Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Metin2 od podstaw na 32 i 64 bitowym FreeBSD 8.2


Xyli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aaa to takie buty. Jak wrócę do domu to sprawdzę, jak zadziała to lajk

 

Edit: Dalej nie działa. Wciąż mam 3 kropki przy CH1 i Błąd podczas łączenia się z serwerem

daj proszę ss-a z odpaloną maszyną ;)

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

  • Odpowiedzi 978
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer jest poprawnie odpalony. Pewnie źle skonfigurowałeś root do clienta.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Poradnik przejrzysty, ale...

 

Oczywiście nie obyło się bez problemów w moim przypadku...

Serwer uruchomiony, klient 2010, launcher poprawnie wgrany i ...

errorcb.jpg

 

Po włączeniu launchera pojawia się błąd :(

btw. Jak można dostosować pong launchera do tego z klienta, skoro w plikach metin2.bin i metin2client.bin z metka z 2010 roku nawet takiego czegoś nie można znaleźć?

Opublikowano

Smiga wszystko ! Stawialem na VPS Jail. Mozecie powiedziec mi jak mam przerzucic nap moje stare pliki serwerowe z ktorych korzystalem? Jak przerzucam /var/db/player i wrzucam germany to mam blad polaczenia z serwerem,a chcialbym sobie przeniesc mapki, mooby itd. Da sie to jakos ogarnac?

Opublikowano

To wszystko zadziała też na 64 bit win7 ?? bo na 32 bit już wcześniej to all zrobiłem i działało ale formata zrobiłem.

Opublikowano

dziwie się że to komuś działa, robie troche na okrętke modyfikując te pliki i odkryłem pewien brak

sftp://[email protected]/home/test/Polish_SF/auth/auth

brakuje plików auth ;) brawo dla autora za prace ;)

 

Jaki posiadasz brak plików? Ścieżka, którą podałeś to symlik do game, a jeżeli robisz na okrętkę to symliki mogą nie pokrywać się ze ścieżkami.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

@up po prostu wpisujesz to, co masz niżej w kodzie, czyli "cd

/usr/ports/databases/mysql55-server/".

 

Poradnik przejrzysty, ale...

 

Oczywiście nie obyło się bez problemów w moim przypadku...

Serwer uruchomiony, klient 2010, launcher poprawnie wgrany i ...

errorcb.jpg

 

Po włączeniu launchera pojawia się błąd :(

btw. Jak można dostosować pong launchera do tego z klienta, skoro w plikach metin2.bin i metin2client.bin z metka z 2010 roku nawet takiego czegoś nie można znaleźć?

 

Jedna rada: ten plik root, który udostępnił Xyli, jest trochę do bani, i edytuj po prostu swój root, który masz aktualnie w swoim kliencie.

 

Pisałem kiedyś jak:

 

To bierzesz roota z oryginalnego metka, rozpakowujesz go, ściągasz serwerinfo.py generator stąd:

 

http://www.metin2mod.tk/connectchanger.html

 

Wpisujesz w odpowiednie miejsca ip i nazwę serwera, zapisujesz, wklejasz wygenerowane serverinfo.py do folderu z rozpakowanym rootem, pakujesz go i wklejasz do folderu z twoim clientem.

 

Nie jestem całkowicie pewien, czy o to chodzi.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

nie wiem co zrobic z KROK 4 ,, 9. Ustalamy hasło użytkownika MySQL - root " po wpisaniu

# /usr/local/bin/mysqladmin -u root password twoje-haslo

wyskakuje

/usr/local/bin/mysqladmin : Command not found

http://s11.sfgame.pl/

 

s11 Piotr824

Opublikowano

Na pewno zrobiłeś wszystko co tam jest napisane? Zrestartowałeś maszynę?


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Czemu teraz jak chcę ustalić aktualny czas i zainstalować porty to wywala błąd, wcześniej na win 7 32 bit było wszystko git ?

Opublikowano

Czemu teraz jak chcę ustalić aktualny czas i zainstalować porty to wywala błąd, wcześniej na win 7 32 bit było wszystko git ?

 

Jaki dokładnie błąd? Może źle masz ustawioną kartę sieciową?


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Musiałeś na pewno coś pominąć podczas instalowania, nie wierze że nie. Spróbuj więc zainstalować mysql od nowa.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...