Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Szukam osób z którymi będę mógł kręcić Lets' Play, Escape, Survivale.

Oczywiście ja chcę się dołączyć, nie tworzyć serwer lub kręcić odcinki.

 

Mam 14 lat

Jestem ogranięty

Po mutacji

Mam Skype defekt999

GG 16109521

 

YouTube MinecrafcikPL jak coś to pisać na PW ! Czekam !

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siema

A wiec tak , Znudzily mi sie Multiki, jak i single , Szukam 1/2/3 Osob to Wspolnego Survivala na 1.9 Prelase 5 . Server Poczatkowo Hamachi Lecz potem mapa przeniesiona na 5 slotowego Dedyka . ( Zakupie 10 Listopada ) .

 

Wymagam :

Wiek +15 Lat . ( Z gory Uprzedam ze osoby z Glosem doroslym lecz z wiekiem -15 lat Mam w dupie . Mam juz dosc nie ogarnietych Dzieci z Mozgiem Chomika .

 

Microfon / skype / Ts3 /ts2 . Do komunikacji sie .

 

 

Server Hamachi bez zadnych pluginow . Postawie ja lub Ty , Chodzi mi o Mozliwosc pozostawienia server'a na 24/h najlepiej . Bez żadnych Komend itp . .

 

ZaPalu do Gry , Niemoze skonczyc sie to po paru dniach . . . i zeby ta osoba byla chetna do gry a nie na 30 min wejdzie i pojdzie .

 

 

Chce tez dodac ze gdy gra sie rozwinie , mozemy nagrac cos , ( Mam doswiadczenie pare Let'sow mam . ) . Lecz to Sie Uzgodni , wole pograc dla przyjemnosci z Fajnymi Ludzmi .

 

 

Kontakt : gg - 12248537 ( Gdy bedzieci pisali Napiszcie : Imie , Wiek , Dlaczego . Czy macie dobry sprzet , i czy naprawde chcecie poswiecac czas ... )

 

 

-15 Nie Pisac !

Mój kanał yt ( Nie metin2 ) :

 

 

Opublikowano

Szukam osób do gry Survival lub do takiej 4FuN

Wymagania:

-14+ lat (Sam mam 14)

-Głos nie musi być po mutacji

-Mikrofon (To oczywiste :0 Ale bez zakłóceń)

-Skype

-Mocny PC i Net (Nie chodzi o hostowanie ale o to żebyś nie miał lagów)

-Ogólne ogarnięcie, bez dziecięcego zachowania, miła wspólna rozgrywka

Oferuje:

-Serwer bez lagów

-Ogarnięcie

-Dobry kontakt

 

Kontakt:

Skype: duoactive1 (Ciągle dostępny)

 

To wszystko , piszcie na skype. Pozdrawiam

76561198004076728.png
Opublikowano

Witam!

 

Szukam 2 osób do wspólnej gry survival :

Potworki - ON

Zwierzaki - ON

Gramy jak na SinglePlayer - jednakże na multi (survival).

 

Każda osoba musiała by wysłać SMS za 6.15.

Chętni

GG : 6132627

 

(WIEK I PREMIUM NIE GRA ROLI!)

Potrzebujesz strony internetowej? Pisz śmiało, jestem do waszej dyspozycji. (Jedyna możliwość zapłaty to pieniądze (przelew, SMS, doładowanie), innej nie przyjmuje i nawet nie masz co pisać).

