Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


letepl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

EliteSilkroad Witam

Raty Exp x15/sp x15/drop x15/gold x15/

Slotow:2000

Cap LvL:100

Skill LvL:100

IP serwera: 212.7.212.129

Tutaj znajdziecie wszystko co jest potrzebne do gry:

Client:

http://hotfile.com/dl/126419493/4bae90f/elitesro_client.part1.rar.html

http://hotfile.com/dl/126446146/f096840/elitesro_client.part2.rar.html

http://hotfile.com/dl/126428469/ab928b1/elitesro_client.part3.rar.html

Do p2p:

http://hotfile.com/dl/126442848/9d390d0/Media_esro_p2p_version2.rar.html

Rejestracja

Auto pot jest wbudowany pod litera "T"

Co Dostaje się Na Start w grze

Exp Scroll x3 100%

Zerk Scroll x10

Standardowe Scrolle na Expa 60%-100%

Speed Scroll x10

Jakie serwer Ma Zalety

Na pewno jego największa Zaletą jest CTF =Capture the flag

Nie ma Hlvl-i na Serwie

Jest Euro :)

[/center]Najczęściej zdawane pytania.

Czy jest Euro -Tak

Czy Stall działa -Tak

Czy są jakieś Bugi - Tak ale my ich nie znamy

Czy są PT Moby - Tak

Czy Jest Gildia Tak jest Gildia - MPCTeaM

Czy serwer Jest Full -Nie

Czy Opłaca sie grać na serwerze Padnie ? - Nikt tego nie wie i każdy jest z myślą ze na pewno nie !

Czy Sa lagi- Bardzo małe spowodowane Atakami Tymczasowo

Czy jest Bot - Tymczasowo nie ma ale będzie

TeamSpeak Serwera EliteSilkroad:

IP : ts.speak.web4hosting.pl
Port 9987

Na samym dole serwera jest EliteSRO.

Aby ominać problem z GameGuardem, nalezy usunac wszystkie procesy, o takiej samej nazwie uzytkownika co nasze konto.

Mi, jak i kilku innym osoba pomogl ten sposob uporac sie z GameGuardem.

Dzieki, za plusiki wrazie potrzeby pisac do mnie na pm, zawsze cos poprawie czy dodam do tematu

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam pytanie skoro to jest priw na officjalnych plikach globala to czy bedzie dzialal na nim Ibot? lub jakis inny bot z globca?

Opublikowano

@up Co naprawiasz? :) To nie twoja wina tylko hosta. :) Link "downloadu" z ich strony padł. :)

Pobierajcie stąd (max speed)

ThaiSRo -

http://ileak.gamerzcorp.com/1/EliteSilkroad/eliteSilkRoad.rar

Media.pk2 by KingLi (angielskie):

http://ileak.gamerzcorp.com/1/EliteSilkroad/ELITESILKROAD%20ONLINE%20ENGLISH%20PK2%20BY%20KingLi.rar

 

 

@down No spoko. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Przerwało mi własnie ściaganie, i nie chce się teraz download załączyć ;]

usun poprzedni plik i na nowo sciagnij dalem nowy link do clienta;)

 

Cain wrzucilem to pod Clientem i Zangielszczeniem clienta twoje linki:)

Opublikowano

kurcze wlasnie wszystko sciagnolem, zrobilem konto i lipa wlaczyl sie game guar pobieralo sie cos od 1 do 16 po pobraniu pokazalo sie okienko takie male na srodku monitora z game guard takjakby i nic poza tym.. zgaslo i nic.. ktos wie czy ten server jeszcze dziala lub mial moze podobny problem??

dumb-dumber.jpg

Server: SJsro(Old) :ZSZC Water

Nick: DMGwykurwPL,xBarriLit0x :DMG, iLoveRita, Shinoby

Lvl: 116, 115 :105, 105, 105

Opublikowano

i co nikt nie wie co moge robic nie tak lub czego moze mi brakowac?

dumb-dumber.jpg

Server: SJsro(Old) :ZSZC Water

Nick: DMGwykurwPL,xBarriLit0x :DMG, iLoveRita, Shinoby

Lvl: 116, 115 :105, 105, 105

Opublikowano

nie wiem moze cos zle robie wiec napisze po kolei co i jak robie.. :P 1. wypakowuje pliki z tego tematu, 2. wlaczam launcher, 3. czekam az pojawi sie start, klikam w niego, 4. pokazuje mi sie game guard i w lewym gurnym rogu jak cos mi sie wczyruje, czekam 15 sec i nagle wszystko znika i Nic :P... zaradzi ktos cos na to??

dumb-dumber.jpg

Server: SJsro(Old) :ZSZC Water

Nick: DMGwykurwPL,xBarriLit0x :DMG, iLoveRita, Shinoby

Lvl: 116, 115 :105, 105, 105

Opublikowano

mam problem wiec tak po tym jak gamguard sie zaktualizuje to pisze mi gam or gameguard alreted

nie jest to wina antywira poniewaz nie mam ani firewala ten sam pomoc. Zapora systemu mam wylaczona, wiec nie mam juz pojecia sciagalem 5 azy clienta na nowo instalowalem nic nie pomoglo

Opublikowano

ja mam XP + SP 2...

dumb-dumber.jpg

Server: SJsro(Old) :ZSZC Water

Nick: DMGwykurwPL,xBarriLit0x :DMG, iLoveRita, Shinoby

Lvl: 116, 115 :105, 105, 105

Opublikowano

Dziwna sprawa,u mnie chodzi,a u Ciebie nie.Pamiętam jak odpaliłem launchera to miałem update od 1 do 13,a potem gra normalnie się odpaliła.A ściągnąłeś english pk2 czy bez odpalasz?

sygnl.png
Opublikowano

no sciagnolem media.pk a dokladnie to sie nazywa tak ''ELITESILKROAD ONLINE ENGLISH PK2 BY KingLi'' wszystko wypakowalem i najpierw mi sie zrobilupdate od 1 do 16 a potem przy reinstalce od 1 do 4, i caly czas mam takjakby crasha po game guard

dumb-dumber.jpg

Server: SJsro(Old) :ZSZC Water

Nick: DMGwykurwPL,xBarriLit0x :DMG, iLoveRita, Shinoby

Lvl: 116, 115 :105, 105, 105

Opublikowano

Nie wiem,co to może być,ale jeśli sporo osób ma problemy z odpaleniem to w najbliższym czasie powinien pojawić się jakiś fix,który to naprawi.Ewentualnie możesz zainstalować SP 3,reinstall silka i wtedy spróbować.

sygnl.png
Opublikowano

no ok wielkie dzieki za chec udzielenia pomocy :) pokombinuje z tym SP3 moze sie uda.. bo fajnie by bylo na prywaciaku euro pograc cos nowego :)

dumb-dumber.jpg

Server: SJsro(Old) :ZSZC Water

Nick: DMGwykurwPL,xBarriLit0x :DMG, iLoveRita, Shinoby

Lvl: 116, 115 :105, 105, 105

Opublikowano

Hmmm... pytanie dlaczego CHECK?? Kumple wbili 30min wczesniej i graja. Ehh a tak sie napalilem :P Jesli ktos cos wie niech da znac ;)

pewnie raty zwiększają do x20 ;)

Opublikowano

Omg Server CHECK po prostu trzeba czekac może jakiś update :) osobiscie Nick Selenix Wiz/Cleric LVL 25 ;) Pozdrawiam i Zapraszam Do Guild Bo Zakladam :):)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...