Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


letepl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

bo serwer jest off ? slepy jestes ze kazdy o tym pisze ?

Dla niedorozwinietych uzytkowinkow mpc - SERWER JEST NARAZIE OFF

"Istota zamienia się w popiół, który okrywa wszystko wokół, ukrywa każdy szkopuł następnie jak widoczność po zmroku znika z widoku"

Opublikowano

@up Bez przesady... Nie wrzucaj filmików tutaj. Od takich rzeczy masz "Pogaduszki".

@pr4dzik Niestety na MPC nie spotkałem się z upośledzonymi użytkownikami. Więc twój post jest skierowany do... ...nikogo.

Spróbuj się opanować i nie obrażać innych. ;)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Edytowalem troche posta mozecie teraz sprawdzic sobie ip TS'a jak i dowiedziec sie jak ominac problem z gamguardem an windows xp(jezeli ktos jeszcze taki problem ma)

oraz pare poprawek z estetyka;p poniewaz nudzi mi sie, bo server check;p

Opublikowano

A mnie wkurza jak wracam po ciężkim dniu do domu, znajduję czas na kompa. Myślę wbiję na mpc zobaczę co się dzieje. Przeglądam pocztę - odpisuję.

Mam tylko trochę czasu na odpoczynek. Wchodzę w dział prywatne serwery, a tu w temacie elite przez jeden dzień przybyło 10 stron!

Oczywiście każdy narzeka i muszę wyczyścić temat. Kończę wszystko co mam do zrobienia na mpc. Godzina minęła, a ja jestem już spóźniony na spotkanie. Uciekam. (mija jakiś czas)

Znów, gdy już cała pracę w domu wykonałem wchodzę na mpc. kolejnych kilka stron więcej. Dużo pytań i spamu. Zaczynam szukać różnego rodzaju informację (chociażby wczoraj znalazłem prywatny serwer do silkroada, a nie mam jak go sprawdzić. Jak okaże się emulatorem, to wielka szkoda). Nie znajduję niczego co by was zaciekawiło, więc piszę co się da, odpowiadam na pytania. Usuwam spam z tematu elite, chociaż i tak nie usuwam wszystkiego, bo by się pusto zrobiło. Siedzę na mpc jeszcze jakiś czas. Robi się późno - idę spać.

 

I właśnie tyle jest codziennie z mojego odpoczynku. Z siedmu (nieraz mniej) wolnych godzin każdego dnia, odpoczywam przez ~dwie godziny? ;/

Zawszę proszę was o to byście trochę się opanowali i zrozumieli, że gdy na forum robi się spam ja muszę (oraz inni moderatorzy), to posprzątać i ogarniać.

Proszę was o to byście zaprzestali pisać o tym, że serwer jest off/check. Prosiłbym też o to by nie pisać na forum tak jak na gg - np:

@Anter Wczoraj zdążyłem wbić 2 lv i DC

@Roman A ja wbiłem 5 i też DC

@Koxik DC

@Robiś DC miałem.

@Olaf Chwile działał i DC

itd

itd

itd.

 

 

 

 

*nicki które widać wyżej są przypadkowe.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@letepl

Zrób taki FAQ,który był w temacie użytkownika Worekpol.Wielu ludzi robi niepotrzebny spam w temacie,a tak będzie mogła zobaczyć co i jak.

sygnl.png
Opublikowano

@letepl

Zrób taki FAQ,który był w temacie użytkownika Worekpol.Wielu ludzi robi niepotrzebny spam w temacie,a tak będzie mogła zobaczyć co i jak.

 

Juz jest:)

Opublikowano

Ja dzisiaj pierwszy raz będę grał na tym serwerze :) możecie mi opisać trochę jak tam się gra ? jaka jest atmosfera czy trudno znaleźć party itp. itd.

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

Opublikowano

Ja dzisiaj pierwszy raz będę grał na tym serwerze :) możecie mi opisać trochę jak tam się gra ? jaka jest atmosfera czy trudno znaleźć party itp. itd.

 

atmosfera jak na kazdym priwie szybko sie kogos poznaje;p bo pelno polaczkow biega, gra sie dobrze tylko, teraz chwilowe problemy sa z DDoS atakami... a o party nie jest trudno:)

Opublikowano

@rybabdg Polecam lekturę tego tematu. Jakbyś zobaczył ze dwie strony wstecz to byś wiedział.

Wgrywają tarczę, która ma ich uchronić przed atakami na serwer.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

atmosfera jak na kazdym priwie szybko sie kogos poznaje;p bo pelno polaczkow biega, gra sie dobrze tylko, teraz chwilowe problemy sa z DDoS atakami... a o party nie jest trudno:)

 

o to miło :) a mogę wiedzieć coś więcej ? no np. czy są jakieś eventy, jak szybko padają uniq, no proszę powiedzieć wszystko co jest wiadome na temat tego servery, będę bardzo wdzięczny :)

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

Opublikowano
o to miło :) a mogę wiedzieć coś więcej ? no np. czy są jakieś eventy, jak szybko padają uniq, no proszę powiedzieć wszystko co jest wiadome na temat tego servery, będę bardzo wdzięczny :)

Jest CTF(Capture The Flag),który odbywa się w pełnych godzinach,np 10:00,12:00 itd.Unikaty na razie padają do 60lv.Nie widziałem,żeby ktoś Yarkana zabił.

sygnl.png
Opublikowano

MOgli by dac jakies info na ich forum bylo by jasne co sie dzieje a te ataki DDos mialy byc juz rozwiazane ;...

18706.png34260.png

silkroadcomplbg3f.png34297.png

34491.gif34793.gif

33032.gif33251.gif

Serwer: H2K

Nick: PureIntSword

LvL: 110FF

Build : Cold/Light/Bitcheon

Sword 101 +7 Shield Sun 90 +5

Opublikowano

@Up

Urzekła mnie twoja Historia

wlasnie o takich pacanach jak ty Cain pisze...

przeczytalem to, patrze pare postow nizej i dalej to samo.

tylko mi sie wydaje ze polowa z was wyjebala sie na to co on napisal i dalej robi to...

Za przeproszeniem:

Całkiem dobry pomysł hmm .

co ten kurwa mac post wnosi do tematu?...

dla mnie wiekszosc tych postow nie ma tutaj sensu.

moze kiedys dorosniecie i zobaczycie czy jakikolwiek wasz post mial sens.

Opublikowano

Zapraszam tutaj:

http://xat.com/EliteSROPL

Zamykam. ;) Do czasu otwarcia serwera.

 

 

P.S. Był jakiś bug. Zamknąłem temat, a mimo to był nadal otwarty. Zamknąłem drugi raz i jest dobrze.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Ace nie otworzył!!!! Ah jakiż on jest niemiłosiernie leniwy. xD

 

Otwieram. :) Przepraszam was, że tak późno. Musiałem się zrelaksować. Siedziałem u dziewczyny przez cały czas jak mnie nie było. ;p

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Każdy lv.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@up

A po co ci klient na 2 party ?? załączasz ściąganie i idziesz na dwór i leci sobie ;]

Ciekawe na ile znów będzie server ON :/...

Opublikowano

po to ze mam słaby dysk C: ... i chcę sciągnąć na 2 party gdyż mam 600mb wolnego miejsca i nie daje rady sciagnac na 1 part.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...