Opublikowano

Witam Planuje stworzyć Let's Play Minecraft

 

WYMAGANIA:

-TS3

-Mocny PC (ty hostujesz)

-jakieś 2-3 osoby

-brak ograniczeń wiekowych

 

KONTAKT:

gg:12481835

Click, Click, ENTER!55b3126e698d171323b465f030105efc.jpg

Opublikowano

szukam 1-2 osób do pogrania na skyblock 1.1]

wymagania 14+ lat

głos obojętne

Masz być ogarniętą osobą

Kontakt PW

Postaram się ja postawić serwer lecz mogą być lagi ;/

mca.png

 

mca.png

 

ALE WOLĘ

 

mca.png

Opublikowano

 

 

Witam . Szukam 2/3 osób do kręcenia let's playa z gry minecraft

 

Wymagam :

 

-Ogarnięcie

-Wiek +13

-Org Minecraft

-Kultura

-Pojęcia o grze minecraft

-Dziennie w tyg. 2h + , w weekendy 5h +

-Serwer

 

Daje

-Kręcenia

-Ogarnięcie

-Kulturę

 

 

Kontakt :

 

 

GG- 12895246

Skype - mhl1702

1faa9l.png

|ProUser|

Opublikowano

Szukam

1 osoby do grania Survival Island 1.1 lub inne wersje

Ja:

13 lat

Premium

Mikro

Skype callometa

GG 16274750

Kultura

Ortografia

 

Oczekuje tego samego

Serwer stawiasz ty lub ja ale raczej ty:P

Nq

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Cześć mam taką sprawe do was potrzebuję 10osób na serwer RPG Minecraft ponieważ zrobiłem z kolega 2 królestwa i chce żebyście pomogli mi wybudować moje piszcie na PW nawet jak nie dostępny GG 33336635

Opublikowano

Szukam serwera do pogrania we 2 ; ) Wiek 12 , mikro nie mam ;d Gg : 31526331

Prosze nie dawać mi warna 5%, ale jak już , prosze napisać na pw gdzie mój błąd , poprawie go . Czemu ? Mam 95 % , bardzo proszę o przeczytanie tego tekstu kida/moda/admina/globala ktory wyszukał gdzieś mój błąd , pozdrawiam .

Opublikowano

Mam 16 lat, szukam osoby która zhostuje serwer do lets playa. Występują popularne osoby youtuba. Pisać na gg ; 35813869 skype : ziomekziomowskii steam : ziomekrobo

nie reklamujemy kanałów yt.

Opublikowano

Szukam osób do gry Survival lub do takiej 4FuN

Wymagania:

-14+ lat (Sam mam 14)

-Głos nie musi być po mutacji

-Mikrofon (To oczywiste :0 Ale bez zakłóceń)

-Skype

-Mocny PC i Net (Nie chodzi o hostowanie ale o to żebyś nie miał lagów)

-Ogólne ogarnięcie, bez dziecięcego zachowania, miła wspólna rozgrywka

Oferuje:

-Serwer bez lagów

-Ogarnięcie

-Dobry kontakt

 

Kontakt:

Skype: duoactive1 (Ciągle dostępny)

 

To wszystko , piszcie na skype. Pozdrawiam

76561198004076728.png
Opublikowano

Pomogę przy budowie serwera (działki , budynki itp.)

 

W razie komplikacji serwer mogę postawić ja , ale potrzebuję mapy.

 

GG : 1031370

76561197982068149.png
Opublikowano

Witam, szukam hostingu na nagrywanie Let's Play. We wszystko was w tajemnicze na swoim GG

Co wymagam?:

- Serwer Dedyk

- lub na komputerze z szybkim łączem i dużą ilością ramu

Co oferuję?:

-Nie oferuje nagrywania ze mną gdyż posiadam już zespół do nagrywania

- Reklamę konta na YT

 

GG: 19719631

graphic.png

Opublikowano

Witajcie.

Szukam jednej osoby do kręcenia odcinków z Minecraft i nie tylko!

Jestem ogarniętą osobą z dużym doświadczeniem.

Zakupiłem reklamę na Metin5, Mexilia, a także na Wirtualnej Polsce.

Wszelkie pytania proszę kierować na Gadu-Gadu: 32160759

To nie żart!

Opublikowano

Siema !

Ostatnio mi sie nudzi i mam ochote pograc w minecrafta na Multiplayer .

Poszukuje 1 osobe do pogrania ;]

Jestem dosyć ogarnięty.Preferuje granie w survival .

