Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja - Mistrzostwa MPC - League Of Legends - II Edycja


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 669
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dopiero teraz obudziłem sie co do turnieju :P . Jakby ktos potrzebował członka do druzyny z powodu braku osób moge zastąpic ^^

Jaki masz lv i na jakim regionie grasz?

Opublikowano

Grupa EP > E. Zauważyliście, że nie którzy gracze albo mają 1 lvl albo wgl niema takich ? Jestem w grupie z ludźmi którzy nie istnieją.

Opublikowano

Widzę, że sporo ludzi ma problemy ze swoim teamem lub coś innego. Więc postanowiłem, że do każdego napiszę pw, jeśli otrzymam potwierdzenie że gra to dopuszczam go do turnieju. I się wtedy zrobi od nowa teamy. Podziękujcie swoim kolegą.

Opublikowano

Ja się mogę dolączyć do jakiegoś teamu, bądź kogoś kto potrzebuje osoby.

 

Lvl 30,

nick: Slayer16b

 

Gram dobrze, ogarniam.

 

 

Farex , nie usuwaj posta. (;

 

 

 

// Skoro to podajesz to podaj również region

 

 

EU mistrzu. :D

 

East czy West?

 

East zią.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Sorki, dopiero zauwazylem ze liga ruszyła, moja grupa próbowała się ze mną z kontaktować a ja ostatni tydzień 24/7 na skype ale na gg mnie czekali...

"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki, nic nie rób, nic nie mów, bądź nikim"

Elberd Hubbard

Opublikowano

Na jakiej zasadzie będą budowane terminarze meczy? Tabelami? Po Rusku?

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Zapewne pojawi się rozpiska. Czyli obrazek tak jak na turniejach piłki nożnej.

 

Drużyna----|

|-Zwycięzca.

Drużyna----|

Opublikowano

Ja też mogę się zapisać jeżeli tam macie problemy z kontaktem z osobami.

LVL: 30

Server: North-East

Nick: True Sir Marthes

Nick na Forum: SirMarthes

Opublikowano

Grupa EP > E. Zauważyliście, że nie którzy gracze albo mają 1 lvl albo wgl niema takich ? Jestem w grupie z ludźmi którzy nie istnieją.

 

Zgadzam się w naszej grupie Demonic ma 1lvl a, rhanii01 nie istnieje proszę o dobranie 3 innych zawodników jeśli można

Opublikowano

Kiedy pojawi się drzewko? :PP

Postaram się dać 2 stycznia. Lecz zrozumcie również mnie. Zorganizować 150 osób nie jest tak łatwo.

Opublikowano

2 stycznia jest moja 18-stka :P Fajny prezent.

A wiesz mniej więcej jak często mecze rozgrywać będzie jedna drużyna, jeśli udałoby sie jej przejść dalej?

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

2 stycznia jest moja 18-stka :P Fajny prezent.

A wiesz mniej więcej jak często mecze rozgrywać będzie jedna drużyna, jeśli udałoby sie jej przejść dalej?

Nie znam dokładnych dat meczy, ponieważ to wy będziecie sobie ustalać terminy meczy na bieżąco.

Opublikowano

A jeżeli ustalimy termin np na: 3stycznia godz. 2000 a drużyna nie wstawi się bez wyjaśnień to wtedy będzie walkower czy jak?

Opublikowano

A jeżeli ustalimy termin np na: 3stycznia godz. 2000 a drużyna nie wstawi się bez wyjaśnień to wtedy będzie walkower czy jak?

Tak walkower

Opublikowano

to szkoda a jakby ktos nie chcial grac albo nie mial czasu to moge zagrac jako rezerwowy Matus93pl

65726516.png

Jeżeli mój post Ci w czymś pomógł to kliknij

add.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...