Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


letepl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ZSZC ma teraz stronę domową identyczną (prawie) jak strona elite!!!!! Czyżby jakieś powiązanie!?

 

 

P.S. Reg na water otwarty. :)

http://reg.zszc.info:6334/signup.html

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Możliwe ^^ Beda jaja jak ZSZC wykupi pliki Elite

 

 

@Edit

 

Ale nie to by bylo bez sensu bo wtedy wszyscy by grali na ZSZC a Elite by sie niczego nie dorobilo

Opublikowano

Do kiedy ta inspekcja będzie?

http://81.203.203.2/index.php?sec=server&name=psro

i prosze nie pisac juz zbednych postow na temat kiedy bedzie server online, jak tylko otworza napewno sie o tym dowiecie:)

 

ZSZC ma teraz stronę domową identyczną (prawie) jak strona elite!!!!! Czyżby jakieś powiązanie!?

 

 

P.S. Reg na water otwarty. :)

http://reg.zszc.info:6334/signup.html

 

Czyzby Elite to jedno a to samo Co zszc?:D

jesli tak to, moze nie chca narazie zamknac zszc bo nie wiedza czy server elite sie utrzyma z kradzionymi plikami;p

lub zszc sie podszywa;p

Opublikowano

Ataki ddos i jeszcze ZSZC ma taką stronę jak elite, czyżby powiązanie z atakami? hmmm ? :)

 

#DOWN

Jest B)

Opublikowano

Mozliwe ze te cale EliteSro to ci z ZSZC.. Tam gdzie jest Europa na serwerze prywatnym i raty sa duze to wiadomo ze baardzo duzo osob z ZSZC zaczelo by grac na Elite bo china chary robia sie nudne.. Pewnie na ZSZC zarobili juz sporo i teraz zarobia jeszcze wiecej na Elite.

 

Ale nie wiadomo czy to na 100% oni

Opublikowano

Mozliwe ze te cale EliteSro to ci z ZSZC.. Tam gdzie jest Europa na serwerze prywatnym i raty sa duze to wiadomo ze baardzo duzo osob z ZSZC zaczelo by grac na Elite bo china chary robia sie nudne.. Pewnie na ZSZC zarobili juz sporo i teraz zarobia jeszcze wiecej na Elite.

 

Ale nie wiadomo czy to na 100% oni

 

Muszę przyznać, że ciekawa hipoteza. Bo są podstawy do wysunięcia takich wniosków.

M.in to, że serwer pojawił się po padnięciu zszc, identyczna strona ;)

Ciekawe xD

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Opublikowano

Można juz wbijac??

 

Jak bedzie mozna to wbijesz.. Bez sensu to twoje pisanie czy mozna juz wbijac, tylko zasmiecasz.. Jezeli bedzie ON to wbijesz o.O

Opublikowano

Ludzie ogar!!

 

Po pierwsze:

 

Nie pytać się kiedy on!! Jak będzie on to sami zobaczycie. Tworzy sie tylko nie potrzeny spam.

 

Po drugie:

 

Pierw kłóciliście się o to , że zszc jest dziełem tych z ecsro tera sie kłucicie, że elitesro jest dziełem tych z zszc. Szczerze mówiąc mi to akurat nie przeszkadza.

 

Po trzecie:

 

Należy się cieszyć tym, że ten server wogóle powstał i nie marudzić, że off bo coś robią.

 

Po czwarte:

 

Jak włączą to włączą. Nie widzę sensu ciągłego przeglądania forum i czekania na kompie aż ten server otworzą. Lepiej pójść sobie na dwór z kolegami bądź koleżankami albo ewentualnie pograć sobie tymczasowo w inną grę xD

 

OK to już koniec wykładu. Do widzenia ;D

<a href="http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp" target="_blank"><img src="http://r3.fodey.com/167be1f5b43ab400fb191fd274c58b372.1.gif" border="0" class="linked-sig-image" /></a>

 

<a href="http://myminicity.com/created?id=3392671" target="_blank">Moje Małe miasto Patrzcie ;D</a>

Opublikowano

@xxGM

 

Niedziela-Poniedziałek

 

Lepiej? :rolleyes:

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...