Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Chętnie zaoferuję pomoc, w budowie miasta na Serwer oraz pomogę w rozwijaniu się serwera, czyli mogę zostać Administratorem Serwera.

Co wymagam:

-Interesują mnie serwery 1.7.3 lub 1.8/1.8.1 Dedyk. Jeżeli nie ma takiej możliwości, może nawet zgodzę się na Hamachi,tylko wystarczy do mnie napisać.

-Ogarniętego kolesia żeby nie popełniał błędów ortograficznych oraz znał się na pluginach, komendach itd.

-Żebym miał z nim kontakt poprzez GG.

 

Co oferuję:

-Pomoc w budowie.

-Pomoc w rozwijaniu się serwera, czyli mogę zostać administratorem serwera, ponieważ mam all ogarnięte, komendy 10/10 itd.

-Z chęcią zrobię reklamę serwera po różnych forach.

-Ogarnięcie.

-Miłą atmosferę.

-Dużo humoru.

 

To już chyba wszystko.

Kontakt ze mną: GG: 21161481

Z góry dzięki,

Pozdrawiam, Sixon.

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam. Poszukuję kogoś do Let's Play.

Ogółem wygląda to tak, że kręcimy jeden odcinek 15-20 min. na 3-5 dni, ponieważ na częstsze kręcenie nie mam czasu.

 

Oferuję:

-Skype

-Odpowiedni głos

-Mikrofon

-Ja kręcę

 

Oczekuję:

-Postawienia serwera

-Skype

-Mikrofon

-+16 ( no ewentualnie ale to w ostateczności +15 )

-Głos po mutacji ( W trakcie/przed - nawet nie pisz )

 

GG: 38332473 ( Niewidoczny )

 

Dostępny w godzinach 14-16 20-23 ( W weekendy do 03 - 04 )

Opublikowano

Szukam dwóch, trzech osób do pogrania czystego survivalu ze mną.

 

Na początku server hamachi, lecz gdy bedzie nam sie przyjemnie grało to zamówie dedyka .

 

Wymagam

 

min 13 lat.

Kreatywności

Kogoś ogarniętego..

Kogoś z kim można się pośmiać .

Nie wymagam mikrofonu.

Ogarnięcie Języka Polskiego, a nie jakieś teksty typu " Gdzie masz luszko ?"..

PREMIUM !!

 

Jeżeli nie spełniasz wymagać to nie pisz. Oszczędzisz swojego i mojego czasu ; ).

 

Pisać na gg 36171756

 

Szukam osób do grania na dłuższą mete . Jeżeli masz wejsc na jeden dzien a potem w ogóle juz nie grać to nie pisz :s

Opublikowano

Poszukuje kilku osob (4-6) do gry na serwerze (VPS).

Gramy czysty survival.

Poki co gramy we 2 z kolegą.

 

Wymagamy;

 

14+

Czestej gry

Ogarniecia

Mikro

TS3

 

Dobrze było gdyby ktoś z tych, którzy maja z nami grać miał na jakimś serwerze TS kanał lub swoj wlasny serwer.

 

gg; 7953374

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

 

I po syngaturce ; //

Zbieram "+"

Opublikowano

Witam !

 

Szukam 1/2 osoby do pogrania w mc.

Survival, On zakłada serwer .

11/12lat .

Bez żadnego skype itp .

 

GG : 22710215

Pisać jak nawet Offline .

booyaka_logo.jpg

 

 

Jeżeli dajesz mi Minusa Uzasadnij go ! .

Jednak wolał bym Plusika = ).

Opublikowano

Poszukuje 3-4 osoby do zagrania czystego survivalu

 

Oferuje

 

-Mila atmosfere

-Ogarniete Mikro

-14+

-Zajomosc MC

-Pomoc

-Humor

 

Wymagam

-serwera najlepiej bez lagow ;\

-poczucia humory

-14+

-Premium lub Non Premium

 

Pisac na gg 23189679

Steam BlueDouglas

Skype Douglas99931

Opublikowano

Poszukuje tanich robotników, chętnych zbudować mega wypasione miasto RPG. Jeśli brzydko budujesz to nie masz szans.

 

Wymagam:

- ładnego budowania

 

Projekt jest "tajny" więc nie mogę się tutaj podzielić większą ilością informacji. Zapraszam na PW.

Opublikowano

Szukam osoby do grania w minecraft .

