Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zapraszam Ciebie do grania na survivalu.

Wymagania:

Min.13 lat

Premium

Nie grasz w Minecraft'a od 5 dni.

Jesteś spokojny i nie zachowujesz się jak 10 letnie dziecko.

Ts3,Micro, kanał na ts3.

Oferuję:

Serwer Hamachi.

Premium.

Dobre Micro.

Dobry Charakter.

Fajną wspólną grę.

GG:4902681

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam,

 

Poszukuje ludzi do tworzenia mapy dla serwera FreeBuild.

 

Na początek potrzebuje:

  • Spawn
  • Las
  • Kopalnia
  • 3 Osiedla z działkami

Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby później realizować własne, ciekawe projekty!

 

Moje wymagania:

  • 14 lat i więcej
  • Mikrofon oraz TS'3 do komunikacji
  • Duża kreatywność

Serwer jest dedykowany, na start będzie 30 (ew. 40) slotów, gdyż uważam że za dużo osób na serwerze, wprowadziło by zamęt na serwerze. Opóźnienia wywołane obciązeniem serwera rzędu 6 ms. Maszyna jest prawie niewykorzystywana (jest tylko baza danych, 2 strony oraz serwer ts'3)

 

Chętnych zapraszam do powiadomienia mnie na GG 13104499

Opublikowano

Siema

Szukam osób do budowy serwera FB NorthFace

(dawny serwer CraftPL bądź ZioloCraft)

 

Oferujemy:

- Range budowniczy

- Creative

- Grę na serwerze 20 slot , 24/7

- Miłą atmosferę

 

Wymagamy :

- SS swoich budowli

- Wiek +13

- Mikro

- Mumble (komunikator głosowy)

- Bycie ogarniętym w budowaniu

 

Kontakt:

- Pw

- gg: 37996038 (pisz nawet jak nieaktywny)

 

 

Uwaga nie wymagamy premium !!!

s4ElBud.png
Gość LastPhoenix450
Opublikowano

IP: 94.24.242.125:22031

Opis co będziemy robić: Taki zwykły, najzwyklejszy minecraft'a z miłą atmosferą i budowlami ;x.

 

Ile osób: Jedną lub dwie...

Inne informacje:

Skype: EliteHacker450

Or Pw

^^

Dedyk - 10 Slotów

Obecnie trzech graczy razem ze mną...

Jeżeli chcecie możemy nagrać serię...

Nowicjusz
Opublikowano

ip i hasło do uzgodnienia,wspólne przygody coś na yt,odcinki kręcone co tydzień.Przedział wiekowy 12-15

Opublikowano

zukam kogoś kto mógłby grać w minecrafta escapy i może survival. Szczegóły na skypie.

 

Wymagania:

 

wiek nie ma znaczenia

 

wymagam tylko troche czasu bo ja sam nim nie ogarniam

 

skype nie bać sie dzownić

 

mam 13 lat

 

Kontakt: krullol

 

niestety ty stawiasz serwer

Opublikowano

Witam.

 

Szukam jednej osoby, z którą można byłoby pograć sobie na serwerze (3 sloty) Surwiwal bez plugin`ów. Dlaczego? Ponieważ serwer, na którym grywałem niestety już nie istnieje.

 

Co oferuję:

- W tygodniu czas po godzinie 16:30 (wcześniej nie da rady, niestety zajęcia)

- Składkę na serwer ( po równo na miesiąc po 7,5 zł, serwer z craftserve.pl )

- Grę w minecraft`a od ponad roku.

 

Czego wymagam:

- Niekoniecznie od razu liczę na gracza ze stażem Minecrafta sięgające czasów classicu, ale żeby podstawowe żeczy znała (alchemii się nie czepiam, bo sam tego nie ogarniam)

- Rozwagi i przede wszystkim dystans do samego siebie ^^

- Minimum 16 lat.

- Miesięczna składka 7,5 zł na serwer.

- Pomysłowości.

- Orginalną wersję gry (niekonieczne)

 

Mam 17 lat.

Kontakt:

- GG 5337705

- Skype: gs.benio


149208901.png

 

Opublikowano

Witam serdecznie. Wraz z kolegą poszukujemy ludzi do kręcenia seri Let's Play!

 

 

 

 

Wymagania: Premium, wiek 18+. Staż w Minecraft się nie liczy a nawet może to i lepiej bo będziemy mogli go nauczyć łatwych rzeczy w przyjemny i koleżeński sposób. Mile widziany skype. Posiadamy serwer 10 slotowy, bez lagów, dedyk. Mile widziany również osoby, które maja odpowiedni sprzęt by kręcić te filmy.

 

 

 

 

Kontakt pod tym postem bądz na gg 663873.

Opublikowano

Siema, dołączę do jakiegoś let's play z Minecraft.

Dlaczego dołączę? Nie mam zbyt dobrej maszyny do nagrywania i hostowania serwa.

 

Oferuję:

Skype

Mikrofon

Oryginalny Minecraft

13 lat

 

Wymagam:

Skype

Możliwości nagrywania i hostowania serva

 

 

kontakt:

skype: wojtek0934

Opublikowano

Cześć ! Szukam osoby z Serwerem Minecraft 1.0.0 i osoby która będzie z nami, żeby kręcić filmy pt. : Kanciaste życie przyjaciół. Oczywiście mikro potrzebne. Zgłoszenia proszę pisać tym wzorem :

 

Nazwa Skype :

Ile masz lat :

Czy masz mikro :

Dlaczego się zgłosiłeś/aś :

 

 

Uwaga!

Zgłoszenia proszę pisać na PW!

 

Jeżeli zły wzór podałem pisać!!

1325845644-U48159.gifd

Dzięki !

Teraz jest fajniejsza ta sygnatura!

Opublikowano

Szukam 2 osób do pogrania na survival. Server zwykły, 0 pluginów, 100% surv (Ja stawiam). Pisać na gg

 

GG: 15554529

surprise motherfucker


 

Opublikowano

Witam, szukam 2-3 osob do postawienia wspolnego serwera, od poczatku az do konca, lecz potrzeba jescze 1-2 smsy za 6,10 na 100 slotowy serwer na bardzo dobrym hostingu, zapraszam wszystkich zainteresowanych, wszyscy mile widziani, zakladamy od podstaw.

 

Kontakt GG; 22687428

Opublikowano

Siema chcialbym pograc z kims na serwie moze nawet krecic let"s play"a

co wymagam:

+12 lat

ogar

mikro lub ts3

co posiadam i czego nie mam:

mam mikro

jestem w czasie mutacji

mam 12 lat

nie mam premium :/

kontakt:

skype - patrykk58

Opublikowano

IP: s14.csrv.pl:20897

Hasło:

 

 

Opis co będziemy robić: Będziemy budowac mape do nowego serwera 4funmine.

 

Ile osób: Potrzeba nam jeszcze 3

Inne informacje: Na PW, bądź GG: <34701518>

cr7.png



Kontakt:
GG:7779508
Steam: Low. | Graphics

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

 

Postanowilem założyć serwer 100% survival z gildiami, frakcjami, potami itp.

potrzebuje paru ochotników do budowania serwera, chodzi mi o pluginy potrzebne do gildi frakcji itp.

Na serwerze bedzie mozna kupic vipa, donatora oraz sponsora, zaczynamy oczywiscie od hamachi(ja stawiam, dobry komp 3,00RAM, dobre łącze 20mbs, zarobi sie bedzie dedyk.

Wymagania:

 

Ogar pluginy

Ogar minecraft

+16 (po mutacji najlepiej)

Mozliwosc zaplaty na serwer

 

Kontakt gg; 22687428

 

Pisac nawet jak jestem NIEDOSTĘPNY.

(postaram się jak najszybciej odpisać)

Opublikowano

IP: mineserv.eu:7794

Hasło: Brak.

 

 

Opis co będziemy robić: Będziemy budowali mapkę od zera, działki, epickie budowle, za kreatywność możliwość wygrania VIPA na moim serverze.

 

Ile osób: Brak ograniczeń, Ci co się zgłoszą wezmą udział...

Inne informacje: KONTAKT GG: 12853359

Opublikowano

Witam

Szukam Ciekawy serwer na wersji 1.0.0 Minecraft na, którym

ogólnie ( już ze mną ) by grały około 3 osoby fajnie by było

gdyby wszyscy mieli skype i mikrofon oczywiście

 

Opis Mnie :

Mam 11lat (za miesiąc 12)

Ogarniam Minecraft

Znam dość dużo komend serwerowych

Mam poczucie humoru

 

To chyba wszystko

Proszę pisać na PW

Opublikowano

Witam, szukam 2-3 osob do postawienia wspolnego serwera, od poczatku az do konca, lecz potrzeba jescze 1-2 smsy za 6,10 na 40 slotowy serwer na bardzo dobrym hostingu, zapraszam wszystkich zainteresowanych, wszyscy mile widziani, nie bede sie rozpisywal, wiecej info na gg.

 

Kontakt GG; 22687428

Opublikowano

Witam, szukam 2-3 osob do postawienia wspolnego serwera, od poczatku az do konca, lecz potrzeba jescze 1-2 smsy za 6,10 na 40 slotowy serwer na bardzo dobrym hostingu, zapraszam wszystkich zainteresowanych, wszyscy mile widziani, nie bede sie rozpisywal, wiecej info na gg.

 

Kontakt GG; 22687428

 

Widać, że fake, bo nawet nie ile Ci brakuje ^^

Opublikowano

Witajcie!

Szukam JEDNEJ osoby do nakręcenia let's play'a z minecrafta.

 

Wymagania:

- wiek minimum 17 lat

- mikrofon nie deformujący głosu

- głos oczywiście po mutacji

- humor ^^

- konto premium

 

Zapewnię:

- hosting serwera

- nagrywanie

- resztę..

 

Kontakt:

gadu-gadu: 7368228

skype: chaszczu1

lub team speak 3 (podam po skontaktowaniu się na gg)

Jak pomogłem daj + :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...