 

 

Zwróciłeś na to uwagę?

 

 

Mam pewien problem, gdy wpisałem ip z hamaka w virtual boxie. Uruchomiłem serwer. W plikach root w folderze pack wpisałem najpierw ip z końcówka .100, ale gdy wpisałem już normalne nie działało. W metinie ch1 było ----, gdy przy końcówce .100 mogłem normalnie wejść. Informuje również, że próbowałem wejść na serwer na innym komputerze, ale bez skutku. Gdy uruchamiam serwer wyskakuje także

Log Offlog_file_delete_old: stat: No such file or directory

Proszę o pomoc z góry dzięki ! :D

 

Log Offlog_file_delete_old: stat: No such file or directory - to nie jest błąd

Co do końcówki normalnej, trzeba odblokować porty. Zrobiłeś to?

 

Ludzie, jak czytacie tutoriale, czytajcie z uwagą. Przecież tu jest wszystko opisane!


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Tutaj często mylicie "l55" z "155". To nie jest 1 tylko l (L).

 

Co do końcówki normalnej, trzeba odblokować porty. Zrobiłeś to?

Jeśli chodzi o podpunkt 6. "Jak zagrać z innymi graczami na naszym serwerze" to wszystkie porty oprócz 80, 3306, 22 świecą się na zielono, więc tu jest ok. Chyba, że problem tkwi w routerze, też tam trzeba jakieś porty dodać? Jeśli tak tak jak, mam router TP_LINK TD-W8910G.

Opublikowano

Nie, problem nie tkwi w routerze. Być może portmap nie jest dodany do wyjątków w zaporze. Sprawdzałeś to?


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Upewnij się, że dobrze uzupełniłeś serverinfo.py w root. IP w Portmap z końcówką .100?


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Upewnij się, że dobrze uzupełniłeś serverinfo.py w root. IP w Portmap z końcówką .100?

Sprawdzałem to milion razy, wszystko wpisane poprawnie.

 

Dobra to napisze moż jak to ogólnie wygląda:

Serwer postawiałem na swoim laptopie. Dla laptopa przydzieliłem stałe ip: 192.168.1.100. Łączy się on poprzez Wi-Fi z routerem. Sam, jako admin bez problemu mogę wejść na serwer. Brat ma podłaczony komp do routera przez kabel i u niego ani na koncowce 100, ani z normalną nie da sie wejsc na serwer. Mamy zmienne ip z Netii i chyba jest ono wewnętrzne, czytalem, ze potrzebne jest zewnetrzne, moze tu tkwi problem?

Opublikowano

Jeśli chodzi o podpunkt 6. "Jak zagrać z innymi graczami na naszym serwerze" to wszystkie porty oprócz 80, 3306, 22 świecą się na zielono, więc tu jest ok. Chyba, że problem tkwi w routerze, też tam trzeba jakieś porty dodać? Jeśli tak tak jak, mam router TP_LINK TD-W8910G.

Okej TP tak trzeba dodać do "białej listy" bądź do listy wyjątków ten port albo "oszukać" routera ale może nie wypalić, odpalając 2 portmapy, offnąć potem tamtego odpalonego co się świeci na zielono(chodzi o porty zielone xD) i potem odpalić wpierw 20 potem mysql potem ftp :P

Jeśli nie zadziała to lipa, to musisz wejść tu: http://192.168.1.1 i dodać sobie porty do listy, powinno pomóc ;)

Less look up do swojego temaciku ;)

 

Edit: Powiedz Ty mi jak go postawiłeś ? ogólnie chodzi o sysinstall, co dawałeś ? wiesz że na hamachi inaczej się robi niż na dedyku bądź na routerze ?;)

Co do portmapa, nie potrzebny i chyba jak masz postawionego na routerze ^^

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...