 

Wymagam:

Min.12 lat

Mikrofonu

Humoru

Serwera

 

Oferuje:

14 lat

Mikrofon

Pomysły na budowanie

Zabawe

 

Kontakt:

gg 31430660

skype syncyssta19

sygnayqu.png

Zbieram +

Opublikowano

SIEMA!

 

Piszę tu ponieważ szukam osoby do kręcenia filmików ( LETS PLAY'I)

Nie czytaj dalej jeżeli nie masz ; mutacji,skype,HUMORU, doświadczenia, 2 dni w tygodniu minimum godzine na dzień..

 

Szukam osoby która może kręcić i wstawiać filmiki na YT..

Filmiki będziemy wstawiać 2x na tydzień 10-15 minutowe..

Będą to nasze wspólne przygody...

Będziemy budować,zwiedzać jaskinie, wymyślimy jakąś fabułę...

SZUKAM OSOBY KTÓREJ GRA SZYBKO SIĘ NIE ZNUDZI!

CHCE ZROBIĆ DŁUGĄ SERIE !

LICZY SIĘ HUMOR!!!

JA MOGĘ POSTAWIĆ SERWER ( BEZ LAGÓW )

JEŻELI SPEŁNIASZ MOJE WARUNKI I PISZ NA GG 10073411 LUB PRIV!!

 

KRĘCIĆ MOŻEMY OD ZARAZ... PISZ NAWET JAK JESTEM OFF!

 

DAJ - BEJBE



sygnahu.jpg








[-]

Opublikowano

Witam . Szukam 2/3 osób do kręcenia let's playa z gry minecraft

 

Wymagam :

 

-Ogarnięcie

-Wiek +13

-Org Minecraft

-Kultura

-Pojęcia o grze minecraft

 

Daje

-Kręcenia ( mile widziany też drugi kamerzysta )

-Ogarnięcie

-Kulturę

 

 

Kontakt :

 

 

GG- 12895246

Skype - mhl1702

1faa9l.png

|ProUser|

Opublikowano

Witam . Szukam 2/3 osób do kręcenia let's playa z gry minecraft

 

Wymagam :

 

-Ogarnięcie

-Wiek +13

-Org Minecraft

-Kultura

-Pojęcia o grze minecraft

-Postawienie serwera no hamachi lub dedyk (jeżeli pochodzi z mojego miasta ŁÓDŹ)

Daje

-Kręcenia (mam konto na yt mogę nagrywać dłużej niż 15 minut )

-Ogarnięcie

-Kulturę

 

 

Kontakt :

 

 

GG- 38622297

Skype - david441998

Budowniczy
Opublikowano

Szukam 1-2 osób do wspólnej gry survival, mam serwer hamachi, gramy na wersji 1.9.3 więcej informacji na pw.

 

Już nie ważne!

mpcforum4everblue.jpg
Opublikowano

Poszukuję 2/3 osób do pogrania w czysty survival, ewentualnie co jakiś czas jakiś escape czy coś takiego.

Jeśli chodzi o serwer to mam dedykowany(niestety opłacony tylko do 29.10.2011).

Komunikacja odbywała by się przez skypa, a więc konieczny mikrofon.

Jeśli chodzi o wiek to raczej obojętnie, ale wolałbym 13-15 (mam 14).

Tak więc jeśli ktoś jest tym zainteresowany to pisać na pw lub gg(34057365).

Lepiej na pw bo na gg czasamai jestem dostępny, a przy komputerze jest ktoś inny.

 

Mogę też dołączyć do kogoś kto już z kimś gra.

Nieaktualne.

Opublikowano

Witam poszukuję 1 osoby która:

 

- nagrywania renderowania itp

- umie nagrywać renderować itp

-ma min 13 lat

-ma skype

-ma mikrofon

-ogarnia MC

-nie krzyczy na widok mobów

-lubi się pośmiać

-i ma chęć dużego nagrywania

 

Ja stawiam serwer dedykowany na craftserve (10 slotowy) mam 13 lat mam roczny staż w MC ogarniam w 100% ( redstone nie do końca )

 

twoje podanie ma wyglądać mniej więcej tak

 

jestem ..... mam... lat gram w MC ..(ile).. mogę nagrywać /nie mogę nagrywać mam umiejętności itp czas spędzanego na kompie i tym podobne

 

kontakt ze mną skype: potkan951

Opublikowano

Dobry Wieczór

 

Piszę tu i teraz ,bo szukam 1 osoby do kręcenia filmów na youtube i możliwością postawienia serwera hamachi/no-hamachi ale tylko chwilowo.Filmy były by z map takich jak Survival Island , SkyBlock lub zwyczajny świat

 

Proszę pisać na gg: 31016042

 

Oczywiście taka osoba powinna mieć od 12-15 lat ponieważ sam mam tylko 13lat i żeby mogła grać w weekendy.