A .. no tak .. mam 12 lat ^. ^

Jeśli ktoś chcialby przez skype itp pogadac, nie ma takiej mozliwosci, ponieważ nie mam sterowników do karty dźwiękowej ...

Koledzy z którymi gralem nie nazekali na lagi , tzn nie mieli ich

Moge zalozyc server .

Jeśli ktoś chce prosze wbić na sieć hamachi :

MinecraftersiTF

haslo :

123 lub 12345

Prosze pisac PW lub na hamachi

PS2. GRAM NA PIRACKIM MINECRAFCIE ...


 

Opublikowano

Szukam jednej osoby do pogrania ze mną na mapie Sky Block

 

Posiadam vps'a 3 slotowego .

 

Wymagam

 

min 13 lat.

Kreatywności

Kogoś ogarniętego..

Kogoś z kim można się pośmiać .

Nie wymagam mikrofonu, gdyż sam nie posiadam :F

Ogarnięcie Języka Polskiego, a nie jakieś teksty typu " Gdzie masz luszko ?"..

PREMIUM !!

 

Jeżeli nie spełniasz wymagań to nie pisz. Oszczędzisz swojego i mojego czasu ; ).

 

Pisać na gg 36171756

 

Szukam osoby do grania na dłuższą mete . Jeżeli masz wejsc na jeden dzien a potem w ogóle juz nie grać to nie pisz :s

Pisząc na gg. Mówcie coś o sobie .

Opublikowano

Szukam trzech osób do tworzenia mapy Escape

Oczekuje

-mikrofonu(OO)

-pomysłowości

-umiejętności szybkiego budowania

Oferuję:

-profesjonalny server

-moją kreatywnośc

-dobrą zabawę

Kontakt: pw

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Opublikowano

A wiec tak , Znudzily mi sie Multiki, jak i single , Szukam 1/2/3 Osob to Wspolnego Survivala na 1.9 Prelase 5 . Server Poczatkowo Hamachi Lecz potem mapa przeniesiona na 5 slotowego Dedyka . ( Zakupie 10 Listopada ) .

 

Wymagam :

Wiek +15 Lat . ( Z gory Uprzedam ze osoby z Glosem doroslym lecz z wiekiem -15 lat Mam w dupie . Mam juz dosc nie ogarnietych Dzieci z Mozgiem Chomika .

 

Microfon / skype / Ts3 /ts2 . Do komunikacji sie .

 

 

Server Hamachi bez zadnych pluginow . Postawie ja lub Ty , Chodzi mi o Mozliwosc pozostawienia server'a na 24/h najlepiej . Bez żadnych Komend itp . .

 

ZaPalu do Gry , Niemoze skonczyc sie to po paru dniach . . . i zeby ta osoba byla chetna do gry a nie na 30 min wejdzie i pojdzie .

 

 

Chce tez dodac ze gdy gra sie rozwinie , mozemy nagrac cos , ( Mam doswiadczenie pare Let'sow mam . ) . Lecz to Sie Uzgodni , wole pograc dla przyjemnosci z Fajnymi Ludzmi .

 

 

Kontakt : gg - 12248537 ( Gdy bedzieci pisali Napiszcie : Imie , Wiek , Dlaczego . Czy macie dobry sprzet , i czy naprawde chcecie poswiecac czas ... )

 

 

-15 Nie Pisac !

Fuck Off

Opublikowano

Siema, chciałbym pograć z kimś na serwerze hamachi MineCraft multiplayer. Serwer stawiasz Ty.

Krótko o mnie:

- Mam 13 lat, lubię się pośmiać, jestem chłopakiem ;p

 

Jeśli założysz serwer napisz na PW lub skype: arek11405

 

Pozdrawiam, jestem cały czas online !

Opublikowano

Siemka poszukuje pare osób do gry na serwerze tak 3-6 gramy sobie ogolnie i z czasem sie przerodzimy i bd sobie robic wojny.Wymagania skype i mikrofon.Wiek obojetnie pisac mi tu na PW. Serwer zakladam ja (hamachi). Gramy na pre release 5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...