Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj jestem Meniux I RemovePL Więc tak ja wraz z RemovePL zaczynamy kręcić minecraft fabułę wszyscy chętni do wystąpienia proszę kierować zgłoszenia do skype razeer171

 

ps jak w skype wpiszecie razeer171 to jest wiele opcji jak coś jest tam moje prywatne zdjęcie jak wyglądam

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siema, chciałbym z kimś pograc w Minecraft'a (survivial,escape,skyblock itd)

 

O mnie:

- mam 11lat

- ogar gry

- ciekawośc jaskiń

- nie lubię potworków

- chęc grania

 

Dana/e osoba/y:

- Serwer

- 11/12 lat

- ogar

- poczucie chumoru

- kreatywnośc ( nieobowiązkowa )

 

 

( hehe chce z kimś pograc a daje warunki ^^ )

Opublikowano

Szukam kogoś kto zagra ze mną w SkyBlocka

Wymagania:

Własny serwer[Mój niestety nie działa]

Chęci

Poszukuje 2 osób

Mój nick to Skipper

Kontakt to PW

Opublikowano

Zagram z kimś

Wymagania:

13 lat lub więcej nie mniej!!!!

Ogar może być premium

Znajomość z mc 6 miesięcy minimum no chyba że ktoś mniej gra ale all crafting ogarnia

Mikro i skype

Troszke czasu ja sam za dużo nie mam

 

A tu o mnie:

13 lat

Mam serwer

ogar znajomość z mc powyżej 6 miesięcy

Mikro

skype

ts3

ventrillo

Premium:)

Chęć do gry

 

Zapraszam do kontaktu na pw lub skype callometa

Pozdrawiam

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Szukam osoby do nakręcenia let's play minecraft

 

Wymagania

 

Wiek-13/14 lat

-Ogarniecie gry

-Serwer

-TeamSpeak 3 ( TS3 )

 

Mogę zaoferować

 

Nagrywania

Montowanie

Oraz wrzucenie na YT

 

Chętnych zapraszam na GG

GG:33059374

Opublikowano

Szukam ludzi do wspólnej gry, ja stawiam serwer no-hamachi.

Adress : 83.9.118.56

Wiek od 14-15 lat

Bedziemy grać mapki typu Escape Ograniczone woda lub przepascia :]

 

Potrzebny teamspeak 3

Adress ts: hs-game.pl

Kanał : 7

Haslo do klanału : gks1

Pomogłem daj Lubie to

Opublikowano

Szukam Osoby Która Pogra Ze Mną Na IndustrialDiamonds [Nawet Kilka Osób]

 

Wymagam :

Skype

Mikrofon

13+ - no dobra 12+

Ogar

Chęć do grania w minecraft

możliwość pobrania paczki modów

troszkę czasu ;P

 

Skype : kamil25421

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano

Witam

Szukam osoby ktora bedzie krecic np. Let's playe lub Poradnik. Moge takze ja krecic bo serva na hamahi mam ale za duzo laguje.

 

Wymagania do kręcenia Let's. :

Mikro

Frapsa Lub Server.

GG lub Skype

 

Narazie nie mam mikro ale moze do czwartku maks bede mial.

 

Jest Możliwość że będziemy sami grali bez kręcenia ale tak sobie. Na surv.

Kontakt: GG: 35547107

NotowanyPL

Opublikowano

Czesc znacie mnie pewnie z wielu tematów . Szukam pilnie kumpla na minecrafta 1.1 . Uwaga zglaszamy się na PW !! Ewentualnie tutaj ale wole na PW .

P.S: musicie mieć hamachi ale nie musicie miec premium !

 

Dzienki

Yea Baybe

Opublikowano

Wszystko podam kiedy się zgadamy potrzebny mi będzie ktoś +15 lat do budowy serwera. Serwer ma już dużo pluginów pisać do mnie na skype : marekpatyna1998 wymagany mikrofon !

