Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje 1-2 osób do gry na serwerze typu survival

Wymagania:

-min. 13 lat

-1 osoba postawi serwer (albo ja zobaczy sie)

-mikro

-ts3 lub vt

 

Coś ode mnie:

-jestem miły

-może będę mógł nagrywać

Pisac GG 16274750

Lub PW

Prosze o szybka odp.

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam jednej osoby która założy server.

Gra we 2. Survival. Texturki DokuCraft.

Wiek 10-15lat.

GG: 31616615

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam osoby na serwer musi posiadać skype mikro i przynajmniej 12 lat.

Jest to serwer na bukkicie i ciągle są dodawane nowe pluginy.

Chętnych proszę o kontakt na numer gg 18992999.

Jak coś to pisze zeby pisali na gg bo potrzebuje 1 osobe .Dziękuję

Opublikowano

Siemka, szukam 3-5 osób które znają się na grze, ogarniają ją i nie zadają głupich pytań oraz sa w miare normalni

 

chcę postawić wooden serwer, z CraftServe ale narazie mam wpłacone 5zł i nic więcej ;/ kasy na koncie bankowym nie ma więc narazie przelewu nie wykonam

 

będzie to mały 8 slotowy serwer, bez zbędnych pluginów na którym będzie sobie można pograc w miłym towarzystwie bez cuboidów i innych dupereli ponieważ polegać będziemy na zaufaniu ,na razie jestem ja z kolegą

i prawdopodobnie dojdzie jeszcze 2, więc zostanie 5slotów. nie będzie żadnych kradzieży,spalonych domów,poprostu chcemy wszyscy razem pograć,tworzyć wspólne projekty i tak dalej,ogólnie może być ciekawie.

serwer ruszy za parę dni,max 2tygodnie,jednak można to przyśpieszyć a mianowicie dobicie to tych 25zł żebym mógł postawić serwer.

 

link do wpłacania http://craftserve.pl/doladuj/1046 wpłacić i pomóc może każdy

 

dzięki z góry i pozdrawiam!

 

skype: zloty.bin

/link poza MPC

Opublikowano

Szukam kogoś do gry na serwerze survival z potworami itp. Niestety nie mogę postawić serwera ani zainstalować hamachi (błędy są), więc szukam kogoś kto mógłby postawić serwer dla 2-3 osób. Proszę o kontakt GG: 26700210

Opublikowano

Szukam osoby do grania w Surviavla :>

 

Ja hostuje serwer hamachi. Swiatłowód 2 MB. Lagów nie ma :>

 

Wymagania:

 

+14 lat

doświadczenie

ogar

i komunikacja typu na czacie lub też wielkim + mikrofon

 

Pisać w temacie lub gg: 8817358

Opublikowano

Szukam osoby do wspolnej gry survival ...

Ja moge stawic serv ... mam net 12mb/s i 4gb ram

 

Wymagania:

min. 12 lat, mikro, skype i minecraft 1.6.6

 

Pisac na gg po wiecej info : 12084629

beznazwy1c.png

20 postów +

50 postów +

70 postów +

100 postów +

120 postów +

150 postów -

 

ZBIERAM TYLKO I WYLACZNIE - !!

Opublikowano

Szukam osoby ktora postawi serwer i pogra ze mna w 2 mam 17 lat.

 

Wersja 1.6.6 Pirat

 

Kontakt gg:5685576 lub pw

Opublikowano

szukam osoby która postawi serva (chyba że mi się uda)

na wersji 1.6.6 kontakt gg:5400251 lub pw

mikro i skype najlepiej jak by były

Opublikowano

Szukam osoby co by pograła ze mną i z moim kumplem

 

1.6.6 pirat

 

9521711 kontakt

 

Edti:

Zapomniałem dodać że ten kto chce grać niech postawi serwa

Opublikowano

Cześć , mam ochotę nagrywać let's playe choć zdecydowałem ,że nie będę robić tego sam.

 

Mam 15 lat mikrofon i różne programy komunikacyjne , ogar on itp.

 

Warunek jest niestety jeden musisz stawić serwer Ty i nagrywać Ty ;/

Ponieważ Ja mam za słabego kompa i nie umiem obsługiwać takich programów jak fraps itp. tzn umiem ,ale nie umiem renderować itp.

 

Możemy robić to w więcej niż w 2 osoby.

 

Jeśli znalazłby się ktoś chętny śmiało pisać na PW

 

 

## EDIT ##

 

MOGĘ TEŻ GRAĆ PO PROSTU WE 2 ALE WARUNEK [bez nagrywania lets pleya],ŻE TY STAWIASZ SERWA.

 

Kontakt też pw

Opublikowano

Zapraszam na mój serwer

Serwer jest ciekawy szukam pomyslowych ludzi

serwer stoi na wersji 1,6,5

wiecej nic nie powiem

kto chce zagrac pisac na gg; 5228248

post-344327-0-10327200-1307366017_thumb.jpg

post-344327-0-82172300-1307366028_thumb.jpg

post-344327-0-15965100-1307366039_thumb.jpg

post-344327-0-71134100-1307366044_thumb.jpg

Opublikowano

@up może ja na dwóch bym se zagrał ale nie mam GG mam skype i mam 12 lat

cooltext625770171.png

 

 

Jestem głównym producentem KingDomu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...