Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukuje osub do grania w minecraft

chcę grać w mapki takie jak sky block czy jakies podobne

mogę stawiać serwer

 

wymagania:

mikrofon i skype

wiek 12+ (ja sam mam 12 lat ale jestem ogarnięty)

 

pisać na skype adrian.wicik1

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam kogoś kto mógłby grać w minecrafta escapy i może survival. Szczegóły na skypie.

 

Wymagania:

 

wiek nie ma znaczenia

 

wymagam tylko troche czasu bo ja sam nim nie ogarniam

 

skype

 

Kontakt: krullol

 

niestety ty stawiasz serwer

Opublikowano

Witam ...

Szukam kogoś do nagrywania coś w stylu SkyBlock

Oferuje:

Mam 15 lat

Po mutacji

Serwer Hamachi

Humor

gram w minecrafta już około roku wiec 99% jest ogarnięte

Oczekuje :

Głos po mutacji +13 lub w trakcie

Dużo humoru

Nagrywania/ choć ja też mogę

Parę minut dziennie wiadomo każdy ma swoje życie prywatne i z niego też korzysta:)

 

 

GG: 8284957

 

Skype: harox74

Opublikowano

Siema, szukam 3,4 osób do pogrania Survivalu na moim dedykowanym serverze 10 slotowym

 

03010782985961811301.png

Min. 13 lat

Ogarnięcia Minecrafta

Ogarnięcia Języka Polskiego

Mikrofon Obojętnie..

Skype/Ts/vt/mumble..

PREMIUM. Obowiązkowo

 

89355782791427838030.png

gadu-gadu:36171765

 

skype: adix953

 

Gdy już coś piszecie to napiszcie coś o sobie.

np. Siema, jestem Kuba gram w minecrafta od alphy mam 15 lat interesuje sie muzyką.. itd..

Opublikowano

Witam! Planuję wykonać film pełnometrażowy w grze: "Minecraft"

Na razie szukam 4-5 osób, które wybudowałby fajne średniowieczne miasto ( olbrzymie ) - Nie ma ograniczenia czas, byle skończyć budowę do grudnia!

Osoby powinny być pewne tego, że ładnie budują średniowieczne budowle tzn. - kościół, ratusz, rynek ( budynki muszą być duże! )

 

Osoby muszą być jedynie kreatywne, wiek jest mi obojętny, ale minimum to 10 lat ( sam mam 17 ).

Na zgłoszenia czekam do soboty, chociaż budowanie można zacząć już od jutra ( budujemy na trybie creative )

 

Chętni proszeni są o pisanie na gg: 39280435 bądź na PW

Opublikowano

Siema, szukam 3,4 osób do pogrania Survivalu na serwerze dedykowanym 10 slotowym, który narazie prowadze ja i Adi.

 

 

03010782985961811301.png

 

Min. 13 lat

 

Ogarnięcia Minecrafta

 

Ogarnięcia Języka Polskiego

 

Mikrofon Obojętnie..

 

Skype/Ts/vt/mumble..

 

PREMIUM.

 

 

89355782791427838030.png

 

gadu-gadu:36171765

 

16274750

 

 

skype: adix953

 

callometa

 

 

Każdy obowiązkowo będzie płacił składkę na serwer bo trzeba go utrzymać.Ale to jeszcze nie teraz. Cena będzie nie duża ze 2.50 lub 5 zł jak kto chce

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Witam ...

Szukam kogoś do nagrywania coś w stylu SkyBlock a także Let's play na normalnej mapce

Oferuje:

Mam 15 lat

Po mutacji

Serwer Hamachi ale lepiej jak byś ty załozył/a

Humor

gram w minecrafta już około roku wiec 99% jest ogarnięte

Oczekuje :

Głos po mutacji +13 lub w trakcie

Dużo humoru

Nagrywania/ choć ja też mogę

Parę minut dziennie wiadomo każdy ma swoje życie prywatne i z niego też korzysta:)

Najlepiej jakby ktoś był z wojewuctwa kujawsko-pomorskiego albo okolice

 

 

Skype: harox74

Opublikowano

Szukam osoby max dwóch do pogrania na lajcie w MC...wrazie czego pm

Opublikowano

Siemka !

Jestem Daniel poszukuje kogoś kto by mógł postawić serwer ( dedyk ).

Mam 13 lat ( głos jak na 16 latka )

Normalna zwykła no i luźna gra ;d

skype - marcin.turalski12

Opublikowano

Szukam osoby do pogrania na serwie Industrial Craft,Build Craft i redpower.Ja jednak nie mogę hostować z tego względu że dziele internet na 3 osoby.

Wymagam

-Mikro

-Wiek +12

 

 

Pliki mam gotowe tylko odpalić.Moge jeszcze wgrac plugine jakies falsebooki esentsiale itp

 

Moge hostować !!

