Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nidalee vs. Karthus

 

+ i -

 

Nidalee

+robiona pod AP bardzo duże dmg z włóczni

+ dobry harass z panterą

+ pułapki

+ długie skoki panterą + dobry system ucieczki

+ nowe skille z panterą

- papier

- carry

 

Karthus

+ dobre ulti do dobijania przeciwnikó na całej mapie

+ slow

+ AoE podobne do ulti fiddle, ale mniejsze dmg

+ bomby

- bez zgrania w drużynie useless.

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nidalee vs GP + i - poproszę.

lub inne do 3150.

Lubię postacie AD Carry.

Opublikowano

Volibear - zaje****y tank z dużym dmg! Spowalnia wrogów, skill zwiększający szybkość ataku i ruchu, odrzucenie przeciwnika za siebie, ulti dające dmg.

 

Ahri - wampiryzm zaklęć, dwa rodzaje DMG w Q, W może trafić wroga 3 razy, E obezwładnia wroga i leci on do ciebie (np. pod wierze :D), ulimate można użyć 3 razy i trafia 3 cele (zadaje spore dmg)

 

Według mnie Volibear lepszy ale ja mam prawie same tanki więc wiesz :D

 

 

 

 

 

 

Ja ci polecam Nocturne. Ma dobry dmg oraz skill zasięgowy (Q), tarcze pochłaniającą wrogiego skilla (W), skill który może przerazić (E), ulti z wielkim zasięgiem dzięki niemu wrogowie widzą małe kółko wokół siebie :)

 

 

 

Co mi powiecie o Jarvanie IV (plusy i minusy)? Ew. podajcie jakiegoś innego dobrego solo topera :)

 

Dobrym solo toperem jest również Nasus

 

jarvan

+łatwo dogonić przeciwnika

+dzięki ulti można wygrać tf

+solo toper

-więzi sie we własnym ulti przez co wieza moze go zabić

Opublikowano

Co mi powiecie o Jarvanie IV (plusy i minusy)? Ew. podajcie jakiegoś innego dobrego solo topera :)

 

Lee Sin! Swietny ST i Jungler. Już na 3lvlu koksi. Każdy skill (oprócz ulti) podwójny, piękny pasyw i EEEEEEEEENNNNNNEEEEEERGGGGGGGIAAAA

Opublikowano

Nidalee vs GP + i - poproszę.

lub inne do 3150.

Lubię postacie AD Carry.

 

Nidalee

+Duzy dmg z włóczni

+system ucieczki

-papierek

GP

+dobre ulti

+jungler

+nafeedowany nie do zabicia

+dobre combo

 

Ale ja i tak polecam Ci Pantheon'a

Opublikowano

Ale ja i tak polecam Ci Pantheon'a

 

Mój kolega nim gra, a gramy razem - odpada.

Opublikowano

Katarina vs Shaco vs Xin Zhao. Grałem juz xinem i shaco ale nie wiem czy ogarnia sie kata prosze o + i - bo gram na new koncie i kogo napoczatek :D oraz jakies porady do Katy. Pytam znow bo jakos nikt odpowiedziec nie moze ...

zbyt duża

Opublikowano

Nidalee

+Duzy dmg z włóczni

+system ucieczki

-papierek

GP

+dobre ulti

+jungler

+nafeedowany nie do zabicia

+dobre combo

 

Ale ja i tak polecam Ci Pantheon'a

Śmieszny jesteś GP nie do zabicia? W ostatnim meczu nawet, gość full build, ja na Vayne także on mi z krytyka 500, ja odpalam ulti i z hita wyjeżdżam po 450+ krytyki prawie 800, więc nie gadaj że nie do zabicia.

@Equ polecam Nidele,Udyra lub za 6300 Vayne ona to niszczy system ;D.

Opublikowano

Kogo do 3150? Karthus, Nidalee, LeBlanc?

 

LeBlanc warto [;

 

Śmieszny jesteś GP nie do zabicia? W ostatnim meczu nawet, gość full build, ja na Vayne także on mi z krytyka 500, ja odpalam ulti i z hita wyjeżdżam po 450+ krytyki prawie 800, więc nie gadaj że nie do zabicia.

@Equ polecam Nidele,Udyra lub za 6300 Vayne ona to niszczy system ;D.

 

Hahah co to kryt 500 nie bądź śmieszny ...

 

@Edit Ciekawe jaki to musiał być build ...

Opublikowano

NAAAAJLEPSZA WASZYM ZDANIEM POSTAC ZA 3150IP

PROSZE O SZYBKIE PROPO./

Opublikowano

Po 1 dla Volibear'a i Ahri ;). Ktoś się jeszcze wypowie? Chodzi mi o nabijanie fragów bardziej ;). A może ktoś inny za 6300 (prócz Branda, Victora, Malzahara i Talona) :D

Opublikowano

Po 1 dla Volibear'a i Ahri ;). Ktoś się jeszcze wypowie? Chodzi mi o nabijanie fragów bardziej ;). A może ktoś inny za 6300 (prócz Branda, Victora, Malzahara i Talona) :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...