Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuje osób do Let's Play już mamy z kolegą 3 odcinki i przyjmiemy kogoś na szybko jedyne wymagania to Ogarniętość oraz 13 lat

 

pisac skype : kamil25421

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano

Witam!

Jestem Vado i nizej podane sa informacje co oferuje oraz co wymagam i inne tego typu bzdety do ktorych chcialbym, zebyscie sie zastosowali. Mysle. ze wszystko opisane jest na dole i nie bede musial pisac tutaj czegos jeszcze, poniewaz strasznie jestem zmeczony wink.gif

 

O to co zaoferuje:

 

-serwer ts ( jesli bedzie potrzeba) lub skype

-kanal YouTube

-Unikalny moj charakter( na prawde unikalny, takiego drugiego nie znajdziesz ;p)

-...przekonacie się jak napiszesz, bo w koncu nie wszystkim chce sie tutaj pisac ;p

 

Co będziemy robić?

 

-przede wszystkim kręcić let's play-e, zajmować się budowaniem epickich obiektów

-przechodzić mapy typu escape oraz adventure

-...+ inne atrakcje

 

 

Typ gry

 

-Bedzie to zwykla rozgrywka

-w pozniejszym etapie planuje serie fabularna

 

Wymagania:

 

-wiek +14

-sprawny mikrofon + zainstalowany program teamspeak 3 lub skype

-gotowość do nagrywania i znoszenia osoby piszacej tego posta wink.gif

-poczucie humory i umijętność pracowania w grupie

-zapal, aby nie skonczyla po kilku odcinkach...

Punkty nieobowiazkowe:

-dobrze by bylo, zeby ta osoba miala jako taki komputer( jesli by mogla prosilbym, aby postawila serwer, jednak jesli nie to cos sie zaradzi)

-a jakby sie na komputerach znala to hohoho

 

 

 

Dodatkowe informacje:

 

-Podania proszę pisać na pw, a w wiadomosci gg lub skype wink.gif

-nagrywam Ja

- Wiadomosci prosze pisac do poniedzialku i wlasnie w tym dniu dopiero odpowiem na wiadomosci interesujace mnie.

 

-Team-speak:

jak mowilem, jesli sobie zazyczycie to bedzie

 

Wszystkich serdecznie zapraszam i zachecam do miłej gry.

Pozdrawiam

Vado

Opublikowano

Poszukuję kogoś kto zrobi serwer 24 h

IP: Ktoś musi zrobić

Hasło: Napisz na gg 35085893

Opis co będziemy robić: Zbudujemy miasto i postawię serwer na kumpla forum mam tam wszystkie uprawnienia. Postawimy i rozwiniemy serwer !

Ile osób: Nie wiem to zależy ile ty kupisz slotów

Inne informacje:

Kto zrobi serwer 24h niech pisze na gg 35085893 to postawisz serwer a ja wrzuce na forum

Opublikowano

VADO NIE MOGĘ DO CIEBIE NAPISAĆ WIADOMOŚCI I NIE DAŁEŚ GG .

Jestem zainteresowany kręceniem let's play'i !

 

 

 

SZUKAM 1 OSOBY DO KRĘCENIA LETS PLAYI!

WYMAGANIA TO ; TEAM SPEAK 3 , MICRO , PREMIUM, OGAR, 14 + wiek.

 

PISAĆ GG 10073411

DAJ - BEJBE



sygnahu.jpg








[-]

Opublikowano

Poszukuję osób do let's playa survival Minecraft.

Wymagania: 13 lat

Kultura

Minecraft

TeamSpeak/Skype

Pisać PW! Jestem do 20.

 

Mam swój dedyk!

Non omnis moriar.

Opublikowano

Szukam 1 osoby do grania

Wymagania:

 

-min. 12 lat

-ortografia

-kultura (zależy kiedy:P)

-poczucie humoru

-PREMIUM

-mikro/skype lub gg

-oGar!

 

Mam serwer więc nie ma problemu.

