Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZAPRZASZAMY NA NASZ SERWER WorldOfMinecraft [DEDYK] 24/7 POTRZEBNE PREMIUM

Nasz serwer WorldOfMinecraft ma na razie 10 slotów. Jest nas dwóch i potrzebujemy 4 ochotników którzy pomogą go nam rozbudować. Ochotnicy powinni znać podstawowe komendy i sposób korzystania z WorldEdit'a.

Jesteśmy otwarci na różne pomysły na nasz serwer. Po skończeniu serwera gwarantujemy range wyższą niż gracz czyli moderatora, architekta oraz nawet Admina ale to tylko dla osoby która będzie się wyróżniać od innych i będzie ciężko pracować.

 

Posiadamy takie pluginy jak

- CommandBook

-CraftBukkit

-dynMap

-Essentials

-FalseBook

-iChat

-iConomy

-LWC (cPrivate)

-MyWarp

-Warpz0r

-WorldGuard

- i trochę innych

 

Wiek conajmniej 10 lat ;] ale 8,9 niech też się zgłaszają... kto wie.

 

IP BĘDZIEMY PODAWAĆ PO ZADANIU KILKU PYTAŃ OCHOTNIKOM czyli ile masz lat albo czy robiłeś kiedyś serwer i takie tam... nic strasznego.

Kontakt ze mną:

-gg 10625680

-Skype adamxdxd95

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemano szukam ludzi do gry survivala na jakims serwie ;]

 

Musisz posiadac:Skype , 14 lat + , premium , ogar w słowniku i ogólnie ; >

 

Kontakt ze mną

gg:31266973

skype:Czampi132

;]

Opublikowano

Witam przejde do sedna sprawy od razu, więc:

-15 lat

-Znajomość gry

-Jestem dość kreatywny, jak mam dobry dzień (lolol)

-Humor

-TS3,VT i Skype, choć tego ostatniego nei używam za często bo mi laguje.

-NIE BĘDE NAGRYWAŁ A NI NIC.

-Posiadam Premium

 

Mogę pomóc w budowie serwera jak i serii z fabułą, czy też normalnego survival'a

BTW No i oczywiście nie mam serwera

 

Oczękuje kogoś ogarniętego i w przybliżeniu do mojego wieku(prosze tylko nie 12-latki)

Opublikowano

Witam. Chętnie zagram w jakimś lets play lub innych tego typu zabawach. Mam mikro, głos dawno po mutacji, tzw. "ogarnięty rozum". Nie robie bledow ortograficznych i interpunkcyjnych w pisowni oraz stylistycznych i gramatycznych w pisowni i rozmowie. Posiadam zakupioną wersje 1.1 minecrafta, dość dobry net (ale do gry, a nie do nagrywania jak coś). Ogólnie w Minecrafta gram od wersji 1.2 lub 1.4, nie pamietam dokładnie.

 

W nagrywaniu mam dość spore doświadczenie, gdyż kiedyś robiłem filmy z kategorii "machinima" oraz udzielałem głosu do dubbingów filmowych lub modyfikacji różnych gier jak np. Gothic. Mój głos zobaczycię między innymi tu -

jako głos wojownika o imieniu Biff.

 

W razie wyrażenia chęci współpracy zapraszam na gg, na którym przebywam najczęściej - 9555650.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Zagram z kimś survival. Mogę to nagrywać i wrzucać na youtube.

 

Dodawać: Kloczek97

 

Wymogi:

-Mikro

-15+ lat

-Skype

-Znajomość minecrafta

87025591.png

Opublikowano

oferuje swa pomoc w minecraft 1.1.0 moge nagrac z kims lets play lub escepe albo jesszzcze pomoc w budowie miasto

 

cos o mnie

 

12+(brak mutacji)

skype Skipper

non premium

ogarniecie MC

kultura

ogarniety slownik

 

wiec jakby cos dzownic pisac na skype kazda propozycje rozwaze

Opublikowano

Poprostu :

Szukam jednej osoby do zbudowania mapki escape !

 

W moją ostanią mapke grali minnymi :

Husiek , Vertez , KinaPL

 

Skype : kamil25421

Opublikowano

Opis co będziemy robić: Przechodzić mapki Escape, budować itp.

Ile osób: 3 osoby

Kontakt : PW, GG ; 40926422

POTRZEBNY SERWER HAMACHI OBJĘTNIE JAKI. JA BĘDE NAGRYWAŁ FILMIKI. PISAC SZYBKO ;D

WIEK : 12-14 NIEWIĘCEJ!

