Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj!


Yoooj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up a wiesz czemu ? bo ja tak , bo pewnie zapomniałeś zrobić jednej rzeczy - zmniejszyć prędkość z 200 na 0 jak to zrobisz to ci będzie działać

Jeśli uważasz że EMIN3M to wielki raper to wklej to do swojej sygnaturki

 

 

Każda chwila to kolejna szansa .

 

 

Jeśli ja to umiem to ty też , nic w na tym świecie nie jest nie możliwe

Opublikowano

@up jakim cudem patched skoro ja normalnie siedze na malladach ??? Na mpc.com pewnie się pomylili bo jakim cude moge bić na czymś co jest patched ?

Jeśli uważasz że EMIN3M to wielki raper to wklej to do swojej sygnaturki

 

 

Każda chwila to kolejna szansa .

 

 

Jeśli ja to umiem to ty też , nic w na tym świecie nie jest nie możliwe

Opublikowano

Ja cały czas sVaca uzywam i nic.

Moje pytanie brzmi :

Czy da sie zrobic no-delay na skill Explosion? [3rd job F/P] bo jak w Action, robie "sit" albo "rapidfire"albo "recovery" to bije szybciej, lecz nie tak jakby z no-delay magic claw... no-delayed Explo wali tak jak np. fire arrow legit :f

 

Macie jakies pomysly? jak bedzie trzeba to se zrobie jakos scrypta -.-'

Opublikowano

Mam pytanie czy wam też wchodzi mpc.com bo coś mi nie chce zaskoczyć , raz wchodzi a raz nie

Jeśli uważasz że EMIN3M to wielki raper to wklej to do swojej sygnaturki

 

 

Każda chwila to kolejna szansa .

 

 

Jeśli ja to umiem to ty też , nic w na tym świecie nie jest nie możliwe

Opublikowano

@Up normalnie masz dział u góry , maple story pirywatne servery czy jakoś tak i tam masz wszystko opisane

Jeśli uważasz że EMIN3M to wielki raper to wklej to do swojej sygnaturki

 

 

Każda chwila to kolejna szansa .

 

 

Jeśli ja to umiem to ty też , nic w na tym świecie nie jest nie możliwe

Uczeń
Opublikowano

Witam po długotrwałej przerwie postanowiłem wrócić do maple tylko że nie ogarniam hacków teraz. I tutaj pojawia sie moja prośba czy może mi ktoś podać linki do poradników z działającymi hackami do ems.

Z góry dziękuje i uprzejmie pozdrawiam ^^

 

 

Opublikowano

Mogę to zrobić. Tylko musze mieć pewność że nigdzie indziej tego nie ma.

 

Dobra zuploaduje to. Będzie koło 17, wstawię wtedy link na PPP.

 

Eww. 1.1gb spakowane waży. Jak się to pakuje do .7z?

Opublikowano

@up

 

Opisz dokładnie ten problem. Znika Ci maple? Ale jak, czy wywala jakiś error czy tak samo z siebie, czy na chwilę się gra zawiesza, opisz dokładniej.

Opublikowano

Ponawiam prośbe epica o nd dem slash blasta ale na 20 lvl

soul blade nie potrzebuje ale jak cos to na 2 lvl

Dlaczegóż to proszę ponieważ coś mi sie jebie jak próbóje to zrobić

robilem to z poradnikammi może ze 3 stron i G@wN0

więc jeżeli ktoś jest z czerwonego krzyża to proszę xD

28503u.gif

18004.jpg

18002i.jpg

Opublikowano
wiecie moze czemu jak wchodze do gry to znaczy loguje sie to albo przy wpisywaniu pinu znika mi maple albo przy robieniu charactery (EMS) wie ktos moze oco chodzi?

 

@D

robi sie czarny ekran muzyka sie zacina (powtarza caly czas) i po chwili znika maple bez zadnego eroru

 

Mozliwe, ze masz za malo wolnego ramu. sprobuj wyczyscic jakims programikiem przed wlaczeniem mapla

<img src="http://img205.imageshack.us/img205/7008/bellocanisthackerew7.gif" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img218.imageshack.us/img218/2165/gtoen5.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img.userbars.pl/94/18706.png" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img.userbars.pl/106/21191.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

Opublikowano

Siema otóż mam taki problem gdy zalogowałem się na moją postać zobaczyłem że brakuje mi messo z 10m jakie miałem zostało mi 470 messo znikło mi również pare itemów .

Dzień wcześniej miałem postawionego i chwile expiłem po czym wyłączyłem gre .

I nieściągałem żadnych plików meso generator...

Prosze o pomoc ??????

 

Opublikowano

@up no to masz problem kolego , zakładam że ktoś mógł podejrzeć twoje pasy i ci zawinoł itemy i messo w mojej gildi też się tak zdarzyło

Jeśli uważasz że EMIN3M to wielki raper to wklej to do swojej sygnaturki

 

 

Każda chwila to kolejna szansa .

 

 

Jeśli ja to umiem to ty też , nic w na tym świecie nie jest nie możliwe

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...