Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Metin2 od podstaw na 32 i 64 bitowym FreeBSD 8.2


Xyli

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 978
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak instaluje od nowa wyskakuje

 

1 reeor

*** Error code2

 

1 reeor

*** Error code2

 

1 reeor

*** Error code 1

stop in /usr/ports/databases/mysql55-client

*** Error code 1

 

Proszę o pomoc w tej sprawie Pilne !

Opublikowano

Szukam hostingu dla plików serwerowych. Jeżeli posiadasz własny serwer www pisz do mnie, a się dogadamy

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Prosił bym żebyś jeszcze napisał jak zrobić taką porządną stronę do priva i jak zrobić nowych npc, wgrywać nowe bronie nowe mapki i dodawać do npc nowe rzeczy z gry wielkie THX poradnik pro!!! All działa ;P

Opublikowano

Nikomu nie działają. Po prostu Xyli'emu wygasł linki. Niestety mogę uploadować tylko na takie strony jak speedy.sh,co każdy zrobi.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Ja kupiłem hosting ze słabym transferem miesięcznym i ten transfer po prostu wygasł. A np. ze speedy.sh nie będzie możliwości pobrania przez fetch.

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Mój problem rozwiązany ..

 

 

EDIT:

 

Pojawił się kolejny problem.. Tym razem nie mogę się połączyć z FTP przez FilleZille wszystko robię poprawnie itp..

 

Pytanie do was brzmi.. Czy na wewnętrznym IP Internetu da się założyć serwer Hamachi? Czy trzeba mieć zewnętrzne IP Internetu żeby móc założyć serwer do metina ...Pilne proszę o jak najszybszą odpowiedz,, Z góry dzięki i pozdrawiam Moriaz :)

 

EDIT2:

 

Gdy loguję się przez FPT wyskakuje

 

Status: Łączenie z 5.140.88.100...

Odpowiedź fzSftp started

Polecenie: open "[email protected]" 22

Błąd: Przekroczony czas oczekiwania na połączenie

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Status: Oczekiwanie na ponowienie...

Status: Łączenie z 5.140.88.100...

Odpowiedź fzSftp started

Polecenie: open "[email protected]" 22

Błąd: Przekroczony czas oczekiwania na połączenie

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Status: Łączenie z 5.140.88.100...

Odpowiedź fzSftp started

Polecenie: open "[email protected]" 22

Błąd: Próba połączenia przerwana przez użytkownika

Status: Łączenie z 5.140.88.100...

Odpowiedź fzSftp started

Polecenie: open "[email protected]" 22

Błąd: Network error: Connection timed out

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Status: Oczekiwanie na ponowienie...

Status: Łączenie z 5.140.88.100...

Odpowiedź fzSftp started

Polecenie: open "[email protected]" 22

Błąd: Network error: Connection timed out

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Opublikowano

Mój problem rozwiązany ..

 

 

EDIT:

 

Pojawił się kolejny problem.. Tym razem nie mogę się połączyć z FTP przez FilleZille wszystko robię poprawnie itp..

 

Pytanie do was brzmi.. Czy na wewnętrznym IP Internetu da się założyć serwer Hamachi? Czy trzeba mieć zewnętrzne IP Internetu żeby móc założyć serwer do metina ...Pilne proszę o jak najszybszą odpowiedz,, Z góry dzięki i pozdrawiam Moriaz :)

 

EDIT2:

 

Gdy loguję się przez FPT wyskakuje

 

Status: Łączenie z 5.140.88.100...

Odpowiedź fzSftp started

Polecenie: open "[email protected]" 22

Błąd: Przekroczony czas oczekiwania na połączenie

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Status: Oczekiwanie na ponowienie...

Status: Łączenie z 5.140.88.100...

Odpowiedź fzSftp started

Polecenie: open "[email protected]" 22

Błąd: Przekroczony czas oczekiwania na połączenie

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Status: Łączenie z 5.140.88.100...

Odpowiedź fzSftp started

Polecenie: open "[email protected]" 22

Błąd: Próba połączenia przerwana przez użytkownika

Status: Łączenie z 5.140.88.100...

Odpowiedź fzSftp started

Polecenie: open "[email protected]" 22

Błąd: Network error: Connection timed out

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Status: Oczekiwanie na ponowienie...

Status: Łączenie z 5.140.88.100...