Opublikowano

Witam poszukuje osób do nakręcenia LET's PLAY MINECRAFT

 

Wymagania:

-13/14 lat

-Ts

-Ogarniecie MC

-Nagrywanie

 

Podział:

-Ja oferuje serwer dedyk 3 slotowy

-2 os. Nakręca, montuje i wstawia na YT

-3 os. Zajmuje się widzami oraz promuje nasz kanał na YT

 

O mnie:

-Mam 14 lat

-Ogarniam MC

-Posiadam TS

-Kontakt GG: 33059374

-TS : 188.116.52.50

(ostatni nazwa : Minecraft.serv hasło na gg)

 

 

Wszystkich chętnych zapraszam do pisania

(Napisac cos o sobie np:

-Wiek

a nie tylko siema, jestem chętny..)

Opublikowano

Poszukuje osoby do udekorowania mi domku na MultiPlayer.

Domek jest zrobiony, ale nie ma wypełnionego wnętrza.

Na serwerze owa osoba sprawdziła by domek, zrobiła poprawki.

Wypełniła by wnętrze.

Poprawiła przód domku.

Wstawiam ss z przodu domu

Ten zaznaczony w kółko na czerwono jest mój.

Wynagrodzenie ogromne.

GG : 38666137

post-386198-0-17097000-1328036345_thumb.png

39641529395781523370.jpg
Opublikowano

boy_elf.png

Zapraszam do frakcji Elfy. Zdecydowanym plusem naszego servera jest to iż mamy nowe przedmioty (np joint, topór) wkrótce dostaniemy nasze przedmioty - Elfi cez (wypada z rudy Elfiego cezu) z którego mozna wycraftwować Frakcyjna zbroje zbroje (dostępna tylko dla elfów) Święty Grall - najważniejszy Elfi przedmiot, Elfie strzały i wiele więcej. W najbliższym czasie technicy servera dodadzą nowe zwierzęta takie jak np

Konie . Elfy mieszkają głównie w drzewach. Na ogół są przyjaźni.

Bedzie to frakcja w dżungli ale narazie budujemy (do czasu 1.2we03) w terenie wyznaczonym Przez Auctora

 

 

Drabina feudalna

Auctor (założyciel)

-Mario

 

 

Legatus (dyplomata)

-

-

 

Artificis (Rzemieślnik)

a) Farmer (rolnik)

-

-

-

B) Smith (kowal)

-

-

-

c) Cuniculator (Górnik)

-

-

-

d)Lignator (drwal)

-

-

-

 

 

 

Rookie (rekrut)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

 

 

Co zrobić aby awansować?

Z Rookiego (rekruta) na Artificisa (Rzemieślnika)?

 

Grac aktywnie przez minimum 4 dni

 

 

Co zrobić aby awansować?

Z Artificisa (Rzemieślnika) na Legatusa (dyplomate)

 

a)Grać aktywnie minimum 10 dni + 5 stacków zboża, 3 stacki melonów, 1 ciasto

 

b)Grać aktywnie minimum 10 dni + 5 kilofów (żelaznych), 5 toporków (żelaznych), 1 miecz na każdego gracza (kamienny) 5 motyk (żelaznych)

 

c)Grać aktywnie minimum 10 dni + 10 stacków cobblestone, 3 stacki żelaza, 10 diamentów

 

d)Grać aktywnie minimum 10 dni + 7 stacków drewna (ciemnego), 4 stacki desek, 15 szt jabłek, 1 stack sadzonek (rodzaj obojętny)

 

Ważne linki

Strona Servera :

http://extremecraft.pl/

 

 

 

IP Servera: 94.23.225.87:25565

IP Team Speak 3 : ts.extremecraft.pl

 

GG Założyciela Frakcji : 40950751

Opublikowano

Szukam osoby do wspólnej gry :] Na serwerze multiplayer. Razem byśmy mieszkali itd :]

 

Opis co będziemy robić: Bawic sie razem. Mieszkac, pomagac sobie.

Ile osób: Jedna

Inne informacje: Na PW, bądź GG: 35167832

39641529395781523370.jpg
Opublikowano

Witam, pograłbym u kogoś na servie, tak do 6 osób, (najlepiej survival), szukam kulturalnych graczy od 16 lat wzwyż (mam 18 lat). GG podane w profilu.

Opublikowano

Szukam ludzi do założenia dedyka.

Proszę pisać na pw lub gg : 35167832

Wszystko ustalamy na gg.

Technicy itd...

Najlepiej, żeby było mikro.

Szukam ludzi od porządku na servie.

Od budowli

Od technicznej strony serwera.

Od Postawienia jego.

