Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam 1lub kilku osób do pograniu na survivalu sky block itp. Przydałoby się żeby każdy miał mikrofon oraz premium. Ja nie postawie serwa ( za słaby komputer).

Można się także złożyć i zakupić dedyka pisać pw i gg:.37704788

Opublikowano

Witam.

Poszukuję osoby która będzie nagrywać ze mną let's Play'e.

Wymagania:

-Wiek:13+

-Mikro:Obowiązkowe

-Skype:Obowiązkowe

-chciałbym żeby to była osoba która będzie nagrywać.czyli by miała program do nagrywania

 

Chętni pisać na PW

Opublikowano

Witam.

Nie bede sie jakos rozpisywal.

Poszukuje osoby do nagrywania.

Najlepiej, aby miala 15+ lat.

Reszte napisze zainsteresowanym.

Kontakt:

GG:38999335

Pozdrawiam

Opublikowano

SZUKAM 1 OSOBY DO KRECENIA LETS PLAYOW !

KRECE TERAZ Drugi Sezon

Wymagania:

Mikro - Mutacja - Moze byc w trakcie

Wiek 14+

Serwer ja stawiam hamachi lub 24h

Osoba musi miec poczucie humoru

GG: 28839637

Moje lets play tutaj: www.YouTube.Com/Senterse

Opublikowano

Poszukuje 1 osoby do kręcenia.

 

Posiadam swój kanał jak narazie ze skromną ilością widzów.

Głos po mutacji.

 

Kolega / koleżanka do kręcenia stawia serwer (ja mam słaby net)

Głos przyzwoity (Nie musi mieć mutacji, ale głos jak napisałem przyzwoity:P)

 

Kręcić możemy razem, ja na pewno będe. Ty nie musisz

 

Nagrywalibyśmy 2-3 razy w tygodniu.

 

GG:28778103

++

Opublikowano

Witam jestem kubaPL jeśli poszukujesz osoby po 14+ to dobrze trafiłeś, umiem budować nawet średnio tylko domki mi niewychodzą za ładnie.

Znam się na komendach itp.

Posiadam skype: kuba.bielawski1

JA gram aktywnie w piątki soboty i niedziele bo mam szkołe.

Głos mam tak średnio po mutaji\

Moge zrobić 5 slotowy ts3 jeśli zajdzie potrzeba. piszcie tu i na skype lecz tu na pw

posiadam także Hamchi

sig.png

Zapraszam!

No to ACTA!

Opublikowano

Witam jestem kubaPL jeśli poszukujesz osoby po 14+ to dobrze trafiłeś, umiem budować nawet średnio tylko domki mi niewychodzą za ładnie.

Znam się na komendach itp.

Posiadam skype: kuba.bielawski1

JA gram aktywnie w piątki soboty i niedziele bo mam szkołe.

Głos mam tak średnio po mutaji\

Moge zrobić 5 slotowy ts3 jeśli zajdzie potrzeba. piszcie tu i na skype lecz tu na pw

posiadam także Hamchi

Posiadam tez gg:

39031201

 

ZAPRASZAM MILI 2 GRACZE LIZCZAC ZEMNA OGARNIECIE JEST MIKROFON DOSYC DOBRY ZAPRASZAM NA GG

sig.png

Zapraszam!

No to ACTA!

Opublikowano

IP: 5.9.91.252

ID hamachi: LMFAOMC

Hasło: SAIKI

 

 

Opis co będziemy robić: Trzeba nakręcić teledysk do LMFAO - Sexy and I Know It

Ile osób: Ok. 5

Inne informacje: Skype - kubaw900

Opublikowano

Kerup!

pisz mi na GG: 37803377

Pogadamy i cos pobudujemy mam fajny Seed!

 

 

Chyba, że kots inny ma program do nagywania i mikro zeby nakrecic let's playa mi to obojetne jak to nazwiecie ale trzeba przed budowa na GG pogadac

 

PS:tak jak wyzej mam fajny Seed!

 

Jestem dzis do 3 rano ? dluzej jak ktos potrzebuje

Opublikowano

Siema, szukam kilku osób 3/4 do pogrania ze mną na servie w stylu kanciastej doliny

Aktualnie posiadam 3slotwoego vps'a ale chce zamówić 10 slotów .

 

Wymagam

 

Minimum 13 lat.

Preeemium !!!!!

Kreatywności

Humoru

Ogarniania MC

Płacenia składki na server.

 

 

Moje gg.

36171756

Opublikowano

Szukam Bardzo ogarnietych ludzi do let's play na multi ;> pisać na pw

Wiek 13 lat ok .

