Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Corki, Akali lub Urgot. Co polecacie, powiem od razu, że podoba mi się gra np. Victorem, Kassadinem, Vladimirem, Gravesem..

Z góry dzięki za pomoc ;]

 

Corki fajny dmg w do ucieczki ult całkiem przydatny potrafi zrobić duży dmg jeżeli trafisz ;d

Akali niby taka mocna ale kupi się trochę resista rozum i już nie ciska all

Urgot jest całkiem fajny ale w late game wysiada

 

 

 

Nerf to osłabienie postaci ;] Za 6300 polecam Kog Maw, postać wyjebana w kosmos ! Grałem nią niestety tylko jak była w rotacji, nie stać mnie na kupno a zebranie 6k to dla mnie cud :O Dziennie może gram 2 fighty, max 3.

 

Karthus vs Morgana + i - Poprosze :} I jeszcze takie pytanko, kto by był dobry przeciwko Morganie ? Szmaciucha mnie wkurwia jak ktoś nią gra :<

 

 

Morge na lajcie może pojechać vayne z cleanse na morgane mało ap carry daje rade przez jej tarcze

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Corki, Akali lub Urgot. Co polecacie, powiem od razu, że podoba mi się gra np. Victorem, Kassadinem, Vladimirem, Gravesem..

Z góry dzięki za pomoc ;]

 

weź Akali, dobry haras z ulti, energia, dobry pasyw, w miarę dobry system ucieczki z W

Opublikowano

Morgana vs Nasus.

 

+ i -

 

Musisz powiedzieć nam, czy chcesz wspomagać drużynę czy zdobywać fragi?

Są to dwie zupełnie inne postacie - trundny wybór.

 

Morgana dobry ult, ogólnie dobra postać.

Nasus niezły na midzie, ale nudzący się po paru grach.

 

Morga

Opublikowano

Wolałbym zdobywać fragi, supportów mam więc teraz postać na zabijanie :)

Opublikowano

Wolałbym zdobywać fragi, supportów mam więc teraz postać na zabijanie :)

 

To z tych obu Nasus.

Opublikowano

Ahri vs Ezreal vs Volibear vs Shyvana? :D

 

+ i - jak można i który w końcu najlepszy ;)

 

weź Volibeara.

dobry tank, ciekawe skille, leczenie, przerzut za plecy.

Opublikowano

Ahri vs Ezreal vs Volibear vs Shyvana? :D

 

+ i - jak można i który w końcu najlepszy ;)

 

Ja bym brał Ahri [;

 

To teraz Nasus vs Evelynn

 

Nasus

Opublikowano

Graves, Malzahar czy Karthus ?

 

Będzie +

 

Polecam Graves'a zagraj nim jest teraz w rotacji świetny AD Carry ma doskok dobre combo [;

Opublikowano

Ponawiam evelynn vs nasus poprosze o - i + bo nie napisałem że chce - i + :)

Opublikowano

Katarina vs Shaco vs Xin Zhao. Grałem juz xinem i shaco ale nie wiem czy ogarnia sie kata prosze o + i - bo gram na new koncie i kogo napoczatek :D oraz jakies porady do Katy

zbyt duża

Opublikowano

To teraz Volibear vs Ahri? ;)

 

Volibear - zaje****y tank z dużym dmg! Spowalnia wrogów, skill zwiększający szybkość ataku i ruchu, odrzucenie przeciwnika za siebie, ulti dające dmg.

 

Ahri - wampiryzm zaklęć, dwa rodzaje DMG w Q, W może trafić wroga 3 razy, E obezwładnia wroga i leci on do ciebie (np. pod wierze :D), ulimate można użyć 3 razy i trafia 3 cele (zadaje spore dmg)

 

Według mnie Volibear lepszy ale ja mam prawie same tanki więc wiesz :D

 

 

 

 

Nidale/Akalia/Caitlyn/Nocturne

albo podajcie jeszcze jakies propozycje Postaci do 6300 :D

 

Ja ci polecam Nocturne. Ma dobry dmg oraz skill zasięgowy (Q), tarcze pochłaniającą wrogiego skilla (W), skill który może przerazić (E), ulti z wielkim zasięgiem dzięki niemu wrogowie widzą małe kółko wokół siebie :)

 

 

 

Co mi powiecie o Jarvanie IV (plusy i minusy)? Ew. podajcie jakiegoś innego dobrego solo topera :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...