Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam jednej jedynej osoby, ogarniętej. Mam bardzo ciekawą fabułe i mam zamiar ją z kimś wykonać.

Mam wymagania jednak ! Wszystkie odcinki znajdują się na moim koncie youtube(oczywiście tobie reklama kanału, co sobie zarzyczysz), najlepiej jakbyś był po mutacji, min 15/16 lat, mikrofon, skype/teamspeak3/ventrillo

Najlepiej ventrillo, ja kręce odcinki, UMIEJĘTNOŚĆ DOSTOSOWANIA GŁOSU DO SYTUACJI !Zapraszam na gg 3791265.

 

 

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam 3 os do testu serwera. Ja oczywiście zalożylem serwer.

Wersja 1.6.6

Moje gg podam na hamachi

ID sieci hamachi: Minecraft:test

Haslo: 123

Ip: 5.51.64.232

Pomogłem daj Lubie to

Opublikowano

Szukam osoby z którą pogram klasycznie w minecrafta zero pluginów może będziemy kręcić let's play

ta osoba musi mieć:

-serwer (ja mam za słaby komputer)

-skype+mikro

-około14 lat

-humor

-i musi być dostępna około piątku i weekendu bo wtedy jestem na kompie (w wakacje będę częściej)

Zgłoszenia pisac na pw

Opublikowano

Witam.

Poszukuję 1 chętnej osoby do grania ze mną na serwerze

Hamachi: Podam na skype

Hasło: podam na skype

Proszę o kontakt skype molek54 (obowiązkowe posiadanie mikrofonu

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Poszukuje kamerzysty do nagrania let's Play. Wszystko wyjaśnię na gg: 5053752

Zbyt duża sygna

~Man

Opublikowano

IP: 85.195.99.106:25605

Hasło: brak

Opis co będziemy robić: Szukam ludzi ktorych znają się na grzę. Ogarniają dobre budowle i pluginy. Jeśli chodzi o robote to robienie wielkiego miasto nawet pare ( np. dzielnice i swiaty)

Ile osób: ok. 5/6

Inne: Kontakt, steam:laska225, GG:4230673, Skype: michalnavil . Najlepiej jak by osoby miały mikro i skype. Mutacja nie wymagana.

 

BRAK WHITELIST

Opublikowano

ip:7.126.4.241

hasło: 12052800! (teamviewer)

Opis : Narazie nie ma nic szczególnego w planach. Był pomysł budowy miasta w zamku. Był pomysł survivalu.

Potrzebne Osoby : Do ~8 Narazie mamy : 4/8

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Sieć: 35553555

Hasło: 123

Opis co będziemy robić: "Misja: Przeżyć!"

Ile osób: Jedna starczy

Inne informacje: Skype: beffe.x

Wymagania:

Wiek - 15+

Mikrofon

Skype

Poczucie humory

Ogar

Hamachi

Minecraft

Ręce

Myszka

Klawiatura

no i na pewno jeszcze pare rzeczy ale mi się nie chce wymieniać ;]

Opublikowano

IP: 88.198.18.84:25625

Serwer jest 24/7 postawiony i ma white list wlaczone abym wiedzial kto gra, zeby jakies nieogary sie nie szlajały.

Hasło: brak

Opis co będziemy robić: Serwer powstał 4fun i polega na budowaniu.

Ile osób: jest 5 wolnych slotów

Inne: Prosze zainteresowanych wspolnej przygody pisac na skype : tusan66, gg: 6776393 nie pisac na PW.

Moj wiek 16 lat. Serwer udostepniam tylko do zabawy. Przedewszystkim 0 lagów.

Opublikowano

Witam.

Razem z moim kolega poszukuje osoby/2 osob do wspolnej gry w minecrafta (przydalaby sie osoba ktora moze postawic serwer).

Wiek: ja 16 on 18.

Moj numer gg: 3746258.

Co bedizemy robic?: Chcemy razem zbudowac cos fajnego w 3/4 osoby. Bez zadnych pluginow i innych dupereli. W przyszlosci byc mzoe jakies let's playe, poki co zwykla gra ;p

Wymagania: skype/vt/ts, wiek 15+, bez spinki, poczucie humoru, ogolnie ogarniety czlowiek.

Opublikowano

IP:Zmienia mi sie co 24h wiec Ci ktorzy beda zemna grali bede nabierzaco je dostawali

Hasło:no-hamachi

Opis co będziemy robić: Survival czyli budujesz gdzie chcesz z paroma pluginami LWC i iConomy i na sklep plugin oraz cuboid nic nie jest gotowe zadne domki pluginy jedynie poto aby jak cos zgnienie to nie bedzie sledztwa tylko masz LWC na skrzynie i gitara gra i tak samo cuboid

Ile osób: w granicach 2-6 osob zalezy czy 4g ramu i 8mb/s net wystarczy

wymagane: rozsadek czyli potocznie zwany ogar jak kto woli //// nie jest wymagana mutacja ale wiek powyzej 14-15 lat chociasz moga byc mlodsi zalezy tylko od was to /// no i nie wbijanie nie niszczenie cudzej pracy nie lizustwo nie proszenie o itemy itp sami wiecie oco chodzi //// fajnie by bylo posiadanie skype i mikro ale mozecie pisac ale to spowolni tylko moje reakcje na pytania czy cos w ten desen

 

 

KONTAKT : tylko i wylacznie skype - pisanie badz rozmowa zalezy tez odwas JESTEM PRAKTYCZNIE PARE GODZIN ON NA SKYPE NA WIDOCZNYM ! MOJ NICK : BaronVonRuhalFest

 

 

MOZLIWOSCI : mozliwe ze jedna najlepsza najbardziej ogarnieta (rozsadna) zostanie modem i jak mnie nie bedzie przejmie moje obawiazki (czyli rozwiazywanie problemow ale mysle ze bedzie to tylko na poczatek)

Opublikowano

Szukam jednej jedynej osoby, ogarniętej. Mam bardzo ciekawą fabułe i mam zamiar ją z kimś wykonać.

