Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Yo!

 

Szukam osoby do nagrywania Let`s Play`a.

Dobrze by było gdyby osoba miała 12lat+, mikrofon, oraz serwer bez hamachi lub dedyka.

Ja posiadam mikrofon, gadalibyśmy przez Xfire lub GG, Mam 13 lat, Jestem ogarnięty, mam poczucie humoru i takie tam:P

 

Kontakt ze mną: GG : 9530801 Xfire : robo2155

 

Pozdrowienia!

Opublikowano

Witam,

poszukuje 1 lub 2 osób do gry survival.

Miła atmosfera, gramy bez modów, pluginów itd.

Wymagam tylko Skype oraz mikrofonu.

Chętni pisać na Skype: neros981

Opublikowano

Witam.

 

Potrzebuję kogoś do wspólnej gry, a mianowicie... Chodzi o Escape'y. Potrzebuję kogoś do Escape'ów, jakiegoś pomocnika. Kogoś, kto kilkukrotnie robił Escaspe'y.

 

Wymagania:

 

Wiek: Minimum 12 lat

Ilość Escape'ów: Minimum 2

 

Kontakt:

 

GG: 35162588

Skype: Pisz na PW

Lub PW.

Opublikowano

poszukuje 2 osób do grania w escape [jest on bardzo trudny]

zgłaszać się na skype : mczapiga1

wybiorę 2 osoby

11-15 lat

textury : last days

Opublikowano

Witam , Poszukuję aktorów 4 do filmy w minecraft chodzi mi oto że som 2 grupy po 2 osoby budujemy 2 hatki np która leprza i potem robimy wojne

 

jak chcesz grac z zemna napisz na gg 4330303 a dam ci ip na dedyka a jescze jedno musisz posiadac mikro

Opublikowano

IP: 5.220.43.229

Hasło: 123

 

 

Opis co będziemy robić: grać ^^ (do ustalenia)

Inne informacje: Na PW, Chcę grać tak w 3-5 osób

Opublikowano

IP: Zależy

Hasło:123

 

Opis: Nagrywamy serię Let's survive together, fabularyzowany lets play poszukuję

osób do serii, ORYGINALNY MINECRAFT WYMAGANY CAŁKOWICIE!!! wike od 10 lat wzwyż, w miare poważny głos ale nawet to nie jest wymagane

 

Kontakt:strike899

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Sieć Hamahi: MinecraftServ1234

Haslo:123

IP:5.21.49.254

 

 

 

Szukam Graczy 10+ lat 1-3 osoby do nagrania fabuły przegodowej

Wymagania:Skype,mikro.

 

+ ja nienagrywam wiec przydal by sie ktos kto nagrywa

 

 

Wiecej GG:37436387

Opublikowano

Szukam jeszcze 1 osoby do wspólnej gry na moim serwerze.

Jest tam 2 co mają 12 lat ( w tym ja)jeden 14 i jeden prawie 16 latek.

skype herbipl09

Nie bądź cham plusa wal!

Opublikowano

Poszukuje osoby która będzie hostować serwer survival, bez pluginów no może tylko lwc.

 

I parę spokojnych, lubiących współpracę osób do gry.

Mam zamiar stworzyć miasteczko w którym spokojnie będziemy się budować, mieszkając jako sąsiedzi.

Hmm.. może coś jak Kanciasta Dolina.

 

Jeśli znajdzie się hoster będzie mi bardzo miło.

 

 

Skype nie jest wymagany, możemy pisać.

 

Aha no i jak wyjdzie 1.8 to spokojnie przeniesiemy się na tą wersję.

Opublikowano

Siema poszukuje 1 osoby do grania surivalu czystego .

Osoba którą poszukuję musi tylko założyć serwer hamachi dla 2 osób.

Wiek 12 - 14

Mikro - może być ale nie wymagany

oryginalny minecraft - nie potrzebny

Jeśli ktoś chce zagrać niech pisze na GG : 36545257 ( piszcie nawet gdy niedostępny )

Opublikowano

Szukam osoby do gry mam lat 17 ogarniam minecrafta ale znudziła mi sie gra w pojedynkę. Najlepiej jakby serwer byl non hamahi i nie skype ale ts. Kontakt na pw pisac ewentualnie na gg 7786855

Zadania

 

[x] zdobyc 50 postów

[x] zdobyc 100 postów

[ ] zdobyc 500 postów

[x] zdobyc pozycje Beginer

[x] zdobyc pozycje Mpc User

 

607cf5a64e9731553903e142cb435fb33614.png

Opublikowano

Zapraszam wszystkich na wspolna gr na serwerze Intense!

 

IP: 176.9.20.51:25600

Brak WL, Duzo pluginow!

Co bedziemy robic? Grac!

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Szukam 5 osób na zrobienie nowego serwera Freebuild lub Survival

 

Moje wymagania :

 

Wiek : *14 lat

 

Premium : Tak

 

Ogar : Tak

 

Mikro : Tak (Nie masz nic nie szkodzi )

 

___________________________________

 

Forum : minecraft-fb.cba.pl

 

Jesteś zainteresowany napisz GG : 36627678

Opublikowano

Szukam 1 osoby do pogrania na moim serwerze

Wiek 13 lat

Mikro Tak

Premium Tak

Ogar Tak

Kultura Tak

Proszę o odp. na pw

Serwer no hamachi

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Zagram z kimś w Survival

Mogę kręcić z kimś Let,s Play

Przechodzić mapy typu Escape.

 

Wiek : 15

Premium : Tak

Ogarnięcie : 9/10

 

Posiadam dobrego kompa

Mam dużo wolnego czasu

( Mogę z czasem wykupić VPS )

Nie stawiam servera.

 

Kontakt :

 

GG: 33011130

Skype: Zkumeru

zjxa83.jpg

 

Szukasz Kumpla do Gry ? Napisz na GG: 33011130 Skype: Zkumeru

Opublikowano

Witam.

Poszukuje Jednej Osoby Do Grania Na Survival,Przechodzenia Escape I Możliwe Nagrywanie Let's Play. Osoba Ta Musi: Postawić Serwer,Być Ogarnięta( Mikrofon Nie Wymagany )

Kontakt: GG-33947011,

Można Pisać W Dzień I W Nocy

Orginalny Minecraft Nie Wymagany

Opublikowano

Witam poszukuje 2 osób do serii z minecrafta . Kamerzysty i normalnego gracza .

 

Wymagany - Orginalny Minecraft

 

- Wiek 13 +

 

- Kultura +

 

My obiecujemy

 

- Ogarniętych ludzi

 

- Kulturę

 

- Zabawę

 

Kontakt

Skype - mhl1702

 

GG - 12895246

1faa9l.png

|ProUser|

Opublikowano

Witam Szukam kogoś do nagrania let's playów mam dedyka 24/7 survival gra tam paru ludzi szukam ogarów +15 ... chętni pisać na gg 32825066 bądź skype kubazek.wi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...