Odpowiedź fzSftp started

Polecenie: open "[email protected]" 22

Błąd: Network error: Connection timed out

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

Możesz zrobić bez problemu serwer hamachi tylko inni muszą dołączyć do tej sieci i tam w ustawieniach zaznacz akceptuj automatycznie!

Opublikowano

To znaczy wytłumacz mi ,,,, robie krok 5 Tam instalacja tej wersji plików serwerowych ..

 

# ee /etc/ssh/sshd_config

 

2. Odnajdujemy linijkę:

 

#PermitRootLogin no

 

3. Zmieniamy tą linijkę na:

 

PermitRootLogin yes

W tym miejscu często popełniacie błąd. Pamiętajcie usunąć # i zmienić z no na yes.

 

4. Wychodzimy z edytora pliku sshd_config. (Kombinacja klawiszy: Esc, a, a)

 

5. Wyłączamy konsolę pisząc:

 

# shutdown -p now

 

 

Legenda:

 

shutdown -r now - komenda, która zresetuje konsolę z zamknięciem wszystkich procesów.

shutdown -p now - komenda, która wyłączy konsolę z zamknięciem wszystkich procesów. Nigdy nie wpisuj na vpsie/dedyku.

 

6. Wchodzimy ponownie do VirtualBox'a, zaznaczamy naszą maszynę i klikamy "Ustawienia", bądź "Settings". 88327568.jpg

 

7. Wybieramy zakładkę "Sieć"

 

8. Jeżeli stawiasz serwer Hamachi wybierz spoiler "Hamachi", jeżeli stawiasz serwer No-Hamachi wybierz spoiler "No-Hamachi".

 

1. Zainstaluj Hamachi.

 

2. Sieć. (Ustaw tak jak jest poniżej)

Podłączona do: Mostkowana karta sieciowa (bridged)

Nazwa: Hamachi Network Interface

 

3. Kliknij OK i Uruchom ponownie maszynę.

 

4. Gdy się zalogujesz już do BSD wpisz w konsoli:

# sysinstall

 

5. Wybieraj po kolei:

 

Configure -> Networking -> Interfaces -> em0

 

6. Uzupełniasz podane niżej kolumny tak jak opisałem:

IPv4 Geteway: Piszesz normalne IP z Hamachi. np. 5.214.74.123

IPv4 Address: Piszesz IP z Hamachi z końcówką .100 . np. 5.214.74.100

Netmask: Wpisujesz 255.0.0.0

Resztę zostawiasz bez zmian i klikasz OK

 

7. Wychodzisz z "sysinstall" . (Kombinacja klawiszy: c, c, x ) Cancel, Cancel, Exit Install.

 

Do tego momentu jest ok ale później gdy przychodzi czas na logowanie wpisuje wszystko co potrzeba i po prawnie to wyskakuje to co napisałem wcześniej więc jestm bezradny i czekam na wasze propozycje co do mojego problemu ... Za wszelka pomoc z góry thx

Opublikowano

Wszystkie osoby które mogą pomóc mi w mojej sprawie zapraszam na hamachi do mnie ... DarkWorld--1 haslo 12345 lub na gg 13198895

Opublikowano

Rozwiń zaawansowane i spróbuj zmienić typ karty, jeśli jesteś pewien, że wszystko zrobiłeś wcześniej dobrze.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Tak, o te mi chodzi.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Ja osobiście jestem zielony w tym więc prosiłbym o wytłumaczenie :) żeby nie zaśmiecać forum jak możesz napisz na gg bądź wejdź na hamachii ..

 

Wszedłem w ustawienia mojej maszyny wybrałem sieć karta 1

 

Podłaczona do wybrałem Mostkowana karta sieciowa (brudged)

Nazwa tą co podał założyciel tematu ale mam jeszcze takie coś jak Raletek PCIe FE Family Controller

Opublikowano

2012-05-26_101138.png

 

Mniej więcej o to mi chodzi.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

dziwie się że to komuś działa, robie troche na okrętke modyfikując te pliki i odkryłem pewien brak

sftp://[email protected]/home/test/Polish_SF/auth/auth

brakuje plików auth ;) brawo dla autora za prace ;)

Ja jakoś miałem plik auth...

Opublikowano

Dobrze, spróbuj teraz się zalogować, ustawić jeszcze raz sysinstall zgodnie z tym co jest w poradniku (jeśli poprosi cię o IPv6, daj no, jeśli o skan w poszukiwaniu DHCP, też daj no).

 

Tak btw. upnąć te SerwerFiles na jakikolwiek hosting?


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...