Skocz do zawartości

maxaz

 • Blue Member
 • exModerator
MPCfacebook
 • Zawartość

  1109
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

maxaz wygrał w ostatnim dniu 5 Lipiec 2018

maxaz ma najbardziej lubianą zawartość!

5 obserwujących

O maxaz

 • Ranga
  MPC Popular User
 • Urodziny 02.12.1998

Metody kontaktu

 • Telegram
  mpc_maxaz
 • Discord
  sofalse#8196

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Oświęcim

Ostatnio na profilu byli

3923 wyświetleń profilu
 1. Użyj na stringu funkcji lower. Wtedy zmieniasz wszystkie znaki na małe, więc to, jak je wprowadzasz nie ma znaczenia. main=input("Jenos").lower()
 2. Usunąłeś te pliki, które znajdowały się tam zanim wrzuciłeś swoje?
 3. Nie wiem jak się zachowywałeś kiedyś, nie było mnie tu wtedy, biorą pod uwagę teksty jest całkiem nieźle, nieco do poprawy, ale od tego są korektorzy. Ogólnie całkiem ciekawa treść. Jestem na tak.
 4. Skrypt wygląda na poprawny, ale zczytuje pliki z ostatnich 10 minut, po ręcznym uruchomieniu. Żeby działał poprawnie, musiałbyś go wrzucić w jakiegoś CRON-a co 10 minut.
 5. https://support.microsoft.com/pl-pl/help/14202/windows-7-make-keyboard-easier-to-use Tutaj masz ładnie opisane działanie tej funkcji. Myślę, że edytować pliki core'owe Windowsa może Ci być trochę ciężko, na twoim miejscu bym raczej odpuścił - za dużo zachodu. Za funkcję prawdopodobnie odpowiada jeden z plików DLL zaszytych pod Windowsowym menedżerem uslug, dodatkowo zapewne jest obfuscated, także kodu z niego nie wyciągniesz.
 6. W galeriach to działa zwykle na podstawie Beaconów Bluetooth zamontowanych w galerii i aplikacji, zwykle używającej jakiegoś openGL albo webGL do wyświetlenia modelu galerii, będącego prostym modelem 3d. Bez znajomości języków natywnych (Java/Swift) bądź React Native z aplikacją może być ciężko, na komputerze najłatwiej byłoby Ci to chyba napisać po prostu w Unity, z animacją ruchu kamery i rysowaniem prostej linii.
 7. Co masz na myśli mówiąc hex? Obrazek? SVG? WebGL?
 8. Mógłbyś pobawić się z input type i regex patternami na tym inpucie, żeby takich kwiatków się nie dało robić. Overally, nawet niezła robota :D .
 9. Combolista

  Z takimi pytaniami zapraszamy na inny rodzaj forum, tutaj nie popieramy takich praktyk.
 10. Wziąłeś pod uwagę, że owe gry zwykle tworzy zespół kilkunastu programistów i designerów z mocnym doświadczeniem przez kilkadziesiąt tygodni? To nie jest kwestia pobrania Unreal Engine i wsadzenia potworów/przedmiotów, silnik też wymaga skryptów i grafik.
 11. Dałem ci link do dokumentacji. Toggle nie wymaga argumentów.
 12. Najprościej w jQuery: $('.klasaelementu').click(function() { $(this).toggle() }) Twoja zabawa z klasami wyżej właściwie nic nie robi. http://api.jquery.com/toggle/
 13. Heroku w darmowej opcji 'usypia' serwer po 30 minutach - następnie trzeba go włączyć, czego jedynym widocznym skutkiem jest dłuższy (około 5-10 sekund) czas ładowania strony. Po pełną rozpiskę zapraszam tutaj: https://www.heroku.com/pricing Dane do karty kredytowej to podstawowe zabezpieczenie sprawdzające twoją tożsamość i ułatwiające rozszerzenie pakietu, podobnie robi np. Netflix.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...