Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pogram z kimś w minecrafta na survivalu.

 

osoba musi mieć powyżej 13 lat

 

mieć skypa/ts3

 

i być uprzejma i ogarnięta ;D

 

jak byś był zainteresowany to pisz na gg 24955067

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuje 2/3 osób do gry w Minecraft Survival może później jakiś let's play;p

Wymagania;

-13+

-Mikrofon

-skype lub TS

-Poczucie humoru

Niestety mój komputer nie jest zbyt dobry do postawienia serwa.

Szukam osoby która postwi serwer na 1.6.

Kontakt:

GG:5493458

Skype: TwixPL

 

 

 

Pozdrawiam;p

Opublikowano

IP: 88.198.18.84:25625

Serwer jest 24/7 postawiony i ma white list wlaczone abym wiedzial kto gra, zeby jakies nieogary sie nie szlajały.

Hasło: brak

Opis co będziemy robić: Serwer powstał 4fun i polega na budowaniu rzeczy, które uważamy za ciekawe godne zapamietania i chcemy sie pokazać. Serdecznie zapraszam ludzi którzy maja wiele pomysłów na budowle oraz na serwie gra moich 5 kolegów no może troche wiecej, napewno pomogą wam

Ile osób: jest 5 wolnych slotów

Inne: Prosze zainteresowanych wspolnej przygody pisac na skype : tusan66, gg: 6776393 nie pisac na PW

Opublikowano

Zagram z kimś w minecraft mam 15 lat.

dobry sprzęt lecz nie postawie serva i nie będe nagrywał

ogarniam minecrafta

gg: 36184737

Opublikowano

Poszukuje 3 osoby do skończenia mojego projektu na grę multi

Wiek 14+

Pomysłowość oraz podanie proszę składać na pw mile widziane mikro :]

20110511204705.png

20110511204721.png

20110511204824.png

20110511204841.png

Opublikowano

IP: 85.195.99.106:25605

Hasło: brak

Opis co będziemy robić: Szukam ludzi ktorych znają się na grzę. Ogarniają dobre budowle i pluginy. Jeśli chodzi o robote to robienie wielkiego miasto nawet pare ( np. dzielnice i swiaty)

Ile osób: ok. 5/6

Inne: Jest white list, zeby takie nupki nie szalały. Kontakt, steam:laska225, GG:4230673, Skype: michalnavil . Najlepiej jak by osoby miały mikro i skype. Mutacja nie wymagana. Piszcie na GG/Steam/Skype to dodam na whitelist na Pw nie odpisuje !

Opublikowano

Zapraszam was na serwer MineLand1.6

ID:Sieci Hamahi : MineLand1.6

Haslo 123

Pierwszy gracz dostaje eq z żelaza i moderatora

musi mi pomoc budować serwer

Drugi gracz dostaje Vipa musi mi pomóc budować serwer i dostaje iron kilof i łopate

Trzeci gracz dostaje iron kilof i łopate

Opublikowano

Szukam jednej osoby do let's playa

-ty stawiasz serwer

-ty nagrywasz

- wiek 12 -13

-skype oraz mikro

-wersja 1.6.6 pirat

pisz skype : krzysiekmtbtr

Opublikowano

Szukam kogoś kto nakręci ze mną let's play lub survival

osoba musi mieć server i nagrywać

Mam 15 lat. po mutacji

posiadam skype, gg i inne komunikatory, poczucie humoru napewno się dogadamy

najlepiej jak ta osoba z która miałbym grac tez była po mutacji

Opublikowano

Szukam osoby na stanowisko kamerzysty i czlonka leat's play bedzie kamerowal i robil zemna leat's play server mam swój wiec nie bedzie zadnych problemów!!

 

Wymagane:

-Mikro

-Wiek min. 12lat

-Poczucie Humoru

-Kultura osobista

-Szybki internet

-Porgramy do nagrywania

 

Wszystko bedzie odbywalo sie na moim serverze hamachi otwartym około 6h-9h

 

Kamerzysta: Wolne

Produkcja: Zajęte

 

Szukam osoby na stanowisko kamerzysty i czlonka leat's play bedzie kamerowal i robil zemna leat's play server mam swój wiec nie bedzie zadnych problemów!!

 

Wymagane:

-Mikro

-Wiek min. 12lat

-Poczucie Humoru

-Kultura osobista

-Szybki internet

-Porgramy do nagrywania

 

Wszystko bedzie odbywalo sie na moim serverze hamachi otwartym około 6h-9h

 

Kamerzysta: Wolne

Produkcja: Zajęte

 

gg: 7141599

Opublikowano

IP: 88.198.18.84:25625

Serwer jest 24/7 postawiony i ma white list wlaczone abym wiedzial kto gra, zeby jakies nieogary sie nie szlajały.

Hasło: brak

Opis co będziemy robić: Serwer powstał 4fun i polega na budowaniu.

Ile osób: jest 5 wolnych slotów

Inne: Prosze zainteresowanych wspolnej przygody pisac na skype : tusan66, gg: 6776393 nie pisac na PW.

Moj wiek 16 lat. Serwer udostepniam tylko do zabawy.