Pluginki ;]

Czekam

39641529395781523370.jpg
Opublikowano

itam poszukuje osób do nakręcenia LET's PLAY MINECRAFT

 

Wymagania:

-13/14 lat

-Ts

-Ogarniecie MC

-Nagrywanie

 

Podział:

-Ja oferuje serwer dedyk 3 slotowy

-2 os. Nakręca, montuje i wstawia na YT

-3 os. Zajmuje się widzami oraz promuje nasz kanał na YT

 

O mnie:

-Mam 14 lat

-Ogarniam MC

-Posiadam TS

-Kontakt GG: 40970856

-TS : 188.116.52.50

(ostatni nazwa : Minecraft.serv hasło na gg)

 

 

Wszystkich chętnych zapraszam do pisania

(Napisac cos o sobie np:

-Wiek

a nie tylko siema, jestem chętny.. na takie nie odpisuje ... :] )

Opublikowano

Szukam budowniczego + dekoratora.

Budowniczy zbuduje dom. A Dekorator udekoruje go. Mogą być 2 fuchy u 1 osoby.

Nagroda gwarantowana. ;]

 

 

Pisać gg : 12621900

Albo tutaj PW

39641529395781523370.jpg
Opublikowano

Witam. Mam 17 lat i poszukuje dużej ekipy do nagrywania. Mam dobre mikro i 248 widzów na YT. Skype to matus2907. Wiek wasz niech bd od 13 i więcej. Kojarzycie mape BigTooRide? Husiek, Kina, Vertez, Ronald, Multi, Veskin ją przechodzili. Kontaktujcie się ze mną, odpowiem. W zamian polece twój kanał na YT. pozdro.

Nic nie jest prawdziwe, Przegrana tylko złudzeniem. Wszystkie cheaty dozwolone. To co stare nadal mocne - Tylko się trzeba bać , bo cheaty będą igrać!

,, Nie tylko cheaty. To aż cheaty. ,, M.A.T.U.S. - Mały Agent Tropiący Ugrupowanie Schetyny

Opublikowano

Siema szukam kogos z kim moglbym zalozyc serwer albo kogos kto ma juz serwer i potrzebuje pomocy w budowie. czekam na odpowiedzi na PW

Opublikowano

Witam poszukuje osób do nakręcenia LET's PLAY MINECRAFT

 

Wymagania:

-13/14 lat

-Ts

-Ogarniecie MC

-Nagrywanie

 

Podział:

-Ja oferuje serwer dedyk 3 slotowy

-2 os. Nakręca, montuje i wstawia na YT

-3 os. Zajmuje się widzami oraz promuje nasz kanał na YT

 

O mnie:

-Mam 14 lat

-Ogarniam MC

-Posiadam TS

-Kontakt GG: 40970856

-TS : 188.116.52.50

(ostatni nazwa : Minecraft.serv hasło na gg)

 

 

Wszystkich chętnych zapraszam do pisania

(Napisac cos o sobie np:

-Wiek

a nie tylko siema, jestem chętny.. :] )

Opublikowano

Witam, szukam 2-5 osób do wspólnej zabawy w minecrafcie na serwerzy bukkit, będzie mi chodziło o granie że np jedna osoba będzie uprawiała zboże inna ścinała drzewa a jeszcze inne powiększały zapasy kamienia czy też innych minerałów, moje gg: 5232765 osoby mają być ogarnięte, serwer jest na hamachi lecz nie ma lagów (kolega sprawdzał, też gra).

Opublikowano

Witam

 

Wiem ze to troche glupio zabrzmi ale szukam 1-2 w miare ogarnietych osob z ktorymi chcialbym pograc. Chodzi takze o to aby te osoby byly w miare nie glupie. Np. kiedys pisalem w temacie ze bedzie mapa SkyBlock a oni wchodza na serwa i pytaja sie co to za mapa. Mam nadzieje ze nie zrazi was male dziecko [13] ktore ogarnia craftbukkita. Mam nadzieje ze nie zniechecilem wszystkich do gry. A wiec - do zobaczenia na serwie.[Mapka 4 Pillar Survival]

 

 

 

 

 

Hamachi - TrollTheMC

Haslo - 111

IP - adres uzytkownika ZarkomPL na ham.

Opublikowano

Witam jestem Menesix I wraz z 3 kolegów kupujemy serwer dedykowany 60 slotow 4 gb ram 3 procek

wszyscy chętni Do Adminowania oraz zapłacenia małej dotacji proszę się kierować głównie na 188.165.21.130 to ts3 oraz gg w39938544

Opublikowano

Siemano . Szuakam 1-2 ludzi do grania na moim servie ktory trzeba przetestować jak bedzie dzialać to do grania , budowania itd...

 

Siec hamachi :

nazwa. Pogromcymitów1234

nie ma hasła !!!

 

Zapraszam

Yea Baybe

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...