Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


letepl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przecież jak wchodzisz na stronę tego serwera w lewym górnym rogu masz ich inne serwery.

EliteSilkroad

Nick:Raave_

Level:55 Wizard/cleric

Opublikowano

Ma serwery w takich grach jak:

Dragonica Online - Chyba nie działa

9Dragons - W trakcie tworzenia

Last Chaos - Działa

I teraz Silkroad. :)

 

A przynajmniej miał. ;) Last Chaos działa nadal. Nie wiem jak pozostałe. :)

 

 

@edit Dodałem stan serwerów. (pisemny xP)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Ma serwery w takich grach jak:

Dragonica Online - Chyba nie działa

9Dragons - W trakcie tworzenia

Last Chaos - Działa

I teraz Silkroad. :)

 

A przynajmniej miał. ;) Last Chaos działa nadal. Nie wiem jak pozostałe. :)

 

 

@edit Dodałem stan serwerów. (pisemny xP)

 

Powiem Ci jedno Cain hehe każdy robi serwery prywatne na większą skalę za $$ bo to zarobek a za serwer dedykowany trzeba co miesiąc płacić dodatkowo pewnie $$$$$$ zapłacił za pliki do europy i na pewno będzie chciał tą kasę odzyskać.

Dragonica Online - Heh nawet nie wiedziałem że są PRIV serwery do tej gry

9Dragons - Heh coś przypuszczam że ten serwer jeszcze długo poczeka :D

Last Chaos - Niestety ale z tej gry koksów nie zbierze za dużo .

Odp : NA PEWNO BĘDZIE DONATE, ale nie wiadomo czy będzie sprzedawać sun sety. Ja przykładowo bym tylko i wyłącznie sprzedawał silki i suny do 5-6 dg i więcej nein.

Opublikowano

Moim zdaniem, serwer padnie równie szybko jak powstał lub osiągnie olbrzymi sukces.

Dziwię się, że zadajecie kilkakrotnie te same pytania, Elite Silkroad zawiera pliki podobne jak standardowe sro, toteż będzie można delektować się euro, debuffami, stallem, ms, słowem wszystko ładnie, pięknie jak kiedyś na isro ale z rate x15 B)

 

Sądzę, że jeśli serwer nie rozpadnie się do końca wakacji, to czeka nas wiele nocek zarwanych nad silkiem. :D

Dla co drugiego użytkownika znanych for, główną misją stało się obrażanie innych, zamiast rzeczowego podejścia do sprawy.

Bądź w tej lepszej połowie

Kiepski ze mnie cheater, za to mogę doradzić dobry build ^^

8893.png

 

Staram się pomóc, jak potrafię. Plus wystarczy na nagrodę :)

 

http://jestemprzeciwacta.pl/

Zbieramy 500tyś podpisów w sprawie referendum. Wiem że linki są zabronione ale mpcforum wspiera ten sprzeciw.

Opublikowano

Ymm wbilem na konto ale zaraz dc dostalem ;D chyba jakies pierwsze próby uruchomienia sprawdzajcie :P

18706.png34260.png

silkroadcomplbg3f.png34297.png

34491.gif34793.gif

33032.gif33251.gif

Serwer: H2K

Nick: PureIntSword

LvL: 110FF

Build : Cold/Light/Bitcheon

Sword 101 +7 Shield Sun 90 +5

Opublikowano

Lagi na serwerze, za dużo ludzi siedzi <_<

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Opublikowano

Mam problem Bo gdy wlanczam klikajac start w lanucherze nic sie nie dzieje czekam i czekam i nic

51150.jpg

Gdy wstawiasz mi minusa, to prosze o wyjasnienie swojego zachowania

Opublikowano

ejj mam mały problem. wlaczam silka normalnie i wyskakuje mi bład "game or gameguard has been altered " , klikam OK lub x i zaczynam wpisywac passy. wkoncu wywala mi bład " GameGuard Error 660 : Error has occurred while running GameGuard. Send an email to [email protected], and attatch the *.erl files located in the GameGuard folder inside the game installization patch. "

 

ktoś wie jakt o naprawić??

Opublikowano

ejj mam mały problem. wlaczam silka normalnie i wyskakuje mi bład "game or gameguard has been altered " , klikam OK lub x i zaczynam wpisywac passy. wkoncu wywala mi bład " GameGuard Error 660 : Error has occurred while running GameGuard. Send an email to [email protected], and attatch the *.erl files located in the GameGuard folder inside the game installization patch. "

 

ktoś wie jakt o naprawić??

 

mialem identyczny blad odrazu reinstal i smiga jak zloto

87016652kopia.png

b_560_95_1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...