Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Metin2 od podstaw na 32 i 64 bitowym FreeBSD 8.2


Xyli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[quote name=Kriso1995_xD' timestamp='1331977540' post='4186606]

A co mam innego robić?? Chyba, że mi pomożesz z tym!!!

no dobra, ;) nadal masz problem z połączeniem się ? jeśli tak to przejdźmy na PW xD

 

http://www.mpcforum....czania-serwera/

 

Mam ten problem co mam zrobić?? :(

też PW ;)

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

  • Odpowiedzi 978
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A ja mam następujący problem:

 

mysql> CREATE USER 'mt2'@'localhost' IDENTIFIED BY 'mt2!@#';

ERROR 1227 (42000): Access denied; you need (at least one of) the CREATE USER privilege(s) for this operation

 

PROSZE O POMOC

 

Używam FreeBSD 9.0


 

Opublikowano

Tym razem zainstalowałem 8.2 tak jak w poradniku i mam nastepujacy problem juz na samym poczatku. Przy partycjonowaniu dysku.

" Unable to find device node for /dev/ad2s1b in /dev!

The creation of filesystems will be aborted"

Jak to ruszyć ?


 

Opublikowano

@up spróbuj jeszcze raz DOKŁADNIE czytając poradnik.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Do wyboru, do koloru ;].

http://www.mpcforum.pl/topic/297606-tut-spis-clientow/

Jak chcesz czystego clienta, łap tego torrenta:

http://speedy.sh/NyvbD/Metin2-PL-20100528.exe.torrent

Zedytuj go zgodnie z tematem.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Witam...

Mam problem juz kolejny z rzędu lecz z tamtymi sie uporałem :) Moj problem jest z przygotowaniem Clienta. Przy "nakładaniu" pliku Rozpakowywanie na m2 Wyskakuje okno klikam dowolny klawicz i niepojawia się nowy katalog...

W oknie widnieje napis :

"Metin2 File Premastering Utility

Version 2.0 S530P122

Copyright © 2009-2010 tim66613

 

Credits:

sunjunps --> gave me item_proto data structure specification

 

[iNFO] XML file processing starts

Number of XML files: 1

 

Exception occured!

An unhandled exception was thrown.

Exception Details follow:

 

The archive you want to open doens't exists.

Filename root

 

Press any key to continue."

 

Naciskam dowolny klawisz i nic się nie dzieje...

 

 

 

Proszę o Pomoc

 

Problem już rozwiązany :)


 

Opublikowano

Na serwerze już po całej konfiguracji wyskakuje mi takie info.

 

"mv: rename syslog to ./log/20120323/syslog.15: No such file or directory"

 

Jak się z tym uporać?

 

Proszę o pomoc będa plusy :)


 

Opublikowano

Na serwerze już po całej konfiguracji wyskakuje mi takie info.

 

"mv: rename syslog to ./log/20120323/syslog.15: No such file or directory"

 

Jak się z tym uporać?

 

Proszę o pomoc będa plusy :)

 

To chyba nie ma większego znaczenia, spróbuj zalogować się na serwer.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Wszystko działa ale chciałbym się tego pozbyć.

"mv: rename syslog to ./log/20120323/syslog.15: No such file or directory"

Wiem że brakuje katalogu ale może mi ktoś powiedzieć gdzie? :)


 

Opublikowano

@Up

Musisz dodać te katalogi do każdego katalogu z game według mnie ;)

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Tak. Właśnie tam

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Xyli: Dodałem do każdego katalogu game katalog /log i nic to nie zmieniło.

Oraz zauwazylem ze przy uruchamianiu serwera jest taka informacja "log_file_delete_old: stat: No such file or directory

"


 

Opublikowano

W takim razie spróbuj utworzyć te katalogi w /usr/home/Polish_SF/logs/game , game22, game99.

 

To nie są błędy, których należy się obawiać. Ja nie pamiętam teraz gdzie to się ustawiało ;d

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Xyli: Ok tamto zrobione teraz jak mozesz powiedz mi co z tym "log_file_delete_old: stat: No such file or directory

" ;)


 

Opublikowano

@Up

Musisz stworzyć puste pliki:

log_file_delete_old
log_file_delete_state

W tych katalogach log o których mówiłem.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

tez tak mi sie w konsoli pokazuje powiesz co zrobic od poczatku?

ale serwer działa?xD jeśli tak to bez użyteczne to jest ;p

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

ok juz sie nie pokazuje teraz braknie mi lanchuera i stronki z rejestracja ktos umie to zrobic?

Luncher na googlach oraz rejestracja także ;)

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

pokazuje sie takie cos po wpisaniu start sh

 

start sh: ./game Permission Denied

start sh: ./game99 Permission Denied

start sh: ./game22 Permission Denied

start sh: ./auth Permission Denied

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...