Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Metin2 od podstaw na 32 i 64 bitowym FreeBSD 8.2


Xyli

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 978
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up. A patrzyłeś w załączniku? -.-


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Patrzyłem ale mysql jest jakieś popsute bo jest connection refused a jak chce naprawić tabelki to potem wgl. nie da się ich włączyć;/

 

Wgraj na nowo tabelki do /var/db/mysql i wyłącz procesy związane z serwerem i uruchom ponownie.

 # killall game db

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Da ktoś reupload linków ??

 

 

ServerFiles2011.tar.gz (pliki serwerowe)

 

Poprawiona baza MySQL by Xyli

 

Biblioteki systemowe (liby)

Opublikowano

@up dwa ostatnie masz w załączniku do tematu, a upload tego pierwszego działa, więc nie wiem po co ci :P.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Proszę o reupload pliku ktorego nie ma w załączniku :

 

Pliki do pack'u -

 

http://www.wupload.com/file/2652582552

Opublikowano

Paker do packów -

http://www.wupload.com/file/2652579247

 

Pliki do pack'u -

http://www.wupload.com/file/2652582552

 

bardzo proszę o wrzucenie tych w/w plików na inny hosting bo ten jest dupny =)

z góry dzięki ;]

Opublikowano

Witam mam problem otóż gdy odpalam frbsd to robie zgodnie z pkt 1 i gdy dochodze do 11 to zamiast

(...) Would you like to keep using the current geometry?

wyskakuje mi FDISK partition editor i na dole komendy jak coś tam pogrzebie podziele na 3 party daje "q" i wyskakuje OK klikam i wyskakuje FreeBsD disklabel editor i co tu mam zrobić w tych 2 zadaniach stawiam serwer 3 raz ale wcześniej miałem inne pliki itp tutaj nie moge ogarnąć . Pomoże ktoś?

1284282093u138092.png

34080977.jpg

Sygna By

Grapes ZAKAZ KOPIOWANIA !

1284282093u138092.png

Opublikowano

mam problem i prosze o pomoc na pw a wiec robie serwer zrobilem wszystko do 5 pkt ale nie moge sie zalogowac do filezilli a robie nie przez hamachi co mam zrobic pobrac hamachi i sie zalogowac czy jak ?? mianowicie to musze zrobic

Tę czynność wykonuje każdy (stawiający na Hamachi/No-Hamachi lub VPS/Dedyk) po wykonaniu powyższych czynności zamieszczonych w tym poradniku.

 

Musimy usunąć kilka niepotrzebnie dodanych rzeczy w plikach Sherera&Masticka

i nie wiem jak to zrobic o pomoc prosze pw bede wdzieczny

1357709031-U322128.jpg
Opublikowano

Ja mam takie cos ze gdy chce zrobic nowe konto do mysql to sie poprostu nic nie dzieje

 

daje ss'a : 22affd62a5184237m.jpg

 

@EDIT to zamazane to moje haslo :)

 

wszystko pisane wg tego tuta

x

Opublikowano

Na sam początek (jezeli nie mamy) musimy pobrać klienta Metin2 PL 2010r.

Metin2_PL_20100528 - http://www.wrzuc.to/PsXnYpz7W.wt

 

@ prosze daje link do clienta 2010 :) Mozesz dopisac do tematu

 

@ Moze ktos wreszcie wrzucic te pliki z wupload na jakis inny hosting???????????????????????????????????

 

 

np. mediafire / speedy.sh

x

Opublikowano

@ prosze daje link do clienta 2010 :) Mozesz dopisac do tematu

 

@ Moze ktos wreszcie wrzucic te pliki z wupload na jakis inny hosting???????????????????????????????????

 

 

np. mediafire / speedy.sh

 

Ja też bardzo proszę o wrzucenie tych plików na inny hosting, bo z tamtego nie chce mi pobrać :(

@edit wstawi ktos to ? -.-"

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Torrent do czystego PLa :P


http://speedy.sh/NyvbD/Metin2-PL-20100528.exe.torrent

 

https://www.virustotal.com/file/13c3e2d0fa5f9e29c461109bb0af5da81d43bff8cfb47c40f56d2a5814099782/analysis/

 

Ja mam takie cos ze gdy chce zrobic nowe konto do mysql to sie poprostu nic nie dzieje

 

daje ss'a : 22affd62a5184237m.jpg

 

@EDIT to zamazane to moje haslo :)

 

wszystko pisane wg tego tuta

 

Każda linijka powinna być zakończona średnikiem i potwierdzona enterem.

 

@ prosze daje link do clienta 2010 :) Mozesz dopisac do tematu

 

@ Moze ktos wreszcie wrzucic te pliki z wupload na jakis inny hosting???????????????????????????????????

 

 

np. mediafire / speedy.sh

 

Nikt naprawde nie patrzy, co jest w załączniku do tematu?


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Dobra, załatwie wam go :P.

http://speedy.sh/2c7aa/Pack-Metin2.rar

Chyba o to chodziło?

https://www.virustotal.com/file/2273504c0400219c24bd048c834c911758d5aaabf07415a5fd2ba411ffb1cb40/analysis/1336415736/

Od razu mówie, że te wirusy nie są od Pack, tylko od Launchera, i nie są groźne ;).


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

/libexec/ld-elf.so.1: Shared object "libz.so.4" not found, required by "db"

/libexec/ld-elf.so.1: Shared object "libmd.so.4" not found, required by "game"

/libexec/ld-elf.so.1: Shared object "libmd.so.4" not found, required by "game"

/libexec/ld-elf.so.1: Shared object "libmd.so.4" not found, required by "game"

/libexec/ld-elf.so.1: Shared object "libmd.so.4" not found, required by "game"

 

Zrobilem to na dedyku ale chyba coś nie działa bo (przez moda próbuje sie zalogować) Czy to wyzej pokazuje, że serwer został poprawnie wlaczany?? Jesli nie pisac gg:31010109 poleca like za pomoc!

asd

Opublikowano

problembq.png

 

Mam taki oto bład pomoze mi ktos go naprawić??

 

Na launcherze który zrobiłem sobie nie moge sie zalogować chociaz pisze norm po odpaleniu serwera.

Nawet wpisuje złe passy to nie wyswietla mi ze mam złe passy tylko mam błąd łączenia.

asd

Opublikowano

Hmm a ja zrobiłem sobie konto przez Navicat. Wchodzę w VirtualBoxa klikam uruchom potem się loguje, odpalam hamachi, wchodzę w folder z Metinem odpalam przez Launcher 2010. Obok CH1 mam 3 kropki. Przy logowaniu się mam "błąd podczas łączenia się z serwerem"

 

Edit: Wystarczy tylko się zalogować na roota , czy zrobić coś jeszcze w maszynie ?

Opublikowano

@up tak. Trzeba wpisać w konsoli maszyny ./start


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

@up tak. Trzeba wpisać w konsoli maszyny ./start

 

Aaa to takie buty. Jak wrócę do domu to sprawdzę, jak zadziała to lajk

 

Edit: Dalej nie działa. Wciąż mam 3 kropki przy CH1 i Błąd podczas łączenia się z serwerem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...