Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, mam 17 lat poszukuje osób do gry. Gram z moim kolegą, mam serwer 5 slotowy 24/7.

Wymagania:

Wersja gry 1.0

Osoba musi mieć 17 - 20 lat

GG 4715917 (czasem jestem na niewidocznym)

P.S Jak coś można dokupić sloty

Opublikowano

( Poprawione )

Witam. Od pewnego czasu Ja i mój znajomy kręcimy Let' Play z Minecraft. Teraz poszukujemy jednej osoby, która by nam towarzyszyła ( tzn. budowała się niedaleko nas, po prostu grała i czasami towarzyszyła nam na skype ).

Osoba musi:

+15

głos po mutacji

skype

ok. 20 minut czasu w tygodniu

rzecz jasna mikrofon

osoba musi umieć budować fajne budynki, bo gdy zacznie sobie budować dom nie chcę widzieć tzw. kwadratu

premium

 

Chętni proszeni są o pisanie na gg: 39280435

Opublikowano

IP: PODAM NA PW!

Hasło: no hamachi nie moj

 

Bedziemy budowac zamek obrabiac zmki

Ile osób: Potrzeba nam jeszcze 1-5 osob

Inne informacje: Skype amakuzax

Pomogłem pomóz mi naprawić moja reputacje klikajać (Lubie to)


Pomogłem tez klikaj (Lubie to!)



Opublikowano

Szukam 1/2 osoby do grania na normalnej mapce lub mountain survival

Wymagania:

troche czasu na gre

osoba musi postawic server

pisac na gg 33947011

Opublikowano

Czesc, poszukuje fajnej milej i ogarnietej osoby do gry w minecraft .Serwer stawiam ja,gramy na wersji 1.10 czy jak to było ;d Dzwonić na skupe pirotech8 Karol Gruszka jak coś.

Opublikowano

Siema, szukam 3/4 osób do gry na moim 10 slotowym serverze 24/7 survivalu . ; )

03010782985961811301.png

 

Min. 13 lat

 

Ogarnięcia Minecrafta

 

Ogarnięcia Języka Polskiego

 

Mikrofon Obojętnie..

 

Skype/Ts/vt/mumble..

 

PREMIUM. Obowiązkowo

 

 

89355782791427838030.png

 

gadu-gadu:36171765

 

 

skype: adix953

 

 

Gdy już coś piszecie to napiszcie coś o sobie.

 

np. Siema, jestem Kuba gram w minecrafta od alphy mam 15 lat interesuje sie muzyką.. itd..

Opublikowano

Witam, szukam budowniczych do wykonania wielkiego średniowiecznego miasta, które potem będzie użyte w moim filmie.

Wymagania:

screen jakieś budowli którą kiedyś wykonaliście

 

GG:39280435

Opublikowano

Witam poszukuje jedną lub dwie osoby do grania na moim serverze hamachi Survival mam 13 lat

i poszukuje kogos z tym wiekiem lub starszym wszystko mi jedno w razie pytań pisać na PW

obraz1g.png

Opublikowano

Szukam 2 osób do kręcenia minecraft z fabułą fabułę się wymyśli i nazwe tak samo

 

 

IP:Podam na skype

 

 

Ile osob:2

skype:hercu99

49005687347505141767.jpg

Sygnatura by me

A może ''Lubię To'' ?

 

 

mca.png

mca.png

mca.png

mca.png

mca.png

Opublikowano

Witam serdecznie. Wraz z kolegą poszukujemy ludzi do kręcenia seri Let's Play!

 

Wymagania: Premium, wiek 18+. Staż w Minecraft się nie liczy a nawet może to i lepiej bo będziemy mogli go nauczyć łatwych rzeczy w przyjemny i koleżeński sposób. Mile widziany skype. Serwer na początku przez hamachi lecz od przyszego miesiąca byłby zewnętrzny serwer prawdopodobnie na kilka osób w zależności od ilości graczy. Mile widziany również osoby, które maja odpowiedni sprzęt by kręcić te filmy.

 

Kontakt pod tym postem bądz na gg 663873.

Opublikowano

Witam, szukam osob ktore sa chetne do grania na survivalu, w ktorym zbudowalem juz z kolega zamek, lecz potrzebujemy ludzi zeby atakowac na inne zamki, serwer jest oczywiscie z gildiami itp.

 

Wymagania:

 

Wiek 14+ (po mutacji)

Mikro

Ventrilo (VT)

Mozliwosc grania 3h lub wiecej dziennie

 

Ja i kolega po mutacji i +16

 

Wiecej info GG; 22687428

Opublikowano

Witam,

szukam kumpla który pogra w multiplayer minecraft

Ma mieć:

skype

max 16lat

Mikro dobre

Mily

Pomyslowy

Proszę o najszybsze zgłaszanie się.

Skype:MisiekVir

Opublikowano

witam szukam 1/2 osoby do zagrania ze mna na multi

Wymagania:??

mowie odrazu serwera nie stawiam bo mam za wolne łącze!

 

jakby co skype:maciusek98 GG:23750085

macio12984.png

 

 

 

 

PRO :D

Opublikowano

Szukam osoby na serva ip podam na skype: hacker.cfa prosze dodawac serwer ma dobra mape lecz trzeba ja rozbudowac hamachi podam na skype i cala reszte proszę pisać na skype

 

SKYPE: hacker.cfa

 

LUB na pv na mpc

21370_07_11_09_8_01_50.jpg

Opublikowano

Poszukuję 1 - 2 albo i więcej osób do grania 100% survival, bez komend itd. Ja stawiam serwer

 

Siec hamachi 100%survival

haslo 123

 

IP: 5.144.65.96:25565

 

Pisac przez hamachi, wtedy wlacze serwer!!!

Opublikowano

Witam, szukam osob ktore sa chetne do grania na survivalu, w ktorym zbudowalem juz z kolega zamek, lecz potrzebujemy ludzi zeby atakowac na inne zamki, serwer jest oczywiscie z gildiami itp.

 

Wymagania:

 

Wiek 13+

Ogar

Mikro

Ventrilo (VT)

Mozliwosc grania 3h lub wiecej dziennie

 

Wiecej info GG; 22687428

Opublikowano

Witam serdecznie. Wraz z kolegą poszukujemy ludzi do kręcenia seri Let's Play!

 

 

Wymagania: Premium, wiek 18+. Staż w Minecraft się nie liczy a nawet może to i lepiej bo będziemy mogli go nauczyć łatwych rzeczy w przyjemny i koleżeński sposób. Mile widziany skype. Serwer na początku przez hamachi lecz od przyszego miesiąca byłby zewnętrzny serwer prawdopodobnie na kilka osób w zależności od ilości graczy. Mile widziany również osoby, które maja odpowiedni sprzęt by kręcić te filmy.

 

 

Kontakt pod tym postem bądz na gg 663873.

Opublikowano

Witam.chciałbym znalezc kogoś kto chciał by zemną kręcic MC, ja mam niestety słaby komp więc ta osoba musi miec

 

-Skype

 

-Dobrego PC do nagrywania

 

-grac w MC nie krucej niż 1-mc

 

a wię pisz na PW lub skype :nazywamsiexp

Opublikowano

Witam . Szukam osób / osoby do gry w Minecrafta i nie tylko , możemy grać w różne gry mmorpg jak i tylko mmo !

 

Nick skype : fajnyFemex

x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...