Mam wymagania jednak ! Wszystkie odcinki znajdują się na moim koncie youtube(oczywiście tobie reklama kanału, co sobie zarzyczysz), najlepiej jakbyś był po mutacji, min 15/16 lat, mikrofon, skype/teamspeak3/ventrillo

Najlepiej ventrillo, ja kręce odcinki, UMIEJĘTNOŚĆ DOSTOSOWANIA GŁOSU DO SYTUACJI !Zapraszam na gg 3791265.

http://www.mpcforum.pl/topic/373449-lets-play-minecraft-rozbitkowie-zwiastun/

 

 

Opublikowano

Zapraszam na mój serwer

Serwer jest ciekawy szukam pomyslowych ludzi

serwer stoi na wersji 1,6,5

wiecej nic nie powiem

kto chce zagrac pisac na gg; 5228248

post-344327-0-04139800-1307908318_thumb.jpg

post-344327-0-48196700-1307908363_thumb.jpg

 

post-344327-0-02794600-1307908376_thumb.jpg

Opublikowano

Szukam fajnej, kreatywnej osoby która mogła by pograć w minecrafta głównie wieczorami.

Wiek najlepiej 15-17 lat , ja mam 16.

Dobrze by było gdyby ta osoba mogła postawić serwer.

Gramy oczywiście przez hamachi.

Kontakt PW.

GG:31696750

Opublikowano

Szukam 1 osoby do gry survival.

Wymagany ogólny ogar , znajomość gry , mikrofon , skype.

Kontakt :

-Steam : hellraiser1992

-Gadu : 1031370

 

-Proszę najlepiej pisać w wiadomości wiek i staż

 

-Ze wzgl. prędkości internetu i zablokowanych portów nie mogę postawić serva (próbowałem)

 

Liczy się kolejność pisania @@@

76561197982068149.png
Opublikowano

Poszukuje osoby do kręcenia Odcinków miencraft z możliwą fabuła gry :]

Wymagania

Wiek 14+

Ogarnięcie Miencrafta :]

Humor

Kreatywność

Serwer stawiam ja :]

Kontakt

Skype krzychududek

GG 4523038

Możliwe Pw na forum :]

Ps mile widziany Ts3

 

 

Czekam na wasze zgłoszenia :]

 

Acha zapomniałem :]

Mile widziane Premium :]

Opublikowano

Hej

chcialbym zostac przyjety do wspólnej gry w minecrafta , nie musi to byc akurat LP , posiadam mikrofon , ts 3 , 15 lat najlpeiej gdyby osoba miala swój serwer na którym nie ma lagów ponieważ moj sprzet nie pozwala mi na postawienie serwera , jezeli ktos chce mnie przygarnoc prosze pisac na gg 5692128 ;> pozdrawiam

Na serwerach gram pod nickiem NoVy :)

Metin2.PL 25 Syriusz 57 lvl off/on

Opublikowano

Chciałbym zostać przyjęty do jakiegoś let's playa, ale niestety nie posiadam zbyt dobrego sprzętu by hostować serwer.

 

Wiek: 13 lat

Premium/Pirat: Premium

Głos: Wydaję mi się, że średnio dziecinny

Komunikator głosowy: Posiadam Skype, TeamSpeak 3

Inne o sobie: Lubię pić Mountain Dew, herbatę i jeść Lasagne Bolonese

Oceny: dowiedziałem się, że na koniec roku dostanę 4.80 średnią, czyli czerwony pasek

 

Jak coś to pisać na mpcforum.pl na PW

Opublikowano

Poszukuje:Osoby do Let's Play MineCraft na YouTube

Wiek:13/14 (Bardziej 13)

Oczekuje/Wymagam:Skype,Mikrofon

Charakter:Opanowany,Śmieszny,Nie psuje budowli

Kontakt:GaduGadu-34809757

Mój głos:Lekko dziecinny

Serwer:Postawiony i gotowy do użycia (ja zrobiłem)

Kręcenie Let's Play:Oczywiście ja!

Chętne osoby zapraszam!

Opublikowano

IP: 88.198.18.84:25625

Serwer jest 24/7 postawiony i ma white list wlaczone abym wiedzial kto gra, zeby jakies nieogary sie nie szlajały.

Hasło: brak

Opis co będziemy robić: Serwer powstał 4fun i polega na budowaniu.

Ile osób: jest 5 wolnych slotów

Inne: Prosze zainteresowanych wspolnej przygody pisac na skype : tusan66, gg: 6776393 nie pisac na PW.

Moj wiek 16 lat. Serwer udostepniam tylko do zabawy. Przedewszystkim 0 lagów.

Na serwie wszystko spawnimy nic nie trzeba szukac.

Opublikowano

Witam poszukuję osoby do leat's play na moim serverze hamachi bez pluginów server jet zrobiony na max 3 osoby bo tak chcialem:)

 

Szukam:

-Osoby Z Poczuciem Humoru

-Mikro!!

-Wiek min. 11 max 18

-Fantazja w budownictwie

-Cierpliwośc

 

Osoby na stanowisko:

 

Kamerzysta-Wolne

Obsada1-Zajęte!

 

KamerzYsta bedzie brał udziel w leat's play bedzie rozmawiał i budował

 

Moze dodam obsada 2:)

 

Chętni pisac!!

 

AKTUALNE!GG: 7141599 Skype: wwdzmfx

 

AKTUALNE!! GG: 7141599 Skype: wwdzmfx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...