Opublikowano

IP:podam na gg jak juz sie dogadamy ;p

 

 

Opis co będziemy robić:Zagram mapke ESCAPE

Ile osób: max 2

Inne informacje: GG: <38040280>

Opublikowano

Witam ! Szukam osoby do mojej gildii. Wymagany mikrofon. Wiek minimum 12 lat. Mikrofon ma być taki, żeby miał dobrą jakość (mogą być szumy). Dalej się budujemy ale przedmieście zamku już mamy wybudowane. Chetnych proszę o zgłaszanie się na skype sageqwe123

db3ef550273c4d9aa8177179f0907767.png

Opublikowano

Szukam osoby do nakręcenia let's play minecraft

 

Wymagania

 

Wiek-13/14 lat

-Ogarniecie gry

-Serwer

-TeamSpeak 3 ( TS3 )

-Oraz ze nie wycofa sie po dniu ...

 

Mogę zaoferować

 

Nagrywania

Montowanie

Oraz wrzucenie na YT

 

Chętnych zapraszam na GG

GG:33059374

Opublikowano

Siema !

Chętnie nakręcę z kimś mapę survival!

Wymagam:

14+

Ogarnięty słownik

Dobry mikrofon

Dobry komputer

Dobrze by było gdyby ta osoba nagrywała

Premium! *

Dużo czasu wolnego

Skype

*KONIECZNIE!!

 

Oferuje:

15 lat

Mogę nagrywać

Serwer dedykowny

Dobry mikrofon

Ogar! (Ogólny i słownik)

Dobry komputer

KONTAKT:

Skype: Duoactive1

76561198004076728.png
Opublikowano

Witam. Założyłem ostatnio serwer minecraft. Ma on 12 slotów, jest na hoście ownserwer. Serwer stoi już nie cały tydzień. Stwierdziłem, że ten serwer to jeden wielki nie wypał, ponieważ brak tak ładnych budowli i w ogóle....

 

Chciałbym żeby znaleźli się ludzie, którzy by mi pomogli. Mam serwer Counter Strike, dobre forum...

 

Jeżeli chcesz pomóc w budowie napisz na numer gadu-gadu : 3673511

Każda pomoc zostanie później wynagrodzona.

 

Serwer 24/7

Opublikowano

Siema !

Chętnie nakręcę z kimś mapę survival!

Wymagam:

14+

Ogarnięty słownik

Dobry mikrofon

Dobry komputer

Dobrze by było gdyby ta osoba nagrywała

Premium! *

Dużo czasu wolnego

Skype

*KONIECZNIE!!

 

Oferuje:

15 lat

Mogę nagrywać

Serwer dedykowny

Dobry mikrofon

Ogar! (Ogólny i słownik)

 

Dobry komputer

 

KONTAKT:

 

 

Skype: Duoactive1

 

AKTUALNE!

76561198004076728.png
Opublikowano

Witam poszukuje osób do nakręcenia LET's PLAY MINECRAFT

 

Wymagania:

-13/14 lat

-Ts

-Ogarniecie MC

-Nagrywanie

 

Podział:

-Ja oferuje serwer dedyk 3 slotowy

-2 os. Nakręca, montuje i wstawia na YT

-3 os. Zajmuje się widzami oraz promuje nasz kanalłna YT

 

O mnie:

-Mam 14 lat

-Ogarniam MC

-Posiadam TS

-Kontakt GG: 33059374

-TS : 188.116.52.50

(ostatni nazwa : Minecraft.serv hasło na gg)

 

 

Wszystkich chętnych zapraszam do pisania

(Napisac cos o sobie np:

-Wiek

a nie tylko siema, jestem chętny..)

Opublikowano

Szukam kogoś do pogrania na 1.1 tak czasami po szkole w weekend:P

Mam serwer

Skype callometa

 

Wiek +14

Mikro

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...