Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam poszukuje osób do nakręcenia HORRORU MINECRAFTA

Wymagania:

-13 Lat

-Ts i Mikro

-Ogarniecie MC

-Jedna osoba musi posiadać serwer dedykowany

-Umieć grać sceny horroru

Podział:

-Kręcenie

-Montowanie i wstawianie filmu na YT

-Wszyscy próbujemy reklamować serie na najwyższą skalę !

-Staramy odgrywać swoje role z sercem

-Ja mam już scenariusz

O mnie:

-Mam 15 lat rocznikowo

-Ogarniam MC

-Posiadam TS

-Kontakt GG: 35085893

-TS : Znajdzie się serwer

 

 

Wszystkim chętnych odsyłam na gg.

Na 1 odcinek potrzebnych jest 6 osób.

Opublikowano

id hamachi:fajny crafcik

hasło:pikus

Co będziemy robić:bitwę na miecze i zbroje którą na kręce

Ile osób:potrzebujemy 3

Inne informacje:pw lub gg:33668638

Opublikowano

Siemano . Szukam 1-2 ludzi do grania na moim servie . Będziemy : budować domki , mieszkać i budować farmy zamki itd...

 

Siec hamachi :

nazwa. Pogromcymitów1234

nie ma hasła !!!

 

Zapraszam

Yea Baybe

Opublikowano

Siemka , szukam 3-4 osób do grania na serwerze dedykowanym . Na serwerze bedziemy budować osada - własne domki takie cos jak survival .Kontakt gg :5248132 . ip podam na gg.

 

Wymagania :

14lat+

skype

ogar

Opublikowano

Siemka szukam 2 osoby ktore zagraja ze mna i z moim kolega na 100% Survival. Calkowicie bez czitow i na mapie stworzonej typu RPG ( wodospady, drzewa elfof i wogole) Wiec jezeli jestescie zainteresowani to piszcie na skype obowiazkowe micro. Opowiem wam wszystko na skype : albi54321

Ps. Zaczynamy gre od zaraz

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Witam poszukuje ludzi do gry na mojim serwerze hamachi . Gramy na plikach serwerowych tzw. Tekkit.Co oferuje , brak lagów , dobrą zabawe.Kontakt PW na mpcforum.pl

Opublikowano

Sieć, ip i hasło podam na skype lub PW.

ilość osób: 2

Wymagania:

-12 lat

-mikro i skype

-granie w minecraft'a min. 3 miesiace ( żeby wiedzieć co i jak )

-ogarniecie pluginów

 

Kontakt: skype- pietruchalol i PW

Opublikowano

Witam !

Poszukuję około 5 osób do serii fabularnej ''Uniwersytet Smierci'' z minecraft.

 

 

Poszukuje :

SERMaster - Liczba : 1 - Osoba która postawi serwer na 6 osób bez lagów i nie bedzie zbyt rzadko przy komputerze.

Aktorzy - Liczba : 3 - zwykły aktor.

 

 

Nagrywaniem i Obrabianiem oraz Udostępnianiem zajmuję się ja ! Wszyscy Reklamują Serie !

 

 

Mape mam skonczoną w 90% ale w potrzebie do każdego odcinka bedziemy ją modyfikować.

 

 

 

Oferuje :

13 lat

Nagrywanie

Obrabianie

Wrzucanie

Kulturę osobistą

Dobrej jakosci mikrofon

PREMIUM

Mam Ferie ! ^^

 

 

Wymagam :

13 lat [minimum]

Kulturę osobistą

Dobrej jakości mikrofon

Minecraft Premium

ewentualnie Ferie ^^

Skype

 

 

 

Kontakt :

Skype : kamil25421

Opublikowano

Siemka, chcesz nagrać let's play minecraft, ale niemasz z kim?? pisz do mnie ja mogę nakręcać z tobą ale mam wymagania:

 

+14 lat

odrobina humoru

mikrofon,skype

 

Nie czekaj PISZ!

GG:33148647

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Witam poszukuje osób do nakręcenia LET's PLAY MINECRAFT

 

Wymagania:

-13/14 lat

-Ts

-Ogarniecie MC

 

Podział:

-2 os. Nakręca, montuje i wstawia na YT

-3 os. Zajmuje się widzami oraz promuje nasz kanał na YT

 

O mnie:

-Mam 14 lat

-Ogarniam MC

-Posiadam TS

-Kontakt GG: 40970856

-TS : 188.116.52.50

(ostatni nazwa : Minecraft.serv hasło na gg)

 

 

Wszystkich chętnych zapraszam do pisania

(Napisac cos o sobie np:

-Wiek

a nie tylko siema, jestem chętny..)

Opublikowano

Cześć,niechcesz sam kręcić let's play minecraft, potrzebujesz towarzystwa?? NIE CZEKAJ PISZ!!

PS;Pamiętaj że ty nagrywasz,montujesz i wrzucasz ja tylko ci pomagam...

 

MOJE GG:33148647

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Siemka.

Więc, szukam ekipy budowlanej, która pomoże mi zbudować miasto.

Ilość osób: Potrzebuje jeszcze trzech.

Opis co będziemy robić: Przede wszystkim będziemy budowali miasto, działki itp.

 

Czego ja wymagam?

-Kreatywności

-Dobrego humoru

-Skype (nie koniecznie)

-min 13 lat.

Co ja mogę zaoferować?

-Brak lagów na serwerze.

-Dobry Humor

-Przyjemności z gry.

-Rangę Budowniczy (kiedy serwer będzie gotowy)

Ip:78.88.0.157

White-List:On

Kto ma ochotę budować miasto, niech napisze mi na Skype:dawid.sawicki50, GG:33031985, albo tutaj na PW

hv5ejfyo1ykv_t.jpg

Opublikowano

Siemka mogę pograć z kimś na serwie na surwiwalu w kilka osób jestem miły mam 13 lat poszukujesz osoby do pogrania pisz do mnie gram ze znajomymi już na ich serwie ale pogram chętnie jeszcze z kimś pisać gg 28979725

Opublikowano

IP: Potem podam ale serwer jest bez hamachi.

 

Będziemy grali budowali domki coś w stylu yt masakry, yt wyzyny

Ile osób: 5,6

Inne informacje: Na pw lub gg : 41399414

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Cześć,niechcesz sam kręcić let's play minecraft, potrzebujesz towarzystwa?? NIE CZEKAJ PISZ!!

PS;Pamiętaj że ty nagrywasz,montujesz i wrzucasz ja tylko ci pomagam...

 

MOJE GG:33148647

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Poszukuje ludzi do wspolnej gry na serverze Survival+Frakcje 150 slotow. Gram z kumplem mamy frakcje i co chwile z kims sie bijemy ale jest nas za malo bo sa frakcje po 5-7 osob wiec troszke nas za malo i szukamy ludzi do wspolnej gry. gg 22845215 Mozemy odrazu dac diaxy na set !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...