Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zbiór Pytań Z Tego Działu!


Calg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wy to tez jestescie zdolni muhahah a nie pomysleliscie ze moze chlopak ma troche kont i to sie idzie popird.. ja tez tak mam mam 4 konta na silku i sam nie pamietam na jakim servie dane konto. wiec pomyslcie najpierw potem takie debilne odp piszcie.

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

Wierzysz w to?? Wiadomo, czemu sie pyta o mozliwosc sprawdzenia na jaim serwerze jest dana postac. Po prostu zdobyl passy jakims lichym keylogiem. xD

Opublikowano

ja pierd.. jak czytam te wasze odpowiedzi to mi zal dpe ściska co za dzieci tu siedza moze jeszcze napiszesz ze tobie konto zayebal. ROTFL. zrob sobie 4 konta i porob postacie kazde na innym servie to pogadamy wtedy i tak sobie z tydzien nie wchodz. Zobaczymy jaki ty bedziesz madry

Opublikowano

@ no ja sie zgodze z drc..

 

 

skad wiecie ze ukradl komus konto??? moze i nie ma 4 kont ale poprostu moze chce sprawdzic kto na jakim koncie gra lub tak jak powiedzial drc ma kilka kont.. moze nie 4 moze nie 2.... ja np. mam 5 kont i do tej pory nie wiem na jakim gdzie mam poostacie.. wyluzujcie troche.. a potem sie dziwicie ze na GP robia komiksy o nas jak to jestesmy nie kulturalni

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

No bez przesady, takie rzeczy jak to, to sie wie na dlugo. Mialem i mam sporo postaci od 20 do 60lvla i jakos wiem ktora na jakim jest. Normalne. A skad wy znowu wiecie, ze nie owalil??........ Moze przesadzilem z napisaniem od razu oskarzenia o kradziez.

 

@drc19s

Widac ten caly zal za duzo Ci dupe scisnal. Po tygodniu pozatym nie zapomina sie nazwy serwera na ktory sie weszlo, a jak ktos zapomina to chyba najwyzszy czas odejsc sprzed komputera, bo promieniowanie wypala ostatnie zdolne do funkcjonowania neurony.

Opublikowano

@Mike_2006

Kogo ty chcesz pouczac, nie ucz ojca dzieci robic.

Nie musze sie zastanawiac nad tym co robie, bo wiem co mam czynic. Po to jest pozatym forum, zeby wyrazac swoja opinie i nikomu nic do tego co ja o tym sadze, nie naurzuca sie komus swoich racji.

Opublikowano
@Mike_2006

Kogo ty chcesz pouczac, nie ucz ojca dzieci robic.

Nie musze sie zastanawiac nad tym co robie, bo wiem co mam czynic. Po to jest pozatym forum, zeby wyrazac swoja opinie i nikomu nic do tego co ja o tym sadze, nie naurzuca sie komus swoich racji.

 

 

po

1. ja cie nie pouczam

2. tak forum jest do wyrazania opini ale chyba nie od takich ktorych oskarza sie jakiegos usera bez dowodow

 

wiec przeczytaj to dwa razy i zastanow sie co przed chwila powiedzialem.. ja poprostu przekazalem info iz kazdy oskarza go nie majac dowodow.. pasuje ??

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

Odpowiedź została udzielona w drugim poście a poza tym Autor tematu nie bierze udziału w dyskusji wiec po co Spam/Offtop ? Widocznie znalazł to czego szukał.

<a href="http://img27.imageshack.us/my.php?image=1213498071323.gif" target="_blank"><img src="http://img27.imageshack.us/img27/6875/1213498071323.gif" border="0" class="linked-sig-image" /></a>

Opublikowano

ja z nim gadalem i on mi mowil ze chce w media pk2 zmienic wyglad swojej postaci z latajacej dziewczyny na dziewczyne z kzrywym kregoslupem

Opublikowano

@up

 

i kto to mowi

 

@temat

 

1. Wejdz na oficjalna strone (www.silkroadonline.net)

88072179bp8.jpg

 

2. Zaloguj sie

22024028ak6.jpg

 

3. Wejdz w Manage Account kolo LogOut

20705139xl4.jpg

 

4. Kliknij "Change Characters Name" prawie na samym dole nad "Modify" i "Cancel"

62946421ym9.jpg

 

5. i wyskoczy okienko w ktorym wybierasz serwer a po boku wyskakuja nazwy charow. No i to by bylo na tyle...

 

 

 

Prosciej chyba sie nie da... lol

Moj internet w niemczech:

 

232431327.png

 

(Komp jest do dupy ale internet, mioodzio.)

Opublikowano

@up

 

mam tak samo jak slipknot... (nie wiem ktora to) i jakos moja odpowiedz mi nie pomogla lol...

 

ale chyba chodzi o ta: pop_race_chin_w1_11.jpg

 

tak czy siak napisalem o tym w moim topicu PK2 ... poprostu poczytaj aktualizacje ...

Moj internet w niemczech:

 

232431327.png

 

(Komp jest do dupy ale internet, mioodzio.)

Opublikowano

Raczej niemozliwe chyba ze to real hacker... Podejrzewam ze mogl ci walnac pluskwe w kompa dawno temu i pospisywal se kilka danych ...

Moj internet w niemczech:

 

232431327.png

 

(Komp jest do dupy ale internet, mioodzio.)

Opublikowano

Ten trick pewnie by byl przydatny najbardziej dla tych, ktorzy owalaja konta, ale nie bede sie na ten temat zbyt bardzo rozpisywal bo na forum panuja "twarde zasady" i przy kazdym podejrzeniu pojawia sie wiele negatywnych odpowiedzi. O ile wiem to w tej chwili nie da sie wogle zmieniac hasla chyba, ze wlasnie tylko teraz jest to mozliwe. Zobaczymy jak bedzie wygladala sytuacja po 30pazdz, kiedy wprowadza nowy system zmiany hasla.

Opublikowano

Nawet jeśli takowy sposób istnieje to lepiej zeby sie nie rozpowszechnil, bo beda masowe straty kont.

usunieta by MIKE

Opublikowano

ja niechce poznac tego sposobu aby komus owalic konto lecz aby zmienic sobie haslo.. za duyzo osob je zna a niechcialbym aby cos mi zginelo... jak to sie stalo????? keylogg mi puscil kolega i teraz sie martwie a 3 sosy to juuz jest jakas strata ;(

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...