Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opis co będziemy robić:Będziemy nagrywać filmy na youtube typu fabuła . Poszukuje ludzi do filmu +15 lat premium oraz dobre poczucie humoru

 

Ile osób: Szukam 5/6

Inne informacje: Dzwońcie na skype lukasz.jaszcz1

smieszny123.png

xpr0xckmx.png

dziecko18lat.pngMP7a1 gold jest jak cos :D

 

 

Pomoglem daj + To nie boli !!!

Kontakt:

gg:28976902

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cześć wszystkim !

 

Staram się znaleźć osoby która doskonale orientuję się w pluginach. Chodzi mi o pomoc w dobraniu odpowiednich pluginów, zainstalowaniu ich na serwerze oraz skonfigurowaniu ich. Wynagrodzeniem będzie otrzymanie rangi moderatora, na moim powstającym serwerze. W sprawie kontaktu: gg:5172142

BEZPIECZNY TRANSFER DANYMI NA CHOMIKUJ.PL

 

Opublikowano

IP : 178.33.53.89 (na serwerze jest WL do czasu otworzenia serwera jeśli chcesz się na nią dostać musisz spełniać wymagania i napisać do mnie na gg )

 

Opis co będziemy robić : Budować serwer dedykowany 24/7 , 45 slot ( Poszukuję jedynie osób , które potrafią budować ! )

 

Ile osób: 5 - 6

 

 

Inne informacje: Wymagam premium , mikrofon i TS3 , SS budowli . Oferuję range Bob , miłą atmosferę i wiele wiele więcej .

 

GG : 37996038

s4ElBud.png
Opublikowano

Szukam osoby do nakręcenia let's play minecraft

 

Wymagania

 

Wiek-13/14 lat

-Ogarniecie gry

-Serwer

-TeamSpeak 3 ( TS3 )

 

Mogę zaoferować

 

Nagrywania

Montowanie

Oraz wrzucenie na YT

 

Chętnych zapraszam na Hamachi

IP:SiecTakaSobie

Hasło:123

Opublikowano

Szukam z 2-3 ogarnietych osób które chciały by zagrac na prywatnym serwie jeśli ktos kreci lets playe cze cos innego moge posłużyc jako hoster

Mozna sie z mna zgadac piszac na gg:4033512

Mam:13lat

przydał by sie skype do rozmowy

czekam

Wychwalaj wszechmogącego Hatapona!

 

Pozdro.

Opublikowano

Szukam kogoś kto wystąpi w moim krótkim filmiku, osoba nie będzie nic mówić:

wymagam:

premium ( osoba będzie musiała zmienić skina )

skype ( żebym mógł tej osobie mówić co ma robić )

GG:39713728

Opublikowano

Szukam osoby do nakręcenia let's play minecraft

 

Wymagania

 

Wiek-13/14 lat

-Ogarniecie gry

-Własny Serwer ( można na moim ale wtedy nie nagrywam )

-TeamSpeak 3 ( TS3 )

 

Mogę zaoferować

 

Nagrywania

Montowanie

Oraz wrzucenie na YT

 

Chętnych zapraszam na gg

33059374

 

Mogę też dołączyć do innej grupy

Opublikowano

Cześć

Poszukuję 1 osoby do wspólnej gry

100% survival

 

Wymaganie:

 

Mikrofon

Wiek: Obojętne

TS3

Serwer może być hamachi

Znajomość gry

 

Kontakt:

GG:8822816

Opublikowano

Nudzi mi się kopiąc,budując i nie wiem co samemu, jeśli ktoś chce zagrać niech napisze.(może to być survival czy creative, obojętnie)

Jedyne co wymagam to wiek eww może 14+ i dobrze by było jakby ktoś miał serwer, mogę postawić serwer na hamachi, ale tylko na 2 osoby (czyli mnie i kogoś)

 

Mogę też do czegoś dołączyć lub coś.

 

PS: Pisać bo zasnę.

Opublikowano

Oto nowa seria Let's play'ów Multi Adventure Craft Prowadzona przeze mnie.Moimi gośćmi będą m.in. kamillo127 PS. Jak ktoś oglądał DJPallaside to zna kamila ;d ,Dagohill oraz inni.Ukazał się pierwszy

odcinek

miejmy nadzieje że dziś będzie już odc.2 . Subskrybujcie,komentujcie,łapka w góre,łapka w dół ;d Chciałbyś z nami pogadać zapraszamy TS: mineserv.eu

Kanał

1 (StoneCraft)

Opublikowano

Cześć!

