Skocz do zawartości

maxaz

 • Blue Member
 • MPCfacebook
Moderator N. Programisty
 • Zawartość

  1062
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

maxaz wygrał w ostatnim dniu 5 Lipiec

maxaz ma najbardziej lubianą zawartość!

5 obserwujących

O maxaz

 • Ranga
  MPC Popular User
 • Urodziny 02.12.1998

Metody kontaktu

 • Telegram
  mpc_maxaz
 • Discord
  sofalse#8196

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Oświęcim

Ostatnio na profilu byli

3714 wyświetleń profilu
 1. Dałem ci link do dokumentacji. Toggle nie wymaga argumentów.
 2. Najprościej w jQuery: $('.klasaelementu').click(function() { $(this).toggle() }) Twoja zabawa z klasami wyżej właściwie nic nie robi. http://api.jquery.com/toggle/
 3. Heroku w darmowej opcji 'usypia' serwer po 30 minutach - następnie trzeba go włączyć, czego jedynym widocznym skutkiem jest dłuższy (około 5-10 sekund) czas ładowania strony. Po pełną rozpiskę zapraszam tutaj: https://www.heroku.com/pricing Dane do karty kredytowej to podstawowe zabezpieczenie sprawdzające twoją tożsamość i ułatwiające rozszerzenie pakietu, podobnie robi np. Netflix.
 4. Co jest negatywnego w nieposiadaniu dziecka? Kogo się tym krzywdzi? Poza tym, nie udokumentowano żadnej pomyślnie zakończonej terapii seksualizmu u psychologa. Jedyne pomyślne skutki takiej terapii to pogodzenie się z życiem i z tym, kim się jest.
 5. Jeśli już przy filmach jesteśmy, to polecam wywiad:
 6. Mój znajomy po medycynie uświadomił mi kiedyś, że homoseksualizm jest naturalnym mechanizmem regulowania przyrostu naturalnego i występuje u przeważającej większości gatunków na Ziemi. Zatem nie jest to nic nienaturalnego. A skoro według Ciebie to choroba, to proszę Cię, podaj mi jej negatywne skutki zdrowotne, sposób przenoszenia oraz ewentualne metody leczenia.
 7. Cenimy sobie twoje zaangażowanie oraz ambicje, jednakże musisz jeszcze sporo popracować nad ortografią, interpunkcją oraz składnią. Na chwilę obecną niestety na nie ;/.
 8. Ja tylko wytłumaczę błąd: pisząc ktos.imie[20] zmieniałeś 21-szy element tablicy (zapewne na "i", nie mam pojęcia jak kompilator przemieli XD ). strcpy zamienia pseudostringa na arraya z charami i dopełnia nullami do długości tablicy, tak żeby wszystko śmiegało jak należy.
 9. @producer Jeśli zamieszczasz w temacie plik, musisz także załączyć jego skan, np. z virustotal.com. Masz czas do godziny 15 jutro (11/11).
 10. Ze względu na hazardowy charakter strony, zamykam temat - to nie miejsce na takie prośby.
 11. <śmiesznymemnapewnozkotem.gif>
 12. W pierwszym tekście słowo 'wyciek' pojawiło się 4 razy (a tekst ma 6 zdań). Coś takiego jak 'Cs:Go' nie istnieje. W 1 ciekawostce wyrażasz swoja opinię, jako dziennikarz powinieneś byc obiektywny. Niestety, jestem na nie.
 13. Control + Shift + R. Ewentualnie Control + Shift + C, na górze zakładka Application (może się okazać, że będziesz musiał rozwinąć taką strzałką po prawej) i wyczyść dane: A tak w ogóle, to najpierw się upewnij, że na pewno masz uprawnienia do wyświetlania tamtych tematów.
 14. Jeśli chodzi o czyste C (nie C++) to polecam Ci http://www.learn-c.org/en/ , Strona jest ciągle rozwijana, także tutorial na pewno jest up-to-date (chociaż akurat w przypadku C to to jest średnio ważne xD). Na niej jest też dość spoko kurs C++, który możesz zrobić w przyszłości.

×