Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja - Mistrzostwa MPC - League Of Legends - II Edycja


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 669
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jako, iż Farex teraz ogarnia mecz:

Proszę jakiegoś gościa z West (Najlepiej 30 lvl, minimum 21, najlepiej żeby ogarniał supporta!!!!!) o zgłoszenie się do mnie na PW!

Pilne! Dzisiaj na 20-21!

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Mi ostatnio nagrał ;o Musisz mieć jakiegoś starego, przeinstaluj najlepiej

35205.jpg

 

Drixu to sra w gacie, pisalem mu na pw jak chce solo niech zapoda swoja wioche i spenial...

 

33071.png

Opublikowano

Grupa J, EP deklaruje, że może zagrać o każdej godzinie jutro.

Dogadaj się z przeciwną drużyną i podaj w tym temacie datę.

Opublikowano

@Farex co mam zrobić jak nie mogę się skontaktować z moim team'em ? Mógłbyś mnie przyłączyć do innej drużyny czy coś ?

A co ja mam zrobić? Jak mam cię połączyć? Skoro wszystkie teamy są już ustalone.

Opublikowano

A co jeśli nie mogę sie skontaktować z przeciwną drużyną w celu rozegrania meczu? 4 użytkowników ma 0 postów a ostatnie odwiedziny w dniu rejestracji a piąty nie odpisuje? To bedzie Walkover?

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

A co jeśli nie mogę sie skontaktować z przeciwną drużyną w celu rozegrania meczu? 4 użytkowników ma 0 postów a ostatnie odwiedziny w dniu rejestracji a piąty nie odpisuje? To bedzie Walkover?

Jeśli podałem twoją grupę w poście wyżej to macie 3/4 dni na rozegranie meczu. Jeśli się mecz nie odbędzie to odpada drużyna która się nie wstawiła/nie odpowiedziała.

Opublikowano

Druga się jeszcze nawet nie skończyła -,-

Nikt nie powiedział, że ktoś będzie wgl. organizował 3 edycję, więc nikt nie wie, czy będzie, a jeśli już, to nikt nie wie kiedy będzie.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

eee a kiedy 3 edycja?

Nawet 2 się nie skończyła, a ty 3 chcesz. Poczekamy zobaczymy, na razie nie wiadomo czy w ogóle będzie.

Opublikowano

Mam pytanie czy możemy wziąć na rezerwowego Dadus'ia, ma 18 lvl i gra na EU N, ponieważ TheChosen jest chory i nie bd dał rady na razie grać.

wobqx.jpg
Opublikowano

Mecz East Beginner grupy E i B walczą dziś o 16:30.

 

Ja stworze pokój o 16:15 pod nazwą: MPC EB grupy B i E.

Hasło: MPC

Typ: Tu mam właśnie pytanie. Draft czy Wybór w Ciemno?

Mapa: Summoner's Rift

Gra: 3 x 3

Obserwacja umośliwiona.

 

Wszystko powinno pięknie przebiegać. Jedyna obawa to obawa o 1 gracza, ale jak będę wiedzieć dam edit. W razie nie przyjścia mam rezerwowego.

RIP STARY LOL
http://i38.tinypic.com/vfuohy.jpg <----- te polaczki

Opublikowano

Mecz East Beginner grupy E i B walczą dziś o 16:30.

 

Ja stworze pokój o 16:15 pod nazwą: MPC EB grupy B i E.

Hasło: MPC

Typ: Tu mam właśnie pytanie. Draft czy Wybór w Ciemno?

Mapa: Summoner's Rift

Gra: 3 x 3

Obserwacja umośliwiona.

 

Wszystko powinno pięknie przebiegać. Jedyna obawa to obawa o 1 gracza, ale jak będę wiedzieć dam edit. W razie nie przyjścia mam rezerwowego.

Okej, gra odbywa się normalnie, bez draftu.

Opublikowano

Grupa A vs. Grupa F

Dziś 19.00

Nazwa gry: League of Noobs

Hasło: MPC

Gramy na Winterze! :D

 

Prosiłbym o przydzielenie +/- 15 minut czasu, gdyż Nasz jeden gracz zadeklarował, iż może się lekko spóźnić.

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...