Opublikowano

Poszukuję 1 osoby które by chciały pograć na survivalu ;D musi mieć co najmniej 13 lat i musisz posiadać skypa lub ts3.Jakby co mam 15 lat i uwielbiam grac w minecrafta.

chętnych proszę żeby pisali na pw albo na gg24955067

Opublikowano

IP: 85.195.99.106:25605

Hasło: brak

Opis co będziemy robić: Szukam ludzi ktorych znają się na grzę. Ogarniają dobre budowle i pluginy. Jeśli chodzi o robote to robienie wielkiego miasto nawet pare ( np. dzielnice i swiaty)

Ile osób: ok. 5/6

Inne: Jest white list, zeby takie nupki nie szalały. Kontakt, steam:laska225, GG:4230673, Skype: michalnavil . Najlepiej jak by osoby miały mikro i skype. Mutacja nie wymagana. Piszcie na GG/Steam/Skype to dodam na whitelist na Pw nie odpisuje !

Opublikowano

Szukam 1-2 osób do gry survival.

Wymagany ogólny ogar , znajomość gry , mikrofon , skype.

Kontakt :

-Steam : hellraiser1992

-Gadu : 1031370

76561197982068149.png
Opublikowano

IP: 5.46.254.42:25565

Sieć: minecraft-arsene

Hasło:123

Opis co będziemy robić: Budować i dobrze się bawić.

Ile osób: ile ma slotów hamachi

Inne informacje: Na PW

Opublikowano

Witam. Ja (DjBobi), i moi dwaj koledzy (fNa, i Craft), chcielibyśmy nakręcać serial, pt "Boso przez Minecraft". Co sama nazwa tytułu nam mówi że, to będzie działo się w wspaniałej Grze Minecraft !

Ja, już nie raz bawiłem się z dźwiękiem przy nakręcaniu filmiku. Lecz jeżeli ustawie w opcjach Stereo Mix, to słychać na filmiku to co ja słyszę na słuchawkach, a jak ustawie aby było słychać z mikrofonu, no to słychać tylko mój głos...Może wie ktoś jak to zrobić aby jak by to razem ze scalić te opcje, to wtedy byśmy, nie poszukiwali nikogo aby nas nakręcał...

Chcieli byśmy, aby ta osoba która będzie z nami w tym serialu i która, będzie nas nakręcać aby, umiała grać w MineCraft. Anie będzie nas nakręcać, i będzie się pytam o wszystko co się jak robi...

Ja i moi koledzy już dosyć długo gramy w Minecraft i dobrze się dogadujemy, mamy nadzieję że z TOBĄ! też się dogadamy

Jesteśmy w Minecraft dobrze obeznani praktycznie ze wszystkim...Żeby nie było. Ja i moi koledzy gramy w Minecraft tak co kilka dni po 4h (max). Jeżeli ktoś czegoś nie wie, lub czegoś nie pamięta to my to wytłumaczmy co i jak...i stąd mamy dużo informacji na temat Gry Minecraft.

 

Mój kontakt i kolegi:

DjBobi

Skype: DjBobi4

Gadu-Gadu:

fNa

Skype: emofna

Gadu-Gadu: 32871992

 

Dobrze, to oczekiwania nasze od Reżysera są takie:

 

- Minimum 14 lat!

- Musi być obeznany w Minecraft!

- Łazi za nami wszędzie!

- Nic nie pisze na Say (Chat - w grze)!

- Nie obraża nas, przy nakręcaniu filmiku!

- Może dawać nam propozycje na kolejny odcinek. My to rozpatrzymy!

- Musi mieć dobrą kartę dźwiękowa i graficzną!

- Współpracuje z nami w budowaniu, kopaniu itp!

- Musi mięć dobry internet minimum 1MB/S!

- Musi posiadać Skype!

- Posiadanie numery kontaktowego (Nj. nr. kom.)!

 

Ps: Próby robimy w piątki, a w soboty i w niedziele już nakręcamy!

Opublikowano

IP: 5.36.223.22

Hasło: (Niepodam)

Opis co będziemy robić: Będziemy kręćić let's play

Ile osób: Potrzeba nam jeszcze 1/2

Inne informacje: Na PW, bądź GG: <Skype - Maciej5312>

mikrofon i skype: Tak * muśi być

ty będziesz nagrywał bez laggów* -> ja będe trzymał serwer

wiek 11-14

wiecej informacji na skype

Opublikowano

Nie wymagam słuchawek, skype, ani żadnych takich. Po rozumujemy się poprzez magiczny przycisk "t"

Piszcie ile macie lat na PW. Dodam że serwer postawiony w wersji 1.5_01.

Opublikowano

Poszukuje serwera lub kogoś z kim mógłbym nagrywać let play. Istotna jest sprawa , że to ty bedziesz musial postawic sererw i w wypadku let's nagrywać. Ja umiem nagrac filmik ale nie umiem go obrabiać wiec filmik trwiajacy 10 min. wrzuca sie na yt 520 min.

gg: 4803015

reszta na gg nie oczekuje jakiś wymagań jedynie chciałbym aby osoba posiadała mikrofon lub skype

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...