Pisać Pw skype lub gg

GG 16274750

Skype callometa

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Witam . Szukam 1/2 osób do kręcenia let's playa z gry minecraft

 

Wymagam :

 

-Ogarnięcie

-Wiek +13

-Org Minecraft

-Kultura

-Pojęcia o grze minecraft

-Serwer ( bez lagów )

 

Daje

-Kręcenia ( mile widziany też drugi kamerzysta )

-Ogarnięcie

-Kulturę

 

 

Kontakt :

 

 

GG- 12895246

Skype - mhl1702

1faa9l.png

|ProUser|

Opublikowano

Witam szukam osoby z ktora mogłbym zagrac w wszystko ale zwłaszcza w minecrafta szczegóły na skype marcin.radecki92 Pisac lub dzwonić ;d

Opublikowano

Razem z kolegą poszukujemy 1 osoby do kręcenia filmików z Minecraft.

 

Co oferuję?

- 15 lat

- Ja kręce

- głos po mutacji,

- serwer

 

Oczekuję

- +14 lat

- głosu po mutacji

 

kontakt

Skype haxno69

Opublikowano

Witam, szukam hostingu na nagrywanie Let's Play. We wszystko was w tajemnicze na swoim GG. Mam około 400 widzów na YT i cały czas to rośnie ponieważ, RockAlone2k mnie polecił na YouTube.

 

Co wymagam?:

- Serwer Dedyk.

- Wiek powyżej 14 lat

- Głos po mutacji.

 

Co oferuję?:

- Dobrą zabawę

- Miłą atmosferę

- Możliwie rozsławienie się na YouTube.

 

Nasz skład to jak narazie to 2 osoby (I pewnie się nie będzie zwiększał, może będziemy kogoś zapraszać). Ja mam 16 lat, a ta druga osoba 18 lat.

 

GG: 12539310

Opublikowano

Witajcie , poszukuje 1 osoby do kręcenia przygód z Minecraft na priv musi być wiadomość pod tytułem Podanie.

W którym musi być wpisane te dane a o to wzór :

Nick :

Wiek : (12,13,14,15)

Ile Grasz W Minecrafta :

Premium :

Skype :

 

UWAGA!!!!!!!! SIEĆ I HASŁA PODAJE NA PRIV!!!!!!

 

Pozdrawiam LinuxPl

Opublikowano

Witajcie kochani Prosze czytac !

 

Info:

Krece lets play z minecraft.

Przygody w Minecraft.

Mam 6 odcinków.

I szukam kogoś, do kręcenia dalszych filmików.

 

Co oferuję ?

Jakaś popularność na YouTube, zwłaszcza jak się rozkręcimy.

Dobrą zabawe.

No i bedziesz na filmikach..

Czego wymagam ?

 

Mikro - Skype

Wiek 15+ - Chyba ze mutacja..

Wolny czas na nagrywanie 1 odcinka dziennie.

 

 

Kontakt:

GG: 28839637

Opublikowano

Siemka poszukuje kolegi do kręcenia przygód z Minecraft na priv prosze o wiadomość pod tytułem podanie Sieć do hamachi podaje na priv.

O to co powinno zawierać podanie :

Nick :

Wiek : (12,13,14,15)

Ile Grasz W Minecrafta :

Skype :

Premium :

Mutacja : (ON,OFF)

Opublikowano

Uwaga! Poszukuję kilku chętnych osób do budowania ŁADNYCH budowli na serwer RP na DEDYKU!

Pisać na PW:

Nick w grze:

Masz premium?:

GG/Skype:

Screen(y) jakiś budowli:

Opublikowano

Witam

Szukam osoby do wspólnego Nagrywania let's Play Minecraft

O mnie

- mam 15 lat

- głos po mutacji

- mam serwer na 5 slotow

Oczekuję

- +14 lat

- premium minecraft

- skype

 

Skype : haxno69

Opublikowano

Witam Planuje stworzyć Let's Play Minecraft

 

WYMAGANIA:

-TS3

-Mocny PC (ty hostujesz)

-jakieś 2-3 osoby

-brak ograniczeń wiekowych

 

KONTAKT:

gg:12481835

hamachi:

Let'Splay PLANY

haslo:123

Click, Click, ENTER!55b3126e698d171323b465f030105efc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...