Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam jednej osoby do pogrania w różne gry, np. Minecraft, Magicka, Tf2, LoL itp.

Ale główną grą będzie minecraft. Jeżeli ktoś chcę ze mną pograć to moje dane:

- 15lat

- PC pociągnie wszystkie gry na największych detalach + nagrywanie

- Net 2mb/s, ale jak coś to moge postawić serwer minecraft na 2 osoby( ja i ktoś ^^)

Wymagam

- 14lat+

- PC dobry

- Net 2mb/s+

 

Więc jak ktoś chętny pisać na skype: thekichell

Może ktoś mnie kojarzy od DJPallaside, pozdrawiam.

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Do wzoru podania proponowałbym dopisać

 

"Wersja serwera" Czy coś w tym stylu, albo w dodatkowych inf. podawać wersje wink.gif

 

Jestem chętny do gry tylko jeżeli ktoś postawi serwer.

ja mam serv

Opublikowano

Potrzebuję 2-3 kreatywnych osób do wybudowania dwóch małych osad na styl tych z gry Skyrim.

Oczekuję wyłącznie kreatywności i w miarę elastycznych planów w najbliższych dniach.

Chętni proszeni są o wysłanie ss swojej jakiejkolwiek budowli na pw.

Gość Nakkiama
Opublikowano

Poszukuję osoby do pogrania na luzie...wymaganie to wiek +14 i własny serwer(Może być Hamachi)

Kontakt - PW

Opublikowano

Witam

Co oferuje:

Oferuje pomoc w budowie miast i budowli na serwerach minecraft oczywiscie na creative gram w minecraft juz rok rekord mojego survivalu to 200 diamentow... Lecz nie lubie zbyt serwerow Survival

Kontakt:

G-G:13777359

Skype: Brak mikrofonu

Opublikowano

Witam Szukam max 2 osób do zagrania sobie survivalu mam 15 lat mam mikro ktos musi mieć serwer pisac na pw

Opublikowano

Witam szukam 1 lub 2 osoby do pogrania sobie na roznych mapach escape, survival i inne pisac na

skype: Harox74

Mam 15 lat po mutacji

Ogar

Moge postawic server hamachi

mam dobre mikro

skype

 

PISAC!!!!! na skype Harox74

Opublikowano

Hmm.

Zaczęliście zamykać mój temat(mojej grupy) bo muszę dołączyć do was.

Miałem już 3/4 grupy a tu kidmod z tekstem że mam się bawić u was.

NIE!

Mam dedykowany serwer 24/7 przeznaczony dla mojej grupy.Nie interesują mnie te wasze ,,Wojny''.

My budujemy według ściśle określonego projektu.Uważam że mój temat zamknięto bezpodstawnie.

Opublikowano

IP: 5.218.85.88

Sieć: RepZminecraft lub RepZminecraft1

Hasło: 123

Opis co będziemy robić: dużo budować ^^

Ile osób: 5-10

 

pisać pw

gg:8858592

skype:vixus96

Opublikowano

Szukam 2 osób do gry na moim serwerze hamachi-survival,w przyszłości będę robił no-hamachi,będzie dużo ludzi i te osoby dostają moda na moim serwerze.

Szczegóły na PW (sieć,ip itd.) .

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Siemka! Szukam człowieka który wytłumaczy mi mod BuildCraft. Nie zbyt go ogarniam i chciałbym żeby ktoś mi pomógł.

 

Szukam też ludzi to pogrania w survivala. Kontakt gg 36521072, skype gara458 lub PW.

Zbieram

add.png

 

1320916907-U215643.png

 

 

Sygna by Baksiu

Opublikowano

Poszukuje budowniczego na serwer dedyk, na już, musi umieć budować różne kosmiczne obiekty np. stacje, kontakt: pw

Walnij "Lubie to", to nie boli.

mca.pngczu.

Opublikowano

Zagram

min.13 lat

skype callometa

Premium lub nie

Serwer stawiam

OGar

I troszku czasu teraz;p

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

IP: 5.67.91.171

Sieć: Minecraft-nnm

hasło: 123

co będziemy robić: Budować miasto i próbować przetrwać (bez potworów jest serwer)

podaj gg czy cos bo chce sie cos spytac
Opublikowano

Hamachi

 

IP: RepZminecraft lub RepZminecraft1

Hasło: 123

 

Opis co będziemy robić: Budować jest creative mod to bedzie latwiej ^^

Ile osób: 0-10

Inne informacje: pisać na pw , gg - 8858592, skype- vixus96

Opublikowano

Witam, chcesz nakręcić super serie Minecraft na YouTube lub inne portale ? Brak ci pomysłów ? Potrzebujesz kogoś do pomocy itd ?

 

Nie czekaj ! Zacznij serie już dziś ! Wystarczy, że napiszesz na numer GG: 39728396

Opublikowano

Szukam osób chętnych do zbudowania mapy pod [FB].

Każdy dostanie odpowiednią rangę umożliwiającą budowanie =)

 

Podania proszę pisać tutaj :

 

http://pureplay.2hi.pl/viewtopic.php?p=908#908

 

KAŻDY DOSTANIE ADMINA/MODA !

Opublikowano

Cześć, kto by chciał się zapisać na taki serwer??

Będzie tam maxymalnie 5 pluginów, NIE będzie prac, zabezpieczeń itp...

JAK CZYSTY SINGLE PLAYER, co wy na to ??

kto się pisze??

serwer powstanie jeszcze dzisiaj

 

 

pisać na pw !!

76961773.png

mca.png

Opublikowano

Nie mam na celu nagrywania let's pleja .

po prostu pograć .

mam skype nick : nodi889

mam 15 lat w styczniu 16

posiadam nie oryginalną wersje minecrafta .

chce pograć w multi w surivial

i pobudować coś

jak ktoś chce może nagrywać czemu nie .

Opublikowano

Witam Poszukuję Osób do ekipy na serwer minecraft.

 

WYMAGANIA:Minimum 13lat

-Składka 24,60SMS lub 20zł przelewem(zwykły lub payapal) i natychmiastowy kontakt na gadu-gadu

-Możliwość poświęcenia 2-3 godzin na Minecraft.

 

WIĘCEJ INF. NA GG:12481835

Click, Click, ENTER!55b3126e698d171323b465f030105efc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...