 

DZIĘKUJE ZA UWAGĘ

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Szukam dwóch, trzech osób do pogrania czystego survivalu ze mną.

 

Na początku server hamachi, lecz gdy bedzie nam sie przyjemnie grało to zamówie dedyka .

 

Wymagam

 

min 13 lat.

Kreatywności

Kogoś ogarniętego..

Kogoś z kim można się pośmiać .

Nie wymagam mikrofonu, gdyż sam nie posiadam :F

Ogarnięcie Języka Polskiego, a nie jakieś teksty typu " Gdzie masz luszko ?"..

PREMIUM !!

Jeżeli nie spełniasz wymagań to nie pisz. Oszczędzisz swojego i mojego czasu ; ).

 

Pisać na gg 36171756

 

Szukam osób do grania na dłuższą mete . Jeżeli masz wejsc na jeden dzien a potem w ogóle juz nie grać to nie pisz :s

Pisząc na gg. Mówcie coś o sobie .

Opublikowano

Poszukuje 1 Osoby do nakręcenia let's Play Minecraft.

 

Ofreuję:

15 Lat

Głos po mutacji

Doplata na serwer

Milą atmosferę

 

Oczekuję:

+14 lat

Minecraft nie musi być orginalny

głos po mutacj

dofinansowania serwera dedyka 13zl sms lub przelew 8

 

Kontakt:

GG: 37576568

Opublikowano

SIEMA!

 

Piszę tu ponieważ szukam osoby do kręcenia filmików ( LETS PLAY'I)

Nie czytaj dalej jeżeli nie masz ; mutacji,skype,HUMORU, doświadczenia, 2 dni w tygodniu minimum godzine na dzień..

 

Szukam osoby która może kręcić i wstawiać filmiki na YT..

Filmiki będziemy wstawiać 2x na tydzień 10-15 minutowe..

Będą to nasze wspólne przygody...

Będziemy budować,zwiedzać jaskinie, wymyślimy jakąś fabułę...

SZUKAM OSOBY KTÓREJ GRA SZYBKO SIĘ NIE ZNUDZI!

CHCE ZROBIĆ DŁUGĄ SERIE !

LICZY SIĘ HUMOR!!!

JA MOGĘ POSTAWIĆ SERWER ( BEZ LAGÓW )

JEŻELI SPEŁNIASZ MOJE WARUNKI I PISZ NA GG 10073411 LUB PRIV!!

 

KRĘCIĆ MOŻEMY OD ZARAZ... PISZ NAWET JAK JESTEM OFF!

DAJ - BEJBE



sygnahu.jpg








[-]

Opublikowano

Szukam kogos do gry survivial gra ze mna kolega pisac na skype pirotech8 (jakby ktos nie znalazl to Karol Gruszka)

Opublikowano

Witam

 

szukam 1 osoby do grania survival

 

co oczekuje:

-ogar

-11lat +

-humor

-moze przeklinac ale nie musi

-skype

 

a oferuje:

-server

-13lat

-ogar

-humorek

-czasem ciekawe pomysly

skype

 

Kontakt: gg-37679636 pisac nawet jak mnie nie ma !

Opublikowano

szukam osob do gry. wymagania glos po mutacji, skype badz ts3 mikro mozliwosc postawienia serwa. oferuje 16lat glos po mutacji kulture. grac bedziemy survival, a jak ktos bedzie chcial to moze cos nagramy. gg 10218897 pisac nawet jak off

Opublikowano

Witam . Szukam 2/3 osób do kręcenia let's playa z gry minecraft

 

Wymagam :

 

-Ogarnięcie

-Wiek +13

-Org Minecraft

-Kultura

-Pojęcia o grze minecraft

-Dziennie w tyg. 2h + , w weekendy 5h +

 

Daje

-Kręcenia ( mile widziany też drugi kamerzysta )

-Ogarnięcie

-Kulturę

 

 

Kontakt :

 

 

GG- 12895246

Skype - mhl1702

1faa9l.png

|ProUser|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...