Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam osoby do pogrania na serwerze survival do utworzenia frakcji oraz zarządzania nią.

Kontakt: PW. Mam ciekawe serwery na których można pograć ;-).

mpcubfluo.png
  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuję osoby do kręcenia let's play z fabułą kontakt : skype : maciej.kostrzewski3

 

wymagam +12 lat dobre mikro dość dobry głoś ( nie jakiś dziewczęcy ) ale może być kobieta

Opublikowano

Witam

 

Chętnie dołączę do survivalu czy gdzieś indziej ; )

Wiek: 18 lat.

Minecraft: premium

Czas: wolny

GG: 5504762

Opublikowano

Bardzo chętnie dołacze go kogoś na serverze Sruvivalowym

-mam dobre mikro

-mam 14lat

-dosyc duzo czasu wolnego

-ładnie buduję

-kontakt GG: 8663366

Opublikowano

Siema

Czy zrobił by mi ktoś skina ?

bez yt.

Taki jak ta świnia w okularach w środku mniej więcej.

 

Z góry Dzieki.

 

Kazał mi tu napisać

Adm.

League Of Legends !

Opublikowano

Szukam osob do wspólnej gry

Wymagania:

-Sprawny mikrofon.

-Wiek: +14 oraz mutacja

-vt/ts3/skype

-kontakt:gg 8817538 w celu dogadania się

 

info ode mnie :

mój wiek:15 -> głos +16.

Do gry raczej 4fun, wspólne budowanie itp. nie będzie nagrywania.

Nie wiem jak z hostowaniem ale do 3-5 osób powinno być okej

Poszukuje okolo 2/3 osób.

Opublikowano

szukam ludzi an serwer do budowania itp.

MinecraftNowySerwer to nazwa sieci hamachi niema hasła

szukam kogoś kto ma skype (wiek 10-13lat)

a 13+ bez skype dam adma

skype: kuba.bielawski1

oferuje serwer ktory ma 600MB

sig.png

Zapraszam!

No to ACTA!

Opublikowano

Witam

IP: s31.csrv.pl:24591

 

Poszukuję 5 ogarniętych ludzi do stworzenia miasta na serwerze dedykowanym.

Kontakt: GG: 26600956

Skype: kiraed72

Opublikowano

Witajcie,

szukam ludzi do gry. Jeżeli jesteś zainteresowany grą na ogarniętym serwerze to czytaj dalej. Zamierzam utworzyć serwer dla osób które chcą sobie pograć survivala mieszanego z roleplayem. Czyli o co chodzi. Jest miasto główne na którym znajdują się działki, hotel (dla nowych graczy) oraz zagajnik, sklep oraz kopalnia. Za wszelkie rzeczy płacimy wirtualnymi pieniędzmi iConomy lub po prostu sztabkami/diamentami. Początkowo chcę zgromadzić grupkę około 20 osób na start które z chęcią pograją na nim. Serwer będzie stał początkowo na serwerze domowym by zobaczyć jacy gracze są, później można myśleć o czymś więcej.

Wymagania:

- +15 lat

- sprawny mikrofon

 

Osoby które dostaną się do serwera zyskają kontakt ze mną telefoniczny, gg i skype.

Serwer będzie włączany o regularnych porach.

 

Chętnych zapraszam na stronę www.sbo-minecraft.cba.pl

Proszę o rejestrację i napisanie w dziale rekrutacja.

Opublikowano

Witam, szukam 2-3 osob do postawienia wspolnego serwera, od poczatku az do konca, lecz potrzeba jescze 1-2 smsy za 6,10 na 40 slotowy serwer na bardzo dobrym hostingu, zapraszam wszystkich zainteresowanych, wszyscy mile widziani, nie bede sie rozpisywal, wiecej info na gg.

 

Kontakt GG; 22687428

Opublikowano

Szukam serwera do 3 slotów, na którym podróżujemy coś jak survival prawdzimy.

budujemy sobie jakieś tam budynki a potem dalej podróżujemy.

 

GG 9187128

Pisać, nie mam mikrofonu.

League Of Legends !

Opublikowano

Cześć poszukuje kogoś do nagrania serii przygotowawczej ; chodzi mi o coś takiego że sprawdzamy jak się nagrywa, jak się gada itp.

 

Mogę nagrywać ale serwera nie postawie.

 

GG:38039945

Opublikowano

Szukam kilku osób do gry na serverze na którym są frakcje i xLevel (heroes jeszcze nie ogarniete)

Mikro niestety nie mam :< Nie lubie błędów ortograficznych wiec musicie znać troche ortografie:x

Skype grande586

graphic.png

Opublikowano

Szukam osoby w którą będę mógł grać w różne gry np. Left 4 Dead 2, Minecraft, Rappelz, Magicka itp.

Mam naprawdę dużo gier, zawsze można znaleźć jakieś MMORPG w które będziemy grać.

Chcę znaleźć osobę, która nie będzie wyła do mikrofonu jak dzika i będzie miała dobry komputer. Taki żeby poszły

wszystkie gry na full detalach (ja taki posiadam i nie lubię ludzi którzy mają jakieś gówno z 2gb ramu).

Teraz wymagania:

- 14lat+ (mam 15)

- Mikrofon bez szumów, dobry (posiadam taki)

- Dobry komputer, jak wspomniałem wyżej (przynajmniej 4gb ramu i 1gb karta graficzna, procek dobry)

- Dużo wolnego czasu (potrafię cały dzień grać, w różne gry a czasami w jedną)

- Który czasami może pójść na wagary, żeby pograć.

 

Tyle ode mnie czekam na zgłoszenia (nie chce jakiś zjebów, którzy ciągle wyzywają. Gra z kulturą)

Pisać na skype: thekichell

Cya

Opublikowano

Dzień dobry, chciałbym zaoferować swoją pomoc w budowaniu mapy pod swój serwer Minecraft,

jestem dość dobrym budowniczym. Mam dobre doświadczenie i jestem w stanie zrobić z pustej mapy wiele ciekawych obiektów.

W zamian chciałbym tylko Creative na serwerze, tzn gamemoda.

 

 

Oto moje prace (budowle):

 

http://screenshooter...5193693/gtcihnq

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...