Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakiego czempiona kupić do 1350(Alistar,Amumu,Kayle,Malphite,Master Yi,Nasus,Taric i Tristana mam).

Za tą cenę bardzo dobry jest choćby Fiddlestick czy Sion, którego można robić pod AD i AP, choć ja sam preferuje AD :) . Dobry też jest Tryndamere, a jego ulti palce lizać:D

 

Warwick vs Morgana? ;). Jeśli można + i - ;)

I ten i ten bardzo dobry champ :D Warwick bardzo dobry pasyw, wbudowany lifesteal :D Morgana stun, bardzo dobra 1v1 ;)

Opublikowano

Jakiego czempiona kupić do 1350(Alistar,Amumu,Kayle,Malphite,Master Yi,Nasus,Taric i Tristana mam).

Teemo, Morgana, WW, Sivir, Sion. Polecam Ci Sivir: Może być kilka osób naraz, tarcza z skill blockiem, szybkość ataku i biegania z ulti, passyw całkiem dobry.

 

Warwick vs Morgana? ;). Jeśli można + i - ;)

Obie postacie są dobre, ale WW bardziej do jungli, ma dużego lifesteala, a Morgana kosmiczny dmg, klatke i tarcze. Ja bym brał morgane.

Opublikowano

Teemo, Morgana, WW, Sivir, Sion. Polecam Ci Sivir: Może być kilka osób naraz, tarcza z skill blockiem, szybkość ataku i biegania z ulti, passyw całkiem dobry.

 

 

Obie postacie są dobre, ale WW bardziej do jungli, ma dużego lifesteala, a Morgana kosmiczny dmg, klatke i tarcze. Ja bym brał morgane.

 

Sivir trochę nerfa dostała w ostatnim patchu.

 

Za 1350, morgana i sion, imo najlepsze picki.

 

 

Warwick vs Morgana? ;). Jeśli można + i - ;)

 

Morgana:

+OP ulti wygrywające team fighty

+Tarcza

+Klatka

-Plama strasznie pushuje linie

 

WW

+łatwa jungla

-słabe ganki przed 6 lvlem

Opublikowano

kennen vs ziggs vs fizz +/-

Ziggsem nie grałem, ale miałem go w teamie i nieźle kosił, myślę, że jest dobry choć nie radze ci go kupować bo znerfią go wkrótce.

Polecam ci Fizza:

+ mocny DoT z W

+ doskok z Q

+ niezły escape system

+ fajne ulti AoE

+ fajnie się nim gra

 

- oprócz slowa i wybicia w powietrze nie ma żadnych CC...

+ ... co straszne nie jest bo i tak zabija casterów na combo :)

Opublikowano

Za tą cenę bardzo dobry jest choćby Fiddlestick czy Sion, którego można robić pod AD i AP, choć ja sam preferuje AD :) . Dobry też jest Tryndamere, a jego ulti palce lizać :D

Dzięki kupiłem Tryndamere w Dominiomie jest super 1miejsce i dużo kasy :D
Opublikowano

Proszę o + i - keenena i malzahara

Kennen:

+ Dobry escape

+ Ulti "penta stun"

+ spam stunami

+ duży dmg w late

+ dobry harras

+ przy odpowiednim buildzie nie jest aż tak papierowy jak inni magowie

+ możliwość robienia pod AP i AD

+ energia zamiast many

 

- build AD stosuje się tylko przy counter pickach. Inaczej jest strasznie słaby

- z buildem AP może iść tylko na Mida. Na topie/bocie nafeeduje.

 

Malzahar:

+ bardzo silne combo jak i focus

+ trutka, która przechodzi na innego wroga gdy ten, na którym działała zginie

+ może sobie zwierzaczka przywołać :)

+ ogólnie duży dmg ma

+ dobry CC

+ 2 skille aoe z całkiem dużym dmg

+ dobry harras

 

- jak sie go nie ogarnie, to może być manożerny.

Opublikowano

Keenen vs Malzahar i dlaczego

Ja bym osobiście wybrał Kennena :) Lepszy w tf, penta stun, umie się zamienić w błyskawice, energia zamiast many no i moim skromnym zdaniem łatwiej trafić ze skilli :D

Opublikowano

Keenen vs Malzahar i dlaczego

 

Kennen:

+Mobilny

+Escape mechanizm

+Świetny harras

+AOE stun

 

Malza:

-da radę przerwać jego ulti

-mocno pushuje miniony w early game

-brak escape mechanizmu, co w połączeniu w pushem minionów czyni go łatwym obiektem do gankowania.

 

 

Dzięki kupiłem Tryndamere w Dominiomie jest super 1miejsce i dużo kasy :D

 

Dominion ssie, dziwi mnie to ,że ktoś wogóle w to gra.

Opublikowano

Xin Zhao czy Rammus? A może bardziej opłaca się inną postać za 3150pz/ip?

 

Bardzo proste. Wolisz AD - Xin, wolisz tanka - Rammus.

Opublikowano

Taric +/-

warto kupować ?

 

Support taki sobie. + jest stun.

Moim zdaniem - nie opłaca się. Jeśli chcesz support to Soraka ;]

Opublikowano

Taric +/-

warto kupować ?

 

Tak, jeśli chcesz grać supportem.

 

Bardzo proste. Wolisz AD - Xin

 

Full AD Xin, lame build na normale.

Opublikowano

Jax vs Kennen

Nafeedowany jax jest jak terminator, sam może spokojnie uwalić 3 osoby.

Kennen, jedynie solo może coś zrobić, przeciwko jaxowi, który jest nafeedowany nie ma szans.

Jednakże wybrałbym kennena, mam obie postacie i znacznie lepiej gra mi się kennenem :)

Zdecydowanie bardziej wolę "dziękuje" od "dzięki" i "przepraszam" od "sorry"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...