 

Sieć:IndustrialCraftX10

Hasło:123

Clienta wysyłam na hamachi.

Opublikowano

Szukam osoby do pogrania na serwie Industrial Craft,Build Craft i redpower.Ja jednak nie mogę hostować z tego względu że dziele internet na 3 osoby.

Wymagam

-Mikro

-Wiek +12

-Częste hostowanie serwera.

 

Pliki mam gotowe tylko odpalić.

Podaj hamachi
Opublikowano

Witam! Planuję wykonać film pełnometrażowy w grze: "Minecraft"

Na razie szukam 4-5 osób, które wybudowałby fajne średniowieczne miasto ( olbrzymie ) - Nie ma ograniczenia czas, byle skończyć budowę do grudnia!

Osoby powinny być pewne tego, że ładnie budują średniowieczne budowle tzn. - kościół, ratusz, rynek ( budynki muszą być duże! )

 

Osoby muszą być jedynie kreatywne, wiek jest mi obojętny, ale minimum to 10 lat ( sam mam 17 ).

Osoba zgłaszająca musi posiadać przynajmniej jeden screen czegoś co sama wybudowała. Pozdrawiam.

 

Chętni proszeni są o pisanie na gg: 39280435 bądź na PW

Opublikowano

Siema chciałbym pograć mapki escape na multi ja nie mogę hostować bo mam router.

 

jeżeli chcesz ze mną zagrać pisz na pw lub skype krullol

Opublikowano

IP: Podam przez skype

Hasło: Podam przez skype

 

 

Opis co będziemy robić: Nagrywać escape

 

Ile osób: 1 osoba (Ogarnięta która umie grać w minecraft 1.0.0 )

Inne informacje: Skype: Klocz3k

87025591.png

Opublikowano

Witam ...

Szukam 1 osoby do nagrywania wspólnych serii. Oczywiście Minecraft .

Oferuje:

Mam 13 lat

 

 

Serwera Ja stawie hamachi

Humor

Gram w minecrafta od 1.2

 

Ktos musi nagrywac!!!

 

 

Oczekuje :

Co najmniej 12+!

Dużo humoru

Trochę czasu na nagrywanie

 

Zainteresowani pisac na hamachi:

Minems2

haslo:123

 

Serwer bez plug bo po co!!

 

 

 

 

Zainteresowani PW/GG:24104813

Opublikowano

Yo zagram z kims moge serwer postawic

Mam 13 lat

Mikro

Skype callometa

GG 16274750

 

Prosze o dzwonienie skype!!!

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Yo zagram z kims moge serwer postawic

Mam 13 lat

Mikro

Skype callometa

GG 16274750

 

Prosze o dzwonienie skype!!!

 

Moze ktos napisze:P?

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Witam

Zagram z kimś, nie mogę postawić serwera z powodu za słabego sprzętu.

Mikro

15 lat

Głos dawno po mutacji(jeżeli to się dla was liczy)

Kontakt:PW lub GG

GG:9521711

Opublikowano

Witam ...

Szukam 1/2/3 osoby do nagrywania wspólnych serii. Oczywiście Minecraft .

Oferuje:

Mam 15 lat

 

głos w trakcie mutacji

 

 

ja stawiam serwer

 

Humor

Gram w minecrafta od 1.2

 

 

GRAMY NA WERSJI 1.0.0

 

 

 

Oczekuje :

Co najmniej 12+! najlepiej w trakcie mutacji albo po mutacji

Dużo humoru

Trochę czasu na nagrywanie

 

 

Zainteresowani pisac na hamachi:

AustraloPiteQ

hasło:123

Opublikowano

Witam

 

Poszukuję Profesjonalnych Ludzi do Wspolnej Gry, Tak Wiec opisze Wam co i jak .

 

 

1. Gramy na Serwerze Dedykowanym 10 slotow.

2. Survival / Creative - To Jeszcze Uzgodnimy

3. Wymagam -

Wiek + 15 ( Osoby -15 Nie pisać )

Micro , ts3 , skype

Czasu na Grę .

Ciekawe Pomysly

Ogarniecie .

W Miare Mozliwosci Pomoc w Utrzymaniu Server'a.

Wersja 1.0

Premium Mile Widziane / ale nieobowiązkowe

------------------------------------------------------------------------

Chętnych i Zdecydowanych Graczy Prosze o Kontakt na GG : 12248537

Kazdy Kto Obowiązkowo na ts/skype .

 

Dziękuje .

Opublikowano

@up

 

Stawiasz serwer?

 

@geo

 

IP: xxx.xxx.xxx.xxx

Hasło: (jeżeli hamachi)

 

Teraz to wygląda jak publikacja serwera;)

6ydVTxs.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...