Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posukuję 5 osub do wspulnego nudowania resztę uzgodnimy na serwerze

Sieć Budowniczowie

ip podam przez hamchi

Dam pomysł na:

plugin typu mini-game (1)

Chętny? pisz na pw.

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemka szukam osób do pomocy przy tworzeniu mapy pod serwer mam 15 lat wiec szukam osob od 14- 17 oczywiście po zrobieniu mapy powstanie serwer narzazie hamachi ale może jak zrobimy zrzutę kasy wszyscy razem to będzie dedyk.

Moje GG:13574174

Opublikowano

IP: 5.34.198.76

Hasło: podam przy skontaktowaniu się przez skype lub gg

 

 

Opis co będziemy robić: Będziemy budować ogromny hotel podstawa już jest (będzie kręcony filmik na yt)

 

Ile osób: Potrzeba nam jeszcze 5

Inne informacje: Skype: k1999g GG: 8117276

Opublikowano

Poszukuje osoby do budowania. Mam w planach już jedna wielka rzecz do zbudowania.

Najlepiej;

- Posiadać mikrofon,

- Min. 15 lat

- Umiejętność budowania.

 

Kontakt PW

Opublikowano

Szukam ludzi do gry na serverze survival.Mamy na razie ekipe 4 osób szukamy jeszcze 2.

Wymagania:mikrofon,wiek 13+,po mutacji.

Więcej info gg 6599924 lub PW tutaj

Opublikowano

Siema , szukam osoby do pogrania na serwerze survival , mogę postawić serwer , posiadam micro i skype , dobrze ,żeby osoba miała ok 13 lat bo sam tyle mam .

 

 

Kontakt PW

Lubie mpcforum.pl!!!

userh.png

haac.jpg

ilovempc.png

Opublikowano

szukam kogoś do gry na mapie survival na zwykłym serwerze minecraft.

W Weekend gram często a w tydzień zwykły już nie mam minecraft premium 1.0.0

ty stawiasz serwer bo ja mam za słaby komputer.

a i niemam mikro

chcesz pograc pisz priva

sig.png

Zapraszam!

No to ACTA!

Opublikowano

IP: ktoś musi postawić

 

Hasło: Ustalimy na GG lub Pw

 

Opis co będziemy robić: Chciałbym żebyśmy zbudowali fajne duże Miasto

 

Ile osób: Tylko ktoś kto postawi serwer i pobuduje znami (mam już 2 kumpli do Pomocy)

 

Inne informacje: PW, GG,Mam Minecrafta No-PREMIUM

 

 

@Edit : Dopisałem w Inne Informacje "Mam Minecrafta No-PREMIUM''

mca.pngmca.png

 

5390.png 21571.jpg

35353.png 31637.jpg

18499.png 33891.png

34841.png 32266.png

 

Dasz mi Lubię To Dam Tobie Też .

Szukasz Pomocy ? Pisz Spróbuje Pomóc .

Opublikowano

Witam. Otóż poszukuje osoby z którą mógłbym prowadzić działalność na YT. Tzn. rożnej maści filmiki, gameplaye, komentarze itd.

Wymagania:

- Fraps (jeśli nie będe mógł nagrywać)

- Pomysły na filmiki.

- Humor

- W miare dobre mikro (Też nie mam najlepszego ale już niedługo zakupuje G35)

- min.15 lat

- troche wiedzy o grach i ich środowisku.

+ opcjonalnie obsługa Photoshop/Sony Vegas/Cinema4D

+ jeśli będzie taka potrzeba kamerka.

Grafiką ( dosyć amatorską ale myśle, że na początek wystarczy) zajmuje się ja (layout, logo itd ).

Kontakt: gg: 12421301

skype: pogozjunior

Zapraszam!

Opublikowano

Siemka szukam osoby / osób do pogrania na serwerze skkf. Posiadam mikrofon ts3 skype mumble itp. Mam 14 lat. Możemy potem pograć w inne gierki moje gg 37704788

Opublikowano

Szukam osoby do wlspolnego grania

IP: 5.67.5.109

nazwa sieci : SurivavalKudybka

Hasło: 12345

 

 

Opis co będziemy robić: bedziemy grali sobie jak ktos sobie zazyczy czy survival czy creative jego wybor

Ile osób: a moze byc z 2

Inne informacje: gg 1007992

Opublikowano

IP: Podam Na PW

Hasło: Sieć hamachi : barteek3000 hasło : 123

 

 

Opis co będziemy robić: Będziemy grali prawdziwy survival bez adminów

 

Ile osób: Potrzebuje co najwyżej 2-3 osoby

Inne informacje: Na PW, bądź GG 36858402

http://imageshack.us/photo/my-images/687/obraztoa.png/

Uczeń
Opublikowano

Szukam Osoby do Prowadzenia Wspólnego Kanału na YouTube

Wymagania:

-Osoba ma nie zablokować lub usunąć kanał bez mojej zgody

-Wiek min. 12 lat

-Mikro

-Fraps

Będziemy nagrywać Let's Play'e sami lub razem. Będzie to z różnych gier, która ta osoba będzie chciała. Co-op na razie nie, bo mam zbyt słaby mikro, może później.

Wszystko można obgadać

GG: 7265722

Skype: nmapl123

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198043830349

lub PW

2zs64qb.png

Opublikowano

Szukam osoby ogarniętej +15 lat po mutacji, do nagrywania serii Let's Play, pojedynczych escapów. Posiadam kanał 1.7 Tys widzów trochę zakurzony, stary i nie uzywany ale jest, nie posiadam serweru. Pisac PW.

Opublikowano

Szukam partnera do nagrywania tzn. kogoś kto czasami wejdzie na skype ja mu powiem co ma robić, jakiego skina musi mieć itp.

Wymagania:

15+

mikro

mutacja ^^

Opublikowano

IP: xxx.xxx.xxx.xxx

Hasło: BRAK

 

 

Opis co będziemy robić: Bedziemy nagrywac lets play z fabułą o obcych. Wiecej info na gg.

 

Ile osób: Potrzeba 3 osoby

Inne informacje: Na gg:31495515

Opublikowano

IP: Podam Na PW

Hasło: pw

 

 

Epickie budowle na creative !

 

Ile osób: 1-10

Inne informacje: pw lub gg 5243133

 

Na prawdę wymagam zdolności do budowania ! Kreatywności !

Opublikowano

Chętnie nagram z kimś Let's Play'a - najlepiej Survival, ale może być co innego!

 

Imię: Daniel

Wiek: 15, prawie 16

Premium: niestety aktualnie brak, zhakowany :/

Programy: Skype, TeamSpeak3

Gadu-Gadu: 39809354

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...