Serwer musi być Z potworami on i zwierzetami on bez lagow

poranidk.jpg[color=#303030][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][size=3][left]

 

 

 

 

 

 

 

DAJ MI MINUSA !!!!

Opublikowano

Opis co będziemy robić: Mam propozycje. Wpadłem na pomysł, żeby pobudować sobie epickie budowle z kimś kto ma talent. Mam już parę pomysłów co do budowli ale waszych też chętnie wysłucham. Następnie mam zamiar prezentowania budowli na YT.

Ile osób: Potrzeba mi jeszcze 1

Inne informacje: GG: 31001838

Opublikowano

szukam osoby do nagrywania let's play z minecrafta [ale żeby ta osoba nagrywała i wrzucała na Youtube ]

wiek od 13 i starsi. mogę stawiac serwer

Opublikowano

Witam, poszukuję jednej osoby do nakręcenia w miarę krótkiego filmiku, osoba musi mieć premium, minimum 13 lat, głos nie ma znaczenia bo i tak ta osoba nie będzie nic mówić w filmie, ta osoba musi postawić serwa, ja kręcę. GG: 38332473

Opublikowano

Szukam 4 osób do minecrafta z fabula nazwa bedzie Minecraft-Lęk Mrocznej Wyspy

 

 

 

IP: Podam na PW

Hasło: serwer no hamachi

 

 

Opis:Każdy wie o co chodzi z minecraft'em z fabułą

Ile osób: Potrzeba nam jeszcze 4 osób

 

Wymagam:

Min. 13lat

Dobrze budujesz

Nie trzeba premium

No to tyle

 

A o mnie:

 

Mam 13lat

mój skype:hercu99

mca.png

mca.png

mca.png

 

Szkoła jest jak biedronka, zawsze niskie oceny :)

 

10 postów-YES

25 postów-YES

40 postów-YES

55 postów-YES

65 postów-YES

85 postów-NO

105 postów-NO

150 postów-NO

250 postów-NO

500 postów-NO

850 postów-NO

1000 postów-NO ;&

Opublikowano

Cześć robie minecraft'a z fabułą nazwa Minecraft-Lęk Mrocznej Wyspy

IP podam na skype

hasło nie ma bo to no hamachi

 

Ile osób 3

 

O mnie

mam 13lat

dobrze buduje

nie mam piskliwego głosu

 

Opis:Fabuła będzie dłuuuuga.

 

Oczekuje:

 

Min.12lat

Zrozumiały głos

dobry budowlaniec

 

 

I to na tyle więcej na skype

hercu99 to mój skype

mca.png

mca.png

mca.png

 

Szkoła jest jak biedronka, zawsze niskie oceny :)

 

10 postów-YES

25 postów-YES

40 postów-YES

55 postów-YES

65 postów-YES

85 postów-NO

105 postów-NO

150 postów-NO

250 postów-NO

500 postów-NO

850 postów-NO

1000 postów-NO ;&

Opublikowano

Siema , Poszukuje kilku osób na mój 10 slotowy server dedykowany , do pogrania survivalu .Coś w stylu kanciastej doliny !

Wymagam:

PREMIUM.

Humoru

Kreatywności

Minimum 13 lat.

 

Pisać mi podania na gg.

 

Coś o sobie:

Wiek:

Mikrofon : ( masz albo nie )

Staż w MC:

 

 

Podania pisać mi na gg :36171756

Opublikowano

Siemka ; )

Szukam kogoś do let's play.

Server mam nagrywam ja więc tylko małe wymagania :

13+

Ogarnięcie

Kultura

Opanowanie

 

kontakt

Skype: kamil25421

GG : <----- Podane obok

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano

Witam

Dołącze do kogoś w nagrywaniu let's playa.

 

Dane

 

Wiek:15

Po mutacji

mikrofon: mam

gg 5646991

 

Jestem kulturalny uczciwy i kreatywny

 

Pisac nawet jak mnie nie ma wejde to odpisze

Pomogłem?Daj +

Opublikowano

Poszukuje szefow do gildii zoltej/niebieskiej

 

IP: s29.csrv.pl:16777

 

Serwer dedykowany 20 slotow

 

Motyw serwera: 3 gildie,ktore sie rozbudowuja,czasem wojny.

 

Ile osob potrzeba: Najlepiej jak najwiecej osob ktorzy chca pograc w dobrej atmosferze rozbudowujac gildie.

 

Wymagane :

 

Kultura

 

Wiek +15

 

Opanowanie

 

Ogarnieta osoba!

 

Znajomosc lwc/cuboidow

 

Najlepiej tez skype do kontaktu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...