Szukam kogoś, żeby pograć z Nim w mapki survival z zadaniami. (mountain survival, ant farm survival itd. )

Ważne, żeby ta osoba miała skype, oraz mogła postawić server. ( u mnie coś niestety nie działa ). Kontakt ze mną na skype pod nickiem cailo12.

Opublikowano

Bedziemy:Grac na mapach escape i survival

Szukam 2+

Pisac na PW.Jeżeli ktos nagra wrzucimy na YT ja narazie nie moge poniewarz skonczyl mi sie fraps itp.

Maoge zalozc server hamachi/no hamachi. Gadamy na TeamSpeak / Skype.

Opublikowano

Szukam 4-ch osób do gry na serwerze 100% surwiwal. Istnieje możliwość,że będziemy nagrywać let`s-play.

Serwer jest już opłacony na miesiąc, posiada 5 slotów.

Wymogi, to +13 lat, oraz skype. Kontakt ze mną na skype, nick cailo12.

Opublikowano

Witam szukam osobę (ewentalnie 2) do nagrywania let's play chętnych prosze o pw lub skype remushinigami25.

Kliknij -------> 231caaa328c0e9225e46e8c579cfa5ee.jpg <------- Kliknij

Opublikowano

ej ludziska jestem chetny do wspolnej gry moge komus pomoc nakrecic escepe lets play oczywiscie

 

mam

+12

kontakt gg skype albo tez moge sciagnac TS3 to wiecie

Opublikowano

Mam serwer do minecrafta dedykowany poszukuje dwóch osób do grania w minecrafta albo rainbow six vegas 2 i wiele wiecej gier posiadających coop w ewentualności nagrywanie zagrajmy w ,

Musisz mieć 12+ lat

mikro oraz skype

Mój skype to silvaa76

Opublikowano

Na Szybko !

Poszukuje 4-6 osób do wspólnej gry na serwerze minecraft Dedykowanym !

 

Wymogi:

-Ogar [Przynjamniej 89 %]

-Umiejetnosc Craftingu [Nie Odpowiadam na Głupie Pytania]

-Troszkę czasu

-chęć Do Gry

-Mikro

-Skype

-Brak Szubmów W Mikro

-Gra Na Słuchawkach

-13+ No Ewentualnie 12+

 

 

Gra :

Dzielimy Sie Na 2 osobowe grupy idziemy w inne strony i budujemy miasta . wioski prowadzimy dyplomacje i wojny ! Gramy na Dedyku !

 

 

Kontakt skype : kamil25421

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano

Na Szybko !

Poszukuje 4-6 osób do wspólnej gry na serwerze minecraft Dedykowanym !

 

Wymogi:

-Ogar [Przynjamniej 89 %]

-Umiejetnosc Craftingu [Nie Odpowiadam na Głupie Pytania]

-Troszkę czasu

-chęć Do Gry

-Mikro

-Skype

-Brak Szubmów W Mikro

-Gra Na Słuchawkach

-13+ No Ewentualnie 12+

 

 

Gra :

Dzielimy Sie Na 2 osobowe grupy idziemy w inne strony i budujemy miasta . wioski prowadzimy dyplomacje i wojny ! Gramy na Dedyku !

 

 

Kontakt skype : kamil25421

 

Nie polecam gościa! To nieogar! Grałem kiedyś z nim na moim serwerze, chciał opa i zaczął się podniecać takim jednym pluginem, jak powiedziałem żeby ogarnął to mnie zbanował, przez co musiałęm wchodzić do panelu itd..

Opublikowano

Szukam kilku osób do grania w minecrafta lub inne gry z coop.

Mam premium minecraft i dedyk.

Musisz mieć 12+ lat skype i oczywyscie mikro

No i możemy nagrywać zagrajmy w

Opublikowano

Szukam osoby do pogrania w mapki surv. np. Ant farm czy Map Planet oczywisice 13lat+.

Mozliwy lets play .

 

Kontakt: skype

 

weggoss

d4dee8977ed74240bd1e1554b8bc30b9.0.gif

47e6fd6330be4961bc25b48db0f55718.0.gif

 

Zbieram - dawac...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...