Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zbiór Pytań Z Tego Działu!


Calg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

kolego nie to forum sa pewne

bugi
ale one sa w przenosni i kazdy juz to zna wiec nie masz szans tutaj

MMORPG=Monotonna Masówka Oparta na Rozwijaniu Postaci Godzinami

 

Obyś dostał zawsze To, na co zasłużyłeś.

 

bot369_userbar_226.gif6132.gif

 

 

6081.png20724.png

 

 

4769.jpg18706.png

 

Opublikowano

a jest juz ta nowa metoda zmiany hasla bo nie jestm w tym zbytnio teraz obeznany

MMORPG=Monotonna Masówka Oparta na Rozwijaniu Postaci Godzinami

 

Obyś dostał zawsze To, na co zasłużyłeś.

 

bot369_userbar_226.gif6132.gif

 

 

6081.png20724.png

 

 

4769.jpg18706.png

 

Opublikowano

Ej hasła nie da się zmienić już bez sq ?? A jak z sq prubuje wyskakuje mi że nie graja ze soba id i email zal ... a daje to samo co mam na www joymaxa i silka

banner.gif

Opublikowano

@UP

ja mam to samo, ale już od jakiegoś czasu;/ Wpisuje id i pasy i wyskakuje ze zle wpisuje, chociaz wiem ze na 100% dobre, a co do email to mam to samo, wpisuje i wyskakuje ze zly email a wiem ze tez na 100% jest dobry :/ wtf

może jakiś mały "+" za pomoc?? :)

Opublikowano

to krwa oni bardzo inteligentnie widze nazwali ta opcje pogratulowac skosnym pomyslu . muuahahhaa ROTFL

Ja tu ucieszony mowie zmienie sobie a tu uj dupa cycki

Opublikowano

lol ktoz tam wie co lolmax znowu knuje lepiej uwazac teraz na swoje konta jak sie pasow nie da zmienic ;/

MMORPG=Monotonna Masówka Oparta na Rozwijaniu Postaci Godzinami

 

Obyś dostał zawsze To, na co zasłużyłeś.

 

bot369_userbar_226.gif6132.gif

 

 

6081.png20724.png

 

 

4769.jpg18706.png

 

Opublikowano

Nieznam odpowiedzi na twoje pytanie.

 

Ale powiem ci jedno

 

2 kumpli korzystało z Tbot-a i nic im z tego nie wyszło dostali bany. Ja korzystam z płatnego isrobota robie właśnie 3 postać i jest wszystko ok raz nawet miałem chargeback na jednej z postaci i joymax nic nie wykrył a postać odzyskałem.

 

Co do ceny na allegro jest ona wyższa prawie o 10zł.

Kupując ze stronki płace 21zł ;P zależy od kursu dolara.

 

A tak poza tym bot mi się zwraca poprzez sprzedanie 15kk golda w grze które uzyskuje w ciągu 2 3dni zależy od dropów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...