Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zagram we 2 survival Ja i Ty :>.

 

 

Mily mam i nadzieje że długi survival. W godzinach 13-21.

Wymogi:

 

Mikrofon (ale nie potrzeba)

14+ (jak masz 14 też możesz :>)

 

 

Ja hostuje serwer, dobry net światłowód 8 MB :>.

 

GG:8817538

STEAM: boski102

PW

Opublikowano

Szukam jedną osobę do gry w minecraft.

 

Wymagania wiek 13+

Mikro + skype lub inny komunikator glosowy.

 

jeżeli ktoś chętny pisać pw , gg 6745479 albo skype klosekcbr

 

Piracka wersja mi nie przeszkadza

 

#edit

 

Niestety serw musisz stawić Ty.

Opublikowano

Nick: antyk002

 

Imie : Czarek

 

Wiek: 14 lat

 

Internet: Netia (wiec nie postawie serva)

 

Premium/pirat: Premium

 

Wersja 1.6.6

 

 

Poszukuje kogos kto chce robic lets pleye i ma kompa dobrego pisac gg: 24334483 na PW sie nie oplaca raczej bo zadko jestem

[url="http://mag.racked.eu"][img]http://mag.racked.eu/image/357/Mmmm/mca.png[/img][/url] [url="http://mag.racked.eu"][img]http://mag.racked.eu/image/335/yyy..+mleko%21/mca.png[/img][/url]
[color=#FF0000][size=5][50][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][100][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea x2[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][150][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea x3[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][200][/size][/color][color=#00FF00][size=5] Jea x4[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][250][/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][300][/size][/color]

Opublikowano

Szukam osoby do kręcenia let's play. Mam już server (hamachi). Server stoi na bukkicie ,ale jeśli nie trzeba to piszcie. MOJE GG 9145065

Podanie-

Imię:xxx

Wiek:xx

Pirat/Premium:xxx

Nick:xxx

Nie sprzęt lecz technika czyni z Ciebie zawodnika.

649c1f9662363.jpg

Opublikowano

IP: nie ma bo ktos bedzie musial zalozyc serwa

Hasło: brak

Opis co będziemy robić: Bedziemy prawdopodobnie nagrywac filmiki na youtube.

Ile osób: Potrzeba mi okolo 2 osoby.

Inne informacje: Pisac na PW to podam skype oraz gg

2yroldsmoking.giffamilijny_4db8201174eb1.gif

Prosze o zdjęcie mi 5'ciu %!

21191.jpg

35672.jpg

21571.jpg

31174.png

Opublikowano

Szuka kogos do gry .Typu survival .Nie mam serwera wiec dobrze by bylo zeby ktos mogl postawic (nie na hamachi bo mi nie dziala) minimum na 2 osoby. Pisac na PW , skype morela654 ,steam MichaelD

Minimum 14 lat

Przy dobrej grze bedziemy nagrywali na yotube

Wersja gry 1.6.6 (pirat)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Szukam osoby do kręcenia let's play. Mam już server (hamachi). Server stoi na bukkicie ,ale jeśli nie trzeba to piszcie. MOJE GG 9145065

Podanie-

Imię:xxx

Wiek:xx

Pirat/Premium:xxx

Nick:xxx

Nie sprzęt lecz technika czyni z Ciebie zawodnika.

649c1f9662363.jpg

Opublikowano

IP: 5.19.196.92

Hasło:Siec: CraftMan haslo: 123

Opis co będziemy robić: miasto

Ile osób: 10

Inne informacje: Na PW, bądź GG: 31001838

Opublikowano

IP: podam później

Hasło: podam później

Mam pomysły na jakąś wielką chate etc. a potem to wrzucić na jakieś fora żeby ludzie się cieszyli i podziwiali. Szukam jednej osoby z wyobraźnią. Wiek 14+, najlepiej po mutacji albo chociaz zeby nie mial takiego dziecinnego glosu. Wymagany Skype/Ventrilo.

Kontakt: 12421301. skype: pogozjunior

P.S Szajba nie rób mi tego! Prosze dostań w szkole 5 z polskiego! Nie krzywdź tego języka!

Opublikowano

Poszukuję 1 osoby do nagrywania filmików z Minecrafta.

Posiadam własny serwer bez lagów, nagrywam ja ;-)

W filmiki będzie wkręcana fabuła

Wymagania:

 

Min. 16 lat

Mineshafter

Dobry sprzęt

Ogarnięcie Minecrafta

Dobre Mikro

Skype lub ts3

Kontakt :

 

Pisać w temacie !

Opublikowano

Zagram z kimś w minecraft mam 15 lat.

dobry sprzęt lecz nie postawie serva i nie będe nagrywał

ogarniam minecrafta

gg: 36184737

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...