Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam 2,3,4 osób do wspólnej zabawy z redstone. Serwer hostuje ja no hamachi. szukam osób dobrze znają mechanike redstona tricki pistony itp...

 

kontakt:

 

skype- pawel319x1

THE CAKE IS A LIE

1441013.1.jpg

Opublikowano

Szukam osoby chętnej do nakręcenia ze mną serii adventure z MC,

wymagania:

- Wiek 15+

-oryginalny mc (czyt. kupiony)

możliwe:

-jeżeli masz dobry komp to możesz postawić serwa, ja ci podeśle linka do mapki, bo mój pecet może lagować.

kontakt:

GG: 6646726

Opublikowano

suzkam kogoś do kręcenia ze mną let's play terraria kontakt pw

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Opublikowano

Witam !

Posiadam Wykupiony Host MC z 10 slotami, Od 1 stycznia 40 slotów!

Chce postawić serwer od podstaw tzn: Pliki bukita i pluginy wszysto już zrobione.

Chodzi tylko o mape, Poszukuje osób które znają sie na zarządzaniu w MC.

 

I beda chcialy Ogarniac serwer !

 

Mapa jest swiezo wygenerowana: i czeba ja podbudowac pod serwer !

 

Chetnych prosze na gg lub skype

skype: mikrofonplonie

gg:10851527

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Witam Chciał bym Zaprosić 2 Osoby Lub 1 do grania w Mniecrafta z 2 modami Ic2 & Buildcraft

1 Mapa - Czysty survival

 

2 Mapa - Różne eksperymenty z tymi otóż modami;)

 

Kontakt Skype niko0193

13 lat +

6.jpg

"Ucieczka może być czasem dowodem wielkiej odwagi.

Romuald Cabaj "

 

Kliknij To nic nie kosztuje

http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Siema, poszukuje osoby kto postawi serwer i poprostu ze mną pogra.

Oferuje:

- Zabawe

- Dobre Budowle

- Ogarnięcię

 

Mój Wiek 13 (Od dziś 15 dni do 14)

 

- Nie Mam MIkrofonu.

 

PW Pisać lub gg 9187128

League Of Legends !

Opublikowano

IP:Potem się stawi dedyka, najpierw trzeba mieć ekipę ;D

 

 

Opis co będziemy robić: Będziemy grać ze sobą gadać nagrywać różne filmiki na YT Typu lets play, czy survival

Ile osób: Potrzeba nam jeszcze 6

Inne informacje: Skype: DentySta01

Wymagane : Skype i Mikro

Opublikowano

 

Poszukuje osoby do kręcenia escapów z mc

Wymagania:

11-14lat

Skype

Ogar

Humor i dobra zabawa

Dodatkowo kanał na yt i 10+ widzów(nie trzeba)

Najlepiej orginalny mc pirat tez moze byc

Mikrofon

Skype

No z 3h czasu wolnego

Serwer sie omówi na skype

 

Uwaga mogę mieć dziecięcy głos ale to przez laptopowy mikrofon

Mój skype:mirazak2

Odpowiedzi proszę dawać dopiero jutro!!!!

PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKIE BŁĘDY ALE PISAŁEM TĄ WIADOMOŚĆ NA TELEFONIE

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

Opublikowano

Witam, poszukuję kogoś kto mi wytłumaczy całą mechanikę Industrial crafta i build crafta (tego drugiego już co nie co ogarniam). Postawię server na tych modach. Pisać gg: 36521072 lub skajpaj: gara458

Zbieram

add.png

 

1320916907-U215643.png

 

 

Sygna by Baksiu

Opublikowano

Witam.

Założyłem serwer i szukam ludzi którzy chcieli by grać na nim.

Budujemy nowoczesne miasto.

Serwer bez premium i White List.

Info:

Hamachi ip:MC PL SERWER hasło: ZAQQAZ

Szukamy około dziesięciu osób.

IP serwera: 5.169.225.37

Zapraszam

 

Napisz po prostu w publikacji.

Opublikowano

Witam mam serwer Minecraft i poszukuje 3 osoby do budowania i zabawy

GjeGje-1269690

Skype:karina_drzym

Siemka , grasz w mc , szukasz klanu , pisz!!!

Opublikowano

Szukam kogoś kto zagra ze mną w minecrafta musi posiadać serwer gdyż mam problem żęby postawić go u siebie

kontakt:PW

mam 13 lat

chętnie pobuduje coś z kimś lub będziemy podróżować na survivalu;]

Opublikowano

Nagram z kimś serię zagrajmy w Minecraft Multiplayer

Wbijemy na serwer Minecraft i zaczniemy tam się rozbudowywać ktoś chętny dodawać na skype: Klocz3k

87025591.png

Opublikowano

Witam szukam osoby ktora razem zemna bedzie grala survival Wymagane Mikro wiek 10-13lat

Nie musicie posiadac premium chociaz ja mam;d Bedziemy budowac miasto na Creative lub Grac Surival wybierajcie piszcie na gg lub Skype

Kontakt-

Skype: kokosowqu

Gadu-Gadu: 39916567

Hosting Dedykowanych i Vps serwerow do kazdej gry/programu i strony WWW i domeny za bardzo niska cene...

KONTAKT:

gg:2640546

aevers.com

Opublikowano

Poszukuję osoby do zbudowania miasta na creative!!:

MUSISZ POSIADAĆ SERWER!!!

musisz mieć 10-13 lat

premium możesz mieć albo nie mieć ja mam

POSZUKUJE 1 OSOBY

zapomniałem mikro też musi mieć

Kontakt:

skype:mirazak2

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

Opublikowano

siema szkuam kolegi lub kolezanki do zagranai w escepy.Nudzi mi sie i nie wiem co robic.Serwer ktory gramy moze byc na hamahi lub kupiony uwaga ja nie mam serwera dlaczego mam slaby komputer mozecie mi pisac na PW lub na hamahi zaraz dam siec i haslo aha ten mapy ktore bedziemy grac to bede podawac lub wy jak chcecie .

 

Hamahi

 

Siec: Pogramy sobie razem

 

 

Haslo: 123

 

 

Dzieki i pozdrawiam Maks.

Opublikowano

ponieważ lobię escape a sam ich nie lubię robić

mam takie p[pytanie czy ma ktoś serwer bez hamachi i chce ze mną zrobić escape???

ip pisać proszę na moje gg 21262081

lub na prywatne

mam już część mapki

Opublikowano

Witam szukam osoby do nagrywania let's play z minecrafta moje wymagania to

 

 

dobre mikro

możliwość nagrywania

wiek 13+

skype oczywiście

chętnych proszę o kontakt pod gg 1924048

Opublikowano

Poszukuję jednej osoby w którą można było by pograć w czystego survivala,bez żadnych pluginów cheatów itp.

mogę postawić serwer na dobrych parametrach.

osoba powinna być ogarnięta nie koniecznie musi mieć więcej niż 13lat.

kontakt